Спорт Олимпиада

ТВ програма за олимпиадата в Сочи

Добави коментар

Предварителна ТВ програма на БНТ за олимпиадата в Сочи. Откриването на Игрите е на 7 февруари 2014 от 18 часа. Закриването на ХХІІ-те Зимни олимпийски игри е на 23 февруари от 18:30 до 20:30 часа.

Олимпийските зимни игри в Сочи ще бъдат открити на 7 февруари 2014 и ще продължат до 23 февруари. В тях ще участват близо 5500 спортисти. Състезанията включват биатлон, бобслей, фигурно пързаляне, ски алпийски дисциплини, ски бягане, ски скок, сноуборд, шорт трек, хокей на лед, кърлинг, шейни.

Националната телевизия чрез каналите си БНТ1, БНТ2 и БНТ HD ще има пълно покритие на олимпиадата. В ТВ програмата ще се излъчват над 200 часа телевизионна продукция на всичко случващо се в Сочи.

Предварителна ТВ програма за олимпиадата в Сочи

ТВ програма за 6 февруари:

13:00 Сноуборд, слоупстайл - квалификации пряко
16:00 Ски-свободен стил, бабуни /ж/, квалификации пряко
21:00 Днес на игрите  
21:45 Фигурно пързаляне, отборно, мъже, спортни двойки  

ТВ програма за 7 февруари:

17:30 Днес на игрите  
18:00 Откриване на ХХІІ Зимни олимпийски игри пряко

ТВ програма за 8 февруари:

08:30 Откриване /повторение/  
10:45 Сноуборд, слоупстайл /м/ - финал пряко
11:45 Линия Сочи  
11:55 Ски-бягане, 15 км. скиатлон /ж/ пряко
14:30 Бързо пързаляне с кънки, 5000 м. /м/ пряко
16:25 Биатлон, 10 км. /м/ пряко пряко
18:00 Бързо пързаляне с кънки, 5000 м. /м/  
18:30 Ски-скок, малка шанца, квалификация пряко
19:35 Шейни /м/, ІІ манш пряко
21:00 Днес на игрите  
21:45 Фигурно пързаляне, отборно  
23:30 Линия Сочи  
24:00 Ски-свободен стил, бабуни /ж/ - финал  

ТВ програма за 9 февруари:

07:00 Линия Сочи  
08:30 Линия Сочи  
08:55 Ски-алп. дисциплини, спускане /м/ пряко
11:15 Сноуборд, слоупстайл /ж/, финал пряко
12:15 Ски-бягане, 30 км. скиатлон /м/ пряко
13:30 Бързо пързаляне с кънки, 3000 м. /ж/ пряко
16:25 Биатлон, 7,5 км. /ж/ пряко
17:45 Сноуборд, слоупстайл /ж/, финал  
17:45 Фигурно пързаляне, отборно, мъже, жени пряко
19:00 Днес на игрите  
19:30 Ски-скок, малка шанца, финал пряко
21:10 Фигурно пързаляне, отборно, танцови двойки  
22:15 Фигурно пързаляне, отборно  
23:00 Линия Сочи  
23:30 Шейни /м/, финал  
00:15 Линия Сочи  
00:45 Шейни /м/, финал  

ТВ програма за 10 февруари:

06:30 Линия Сочи  
08:30 Линия Сочи  
08:55 Ски-алп. дисциплини, суперкомбинация /ж/, спускане пряко
11:45 Шорттрек - 1000 м. /м/, серии пряко
12:30 Шорттрек - 500 м. /ж/, серии пряко
12:55 Ски-алпийски дисциплини, суперкомбинация /ж/, слалом пряко
14:05 Шорттрек - 1500 м. /м/, финали, 3000 м. /ж/ пряко
16:55 Биатлон, 12,5 км. /м/ пряко
17:45 Бързо пързаляне с кънки, 500 м. /м/ пряко
18:15 Линия Сочи  
18:30 Шейни /ж/, ІІ манш пряко
21:00 Днес на игрите  
21:45 Ски-свободен стил, бабуни /м/, финал  
23:00 Линия Сочи  
23:30 Хокей на лед /ж/: Финландия - Канада  

