
Кметът ще се реши на нетипична за него постъпка – директно ще заплаши чужденеца.
Първоначалната радост на Андрей и Мария ще бъде помрачена от разкритието, че именно главите на семейство Лютови са отговорни за нередностите, на които специалистът стана свидетел по време на посещението си.

Младият фотограф ще обвини родителите си в продажност, а те ще му разкрият истинската причина за своите действия.
Как ще реагира той, след като узнае в каква опасност е животът на брат му и какво ще предприеме - в „Столичани в повече”, в сряда, от 21:00 часа по bTV.

Междувременно, Спас ще иска обяснение от Йовка за смущаващия надпис на табелата на Извор. Мисълта кой е човекът, чието име започва с буквата „р”, няма да му даде спокойствие.

Тези ядове обаче ще му се сторят незначителни, след като получи поредните предупреждения от Цезара, че времето да му се издължи изтича.

Радко ще смути всички в дома на Чеканови с нови странности в поведението си.
Изненадана ще бъде и Йовка, която ще бъде отвлечена от него.

Без да иска, баба Марийка ще се издаде, че следи Пацо и Гълъбина. Това обаче няма да я откаже, а даже ще я амбицира още повече да продължи с разследването и да разобличи двамата прелюбодейци.