Спорт Олимпиада

ТВ програма на БНТ за олимпиадата в Сочи

1 коментар

БНТ обяви тв програмата си за олимпиадата в Сочи. Зимните олимпийски игри ще се излъчват по трите тв канала БНТ HD, БНТ 1, БНТ2.

Зимните олимпийски игри се излъчват по трите тв канала БНТ HD, БНТ 1, БНТ2. Националната телевизия ще има пълно покритие с повече от 200 часа телевизионна продукция на всичко, което ще се случи в Сочи. Приоритет на телевизията ще бъде отразяването на българските олимпийци.

 

Февруари: 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

 

Програма за 6 февруари
08:30 - 09:00 Линия Сочи
09:00 - 11:15 Европейско първенство по фигурно пързаляне /волна програма, мъже, запис от 18.01/
11:15 - 13:00 Европейско първенство по фигурно пързаляне /галаконцерт, запис от 19.01/
13:00 - 14:40 Зимни олимпийски игри: Сноуборд - слоупстайл, квалификации, мъже /запис/, жени /пряко/
14:40 - 15:45 Световна купа по ски-алпийски дисциплини /спускане от Венген, запис от 18.01./
15:45 - 16:00 Линия Сочи
16:00 - 16:45 Зимни олимпийски игри: Ски-свободен стил, бабуни, жени, квалификации, пряко
16:45 - 17:30 Световна купа по биатлон, 12,5 км. преследване,мъже /запис от Антхолц-Антерселва от 18.01/
17:30 - 21:00 Зимни олимпийски игри: Фигурно пързаляне,отборно, мъже, сп.двойки, кратка прогр., пряко
21:00 - 21:45 Днес на игрите
21:45 - 22:30 Фигурно пързаляне, отборно, мъже, сп.двойки, кратка прогр., запис
21:45 - 23:40 Световна купа по ски-алпийски дисциплини, нощенслалом, I и II манш /запис от Шладминг от 28.01./
23:30 - 00:15 Днес на игрите
23:40 - 00:10 Линия Сочи
Програма за 7 февруари
08:30 - 08:50 Линия Сочи /от София/(запис от Сочи в 22:30)
08:50 - 09:55 Световна купа по сноуборд /халфпайп, мъже/,/запис от 18.01/
09:55 - 11:50 Световна купа по ски-алпийски дисциплини /слалом от Венген, запис от 19.01./
10:00 - 10:45 Фигурно пързаляне, отборно /повторение от 06.02/
11:50 - 13:15 Биатлон, щафета 4х7,5 км. /мъже/ /запис от Антхолц Антерселва от 19.01/
13:15 - 15:05 Световна купа по ски-алпийски дисциплини/спускане, мъже/ /запис от Кицбюл от 25.01/
15:05 - 16:45 Сноуборд, слоупстайл, квалификации, повторение от 06.02.
16:45 - 17:30 Ски-свободен стил, бабуни, жени, повторение от 06.02.
17:30 - 18:00 Днес на игрите
18:00 - 21:00 Откриване, пряко
21:00 - 21:10 Линия Сочи
21:10 - 00:05 Фигурно пързаляне, отборно, повторение от 06.02.
23:30 - 24:00 Днес на игрите
Програма за 8 февруари
08:30 - 10:45 Откриване /повторение/
10:45 - 11:45 Сноуборд, слоупстайл, мъже, финал, пряко
11:45 - 11:55 Линия Сочи
11:55 - 12:55 Ски-бягане, 15 км. скиатлон, жени, пряко
12:55 - 13:00 Линия Сочи
13:00 - 13:45 Ски-свободен стил, бабуни, жени, квал., повторение
13:30 - 14:30 Сноуборд, слоупстайл /м/, финал
13:45 - 14:30 Фигурно пързаляне, отборно, кратка прогр.,повторение от 06.02.
14:30 - 16:15 Бързо пързаляне с кънки, мъже, 5000 м., пряко
16:15 - 17:15 Ски-бягане, 15 км. скиатлон (ж)
16:15 - 16:25 Линия Сочи
16:25 - 17:45 Биатлон, 10 км.спринт, мъже, пряко