ТВ програма за 11 февруари:

06:30 Линия Сочи  
08:30 Линия Сочи  
10:55 Ски-свободен стил, слоупстайл /ж/, финал пряко
12:00 Ски-бягане, спринт, квалификации пряко
13:55 Ски-бягане, спринт, финали пряко
16:55 Биатлон, 10 км. /ж/  
17:45 Линия Сочи  
18:00 Бързо пързаляне с кънки, 500 м. /ж/  
18:30 Фигурно пързаляне, спортни двойки, кратка ТВ програма пряко
20:25 Ски-скок /ж/ пряко
21:00 Сноуборд, халфпайп (м), финал  
22:00 Днес на игрите  
22:30 Шейни /ж/, финал  
23:00 Линия Сочи  
23:30 Фиг. пързаляне, спортни двойки, кратка програма  

ТВ програма за 12 февруари:

06:30 Линия Сочи  
08:30 Линия Сочи  
08:55 Ски-алпийски дисциплини, спускане /ж/ пряко
11:25 Северна комбинация, скок от малка шанца пряко
14:30 Северна комбинация, ски-бягане, 10 км. пряко
15:20 Хокей на лед /ж/: САЩ - Канада, ІІ и ІІІ третина пряко
16:55 Бързо пързаляне с кънки, 1000 м. /м/ пряко
17:45 Фигурно пързаляне, спортни двойки, волна ТВ програма пряко
19:00 Днес на игрите  
19:30 Фигурно пързаляне, спортни двойки, волна ТВ програма пряко
21:00 Сноуборд, халфпайп /ж/, финал  
22:00 Шейни, двойки  
23:00 Линия Сочи  
23:30 Хокей на лед /м/: Чехия-Швеция  

ТВ програма за 13 февруари:

06:30 Линия Сочи  
08:30 Линия Сочи  
11:25 Ски-свободен стил, слоупстайл /м/, финал пряко
12:30 Шорттрек, 500 м. /ж/, 1000 м. /м/, 5000 м. /м/ пряко
14:30 Ски-бягане - 10 км. /ж/  
15:55 Биатлон, 20 км./м/ пряко
18:00 Хокей на лед /м/: Словакия - САЩ  
20:00 Бързо пързаляне с кънки, 1000 м. /ж/  
21:00 Днес на игрите  
21:45 Фигурно пързаляне, мъже, кратка програма  
23:00 Линия Сочи  
23:30 Шейни, щафета  

ТВ програма за 14 февруари:

06:30 Линия Сочи  
08:30 Линия Сочи  
08:55 Ски-алпийски дисциплини, суперкомбинация /м/,спускане пряко
11:55 Ски-бягане, 15 км. /м/ пряко
13:25 Ски-алпийски дисциплини, суперкомбинация /м/, слалом пряко
14:30 Хокей на лед /м/: Швеция - Швейцария пряко
17:15 Биатлон, 15 км. /ж/  
19:00 Днес на игрите  
19:30 Фигурно пързаляне, мъже, волна ТВ програма пряко
21:10 Скелетон /ж/, финал  
22:00 Ски-скок, голяма шанца, квалификация  
23:00 Линия Сочи  
23:30 Ски-свободен стил, ски-акробатика /ж/ финал  

ТВ програма за 15 февруари:

