
Последната среща преди четири години между водещата на “Горещо” Венета Райкова и фолк дивата Десислава завърши доста буйно и скандално. Двете не се бяха виждали и чували от времето на ВИП Брадър, в който бяха в противоположни лагери и между тях прехвърчаха доста искри. Всичко това вече е в историята, защото тази събота, 7 май от 22:10 часа Десислава е специален гост в студиото на телевизионния таблоид.
“Честно казано, на мен доста отдавна ми мина.” – признава Десислава. – “Заровили сме томахавката и аз всъщност идвам тук, за да го покажа това нещо. А и ти ме покани – явно и ти си искала да го покажеш.”

Какви са били причините за конфликтите между Десислава и Венета Райкова? В какви отношения е в момента с един от най-близките си приятели Азис? Празнува ли Десислава заедно с бившия си съпруг Галин и настоящата му половинка Галена? И на кого и защо се извинява за пръв път в ефир Венета Райкова?
„Горещо”, събота, 7 май 2011г., 22:10 часа, Нова телевизия Текст от potv.bg