17:45 - 18:30 Бързо пързаляне с кънки, мъже, 5000 м.
18:30 - 19:35 Ски-скок, малка шанца, квал., пряко
19:35 - 20:00 Шейни, мъже, ІІ манш, пряко
20:00 - 21:00 Сноуборд, слоупстайл, мъже, финал
21:00 - 21:45 Днес на игрите
21:45 - 23:30 Фигурно пързаляне, отборно, танцови двойки, жени, кратка прогр., спортни двойки, волна прогр., запис
23:30 - 24:00 Линия Сочи
23:30 - 00:15 Днес на игрите
Програма за 9 февруари
07:00 - 07:30 Линия Сочи
08:30 - 08:55 Линия Сочи
08:55 - 11:00 Ски-алпийски дисциплини, спускане /мъже/, пряко
09:30 - 11:15 Фигурно пързаляне, отборно
11:00 - 11:15 Сноуборд, слоупстайл, жени, полуфинали,запис
11:15 - 12:15 Сноуборд, слоупстайл, жени, финал, пряко / в паузата: 11:40 - 11:50 Линия Сочи
12:15 - 13:30 Ски-бягане, 30 км. скиатлон, мъже, пряко
13:30 - 15:25 Бързо пързаляне с кънки, жени, 3000 м., пряко
15:25 - 16:25 Ски-алпийски дисциплини, спускане /мъже/,
16:25 - 17:40 Биатлон, 7,5 км спринт, жени, пряко
17:40 - 18:55 Фигурно пързаляне, отборно, мъже /запис/, жени/пряко от 18:10/
17:40 - 18:30 Сноуборд, слоупстайл, жени, финал
18:55 - 19:00 Линия Сочи
19:00 - 19:30 Днес на игрите
19:30 - 21:10 Ски-скок, малка шанца, пряко
20:40 - 21:10 Днес на игрите
21:10 - 22:00 Фигурно пързаляне, отборно, танцови двойки, запис
22:00 - 23:00 Шейни, мъже, финал, запис
22:15 - 00:15 Фигурно пързаляне, отборно
23:00 - 23:30 Линия Сочи
23:30 - 00:50 Биатлон, 7,5 км, жени
00:15 - 0:45 Линия Сочи
00:45 - 1:45 Шейни, мъже, финал
Програма за 10 февруари
06:30 - 07:00 Линия Сочи
08:30 - 08:55 Линия Сочи
08:55 - 10:30 Ски-алп. дисциплини, суперкомбинация /жени/,спускане, пряко
10:00 - 12:00 Фигурно пързаляне, отборно
10:30 - 11:45 Ски-скок, малка шанца
11:45 - 12:15 Шорттрек - 1500 м. мъже серии, пряко
12:15 - 12:30 Линия Сочи
12:30 - 12:55 Шорттрек - 500 м. жени серии, пряко
12:55 - 14:05 Ски-алпийски дисциплини, суперкомбинация,слалом /жени/, пряко
14:05 - 14:35 Шорттрек - 1500 м., мъже, финали /пряко/, 3000 м.,щафета, жени, запис
14:35 - 14:50 Линия Сочи
14:50 - 16:50 Фигурно пързаляне, отборно
16:50 - 16:55 Линия Сочи
16:55 - 17:40 Биатлон, 12,5 км. преследване, мъже, пряко
17:40 - 18:15 Бързо пързаляне с кънки, 500 м., мъже, пряко
18:15 - 18:30 Линия Сочи
18:30 - 19:40 Шейни, ж, ІІ манш, пряко
19:40 - 19:50 Линия Сочи
19:50 - 21:00 Ски-алпийски дисциплини, суперкомбинация,слалом /жени/
21:00 - 21:45 Днес на игрите
21:45 - 22:30 Ски-свободен стил, бабуни, мъже, запис
22:30 - 23:00 Бързо пързаляне с кънки, 500 м., мъже, запис
22:45 - 23:30 Днес на игрите
23:00 - 23:30 Линия Сочи
23:30 - 01:30 Хокей на лед, жени, Финландия - Канада, запис
Програма за 11 февруари
06:30 - 07:00 Линия Сочи
08:30 - 09:00 Линия Сочи
09:00 - 10:10 Шейни, жени, 2.манш,
10:00 - 10:45 Биатлон, 12,5 км. преследване, мъже
10:10 - 10:55 Ски-свободен стил, бабуни
10:45 - 11:20 Бързо пързаляне с кънки, 500 м. /м/
10:55 - 12:00 Ски-свободен стил, слоупстайл, жени, финал, пряко
11:20 - 12:05 Ски-свободен стил, бабуни, мъже, финал