07:00 Линия Сочи  
08:30 Линия Сочи  
08:55 Ски-алпийски дисциплини, Супер-Г /ж/ пряко
12:00 Ски-бягане, 4х5 км. /ж/ пряко
13:15 Шорттрек, 1000 м. /м/, 1500 м. /ж/ пряко
14:30 Хокей на лед /м/: САЩ - Русия пряко
17:30 Бързо пързаляне с кънки, 1500 м. /м/  
18:15 Скелетон /м/, финал пряко
19:00 Днес на игрите  
19:30 Ски-скок, голяма шанца, финал пряко
21:45 Хокей на лед /м/: Швейцария - Чехия  
23:45 Линия Сочи  

ТВ програма за 16 февруари:

08:30 Линия Сочи  
08:55 Ски-алпийски дисциплини, Супер-Г /м/ пряко
10:45 Линия Сочи  
11:15 Сноуборд, сноубордкрос /ж/, финали пряко
12:00 Ски-бягане, 4х10 км. /м/ пряко
14:30 Хокей на лед /м/: Русия - Словакия пряко
17:00 Биатлон, 15 км. /м/ пряко
17:45 Бързо пързаляне с кънки, 1500 м. /ж/  
18:30 Фигурно пързаляне, танцови двойки, задължителен танц пряко
21:50 Днес на игрите  
22:30 Хокей на лед /м/: Финландия - Канада  
00:30 Линия Сочи  
01:00 Фигурно пързаляне, танцови двойки, задължителен танц  

ТВ програма за 17 февруари:

06:30 Линия Сочи БНТ1  
08:30 Линия Сочи БНТ2 БНТ HD  
10:50 Бобслей, двойки мъже, І и ІІ манш  
11:25 Сноуборд, сноубордкрос /м/, финали пряко
14:30 Хокей на лед /ж/: полуфинал пряко
16:55 Биатлон, 12,5 км. /ж/  
17:45 Линия Сочи  
18:00 Фигурно пързаляне, танцови двойки, волна ТВ програма пряко
20:30 Бобслей, двойки мъже, финал  
21:00 Днес на игрите  
21:45 Ски-свободен стил, ски-акробатика /м/, финал  
23:00 Линия Сочи  
23:30 Ски-скок, отборно  

ТВ програма за 18 февруари:

06:30 Линия Сочи  
08:30 Линия Сочи  
08:55 Ски-алпийски дисциплини, гиг. слалом /ж/, I манш пряко
11:30 Северна комбинация, скок от голяма шанца пряко
12:25 Ски-алпийски дисциплини, гиг. слалом /ж/, IІ манш пряко
13:30 Шорттрек, 1000 м. /ж/, 500 м. /м/, 3000 м. /ж/  
14:00 Северна комбинация, ски-бягане, 10 км. пряко
14:35 Хокей на лед /м/: плейоф пряко
17:00 Бързо пързаляне с кънки, 10 000 м. /м/ пряко
17:45 Линия Сочи  
19:00 Хокей на лед /м/, плейоф пряко
21:30 Ски-свободен стил, халфпайп /м/, финал  
22:00 Днес на игрите  
22:30 Бобслей, жени, І и ІІ манш  
22:30 Ски-свободен стил, халфпайп /м/, финал  
23:00 Линия Сочи  
21:30 Ски-свободен стил, халфпайп /м/, финал  
24:00 Хокей на лед /м/, плейоф  

ТВ програма за 19 февруари:

06:30 Линия Сочи  
08:30 Линия Сочи  
08:55 Ски-алпийски дисциплини, гиг. слалом /м/, I манш пряко
10:15 Хокей на лед /м/: четвъртфинал пряко
12:25 Ски-алпийски дисциплини, гиг. слалом /м/, IІ манш пряко
13:45 Ски-бягане, отборен спринт, финали пряко
14:45 Хокей на лед /м/: четвъртфинал пряко
17:00 Биатлон, смесена щафета пряко
17:50 Сноуборд, паралелен гигантски слалом, финали  
19:00 Хокей на лед /м/: четвъртфинал пряко
21:30 Бързо пързаляне с кънки, 5000 м. /ж/  
22:00 Днес на игрите  
22:30 Бобслей, двойки жени, финал  
23:00 Хокей на лед /м/: четвъртфинал  
01:00 Линия Сочи  

ТВ програма за 20 февруари:

06:30 Линия Сочи  
08:30 Линия Сочи  
09:00 Фигурно пързаляне, жени, кратка програма  
10:00 Северна комбинация, отборен скок от голяма шанца пряко
11:25 Ски-свободен стил, ски крос /м/ пряко
12:55 Северна комбинация, щафета 4х5 км. пряко
17:25 Фигурно пързаляне, жени, волна ТВ програма пряко
19:00 Днес на игрите  
19:30 Фигурно пързаляне, жени, волна ТВ програма пряко
21:00 Ски-свободен стил, халфпайп /ж/, финал  
22:00 Хокей на лед /ж/: финал  
00:15 Линия Сочи  

ТВ програма за 21 февруари:

06:30 Линия Сочи  
08:30 Линия Сочи  
10:30 Кърлинг /ж/, финал  
11:25 Ски-свободен стил, ски-крос /ж/, финал пряко
14:00 Хокей на лед /м/: полуфинал пряко
16:30 Биатлон, 4х6 км. /ж/ пряко
17:45 Ски-алпийски дисциплини, слалом /ж/, I манш  
18:15 Ски-алпийски дисциплини, слалом /м/, IІ манш пряко
19:00 Хокей на лед /м/: полуфинал пряко
21:30 Шорттрек, 500 м. /м/, 1000 м. /ж/, 5000 м. /м/  
22:00 Днес на игрите  
22:45 Хокей на лед /м/: полуфинал  
22:45 Кърлинг /м/, финал  
23:30 Линия Сочи  
00:45 Линия Сочи  
01:15 Шорттрек, 500 м. /м/, 1000 м. /ж/, 5000 м. /м/  

ТВ програма за 22 февруари:

07:00 Линия Сочи  
08:30 Линия Сочи  
11:10 Сноуборд, паралелен слалом, финали пряко
13:20 Ски-бягане, 30 км. /ж/  
14:40 Ски-алпийски дисциплини, слалом /м/, I манш пряко
16:25 Биатлон, 4х7,5 км. /м/ пряко
17:50 Линия Сочи  
18:10 Ски-алпийски дисциплини, слалом /м/, II манш пряко
19:30 Фигурно пързаляне, галаконцерт пряко
21:00 Бързо пързаляне с кънки, отборно преследване  
21:30 Днес на игрите  
22:15 Хокей на лед /м/: мач за 3-4 място  
00:15 Линия Сочи  
00:45 Бобслей, четворки мъже, І и ІІ манш  

ТВ програма за 23 февруари:

07:00 Линия Сочи  
08:30 Линия Сочи  
08:55 Ски-бягане, 50 км. /м/ пряко
11:30 Бобслей, четворки мъже, ІІІ манш пряко
13:00 Бобслей, четворки мъже, финал пряко
14:00 Хокей на лед /м/: финал пряко
16:30 Бобслей, четворки мъже, репортаж  
17:00 Днес на игрите  
18:00 Закриване на ХХІІ Зимни олимпийски игри пряко

 

ТВ програма на БНТ за олимпиадата

Публикуването на този текст е без разрешение на рotv.bg
Интересно, нали? Споделете тази публикация с вашите приятели във Фейсбук и Вайбър

Интересно, нали? Споделете тази публикация с вашите приятели във Фейсбук и Вайбър

Още публикации за: олимпийски игри , Олимпиада

БНТ пуска две нови предавания за олимпиадата в Токио

ТВ програма за олимпиадата в Токио

Тереза Маринова и Йордан Йовчев отразяват Олимпийските игри в Рио де Жанейро за БНТ

Почти 700 000 зрители гледаха откриването на Зимната олимпиада по БНТ

ТВ програма на БНТ за олимпиадата в Сочи