12:00 - 12:55 Ски-бягане, спринт, квалификации
12:55 - 13:45 Биатлон, 12,5 км. преследване, мъже
13:45 - 13:55 Линия Сочи
13:55 - 15:45 Ски-бягане, спринт, финали, пряко
15:45 - 16:50 Ски-свободен стил, слоупстайл, жени, финал
16:50 - 16:55 Линия Сочи
16:55 - 17:45 Биатлон, 10 км. преследване, жени, пряко
17:45 - 18:00 Линия Сочи
18:00 - 18:30 Бързо пързаляне с кънки, 500 м., жени, запис
18:30 - 20:25 Фигурно пързаляне, спортни двойки, кратка програма, пряко в паузата 19:31 - 19:53: Ски-скок, жени, пряко
20:25 - 21:00 Ски-скок, жени, пряко
21:00 - 22:00 Сноуборд, халфпайп, финал, мъже, запис
22:00 - 22:30 Днес на игрите
22:30 - 23:00 Шейни, жени, финал, запис
23:00 - 23:30 Линия Сочи
23:30 - 24:00 Днес на игрите
Програма за 12 февруари
06:30 - 07:00 Линия Сочи
08:30 - 08:55 Линия Сочи
08:55 - 10:30 Ски-алпийски дисциплини, спускане /жени/, пряко
10:30 - 11:20 Биатлон, 10 км. преследване, жени
11:20 - 11:25 Линия Сочи
11:25 - 12:20 Северна комбинация,ски-скок от малка шанца, пряко
12:20 - 12:30 Линия Сочи
12:30 - 13:30 Фиг. пързаляне, сп. двойки, кратка програма
13:30 - 14:30 Сноуборд, халфпайп, финал, мъже
14:30 - 15:05 Северна комбинация, ски-бягане, 10 км., пряко
15:05 - 15:20 Линия Сочи
15:20 - 16:55 Хокей на лед, жени, САЩ - Канада, ІІ и ІІІ третина, пряко в паузата: Бързо пързаляне с кънки, 1000 м. /м/, пряко
16:55 - 17:30 Бързо пързаляне с кънки, 1000 м. /м/, пряко
17:30 - 17:45 Линия Сочи
17:45 - 19:00 Фигурно пързаляне, спортни двойки, волна програма, пряко
19:00 - 19:30 Днес на игрите
19:30 - 20:50 Фигурно пързаляне, спортни двойки, волна програма, пряко
20:50 - 21:00 Линия Сочи
21:00 - 22:00 Сноуборд, халфпайп, жени, финал, запис
22:00 - 22:45 Шейни, двойки мъже, запис
22:45 - 23:00 Фигурно пързаляне, спортни двойки, повторение на най-добрите двойки
23:00 - 23:30 Линия Сочи
23:30 - 24:00 Днес на игрите
23:30 - 01:30 Хокей на лед, Чехия-Швеция, мъже, запис
Програма за 13 февруари
06:30 - 07:00 Линия Сочи
08:30 - 08:55 Линия Сочи
08:55 - 09:30 Бързо пързаляне с кънки, мъже, 1000 м.
09:30 - 11:25 Хокей на лед, Чехия-Швеция, мъже
11:25 - 12:30 Ски-свободен стил, слоупстайл, мъже, финал, пряко
12:30 - 14:15 Шорттрек - пряко / в паузите 12:59 - 13:14 запис на ¼-финалите на 500 м.;
  13:20 - 13:35 Ски-свободен стил, слоупстайл, м, репортаж;
  13:53 - 14:07 Линия Сочи
12:45 - 14:05 Фигурно пързаляне, спортни двойки, волна програма
14:15 - 14:30 Фигурно пързаляне, спортни двойки, повторение на най-добрите двойки
14:30 - 15:40 Ски-бягане - 10 км., жени, запис
15:40 - 15:55 Линия Сочи
15:55 - 17:45 Биатлон, 20 км., мъже, пряко
17:45 - 18:00 Линия Сочи
18:00 - 20:00 Хокей на лед, Словакия - САЩ, мъже, запис
20:00 - 20:45 Бързо пързаляне с кънки, 1000 м., ж, запис
20:45 - 20:55 Шорттрек, повторение на финалите на 500 м.
20:55 - 21:00 Линия Сочи
21:00 - 21:45 Днес на игрите
21:45 - 23:00 Фигурно пързаляне, мъже, кратка програма, запис
23:00 - 23:30 Линия Сочи
23:30 - 00:30 Шейни, щафета, запис
23:30 - 00:15 Днес на игрите
Програма за 14 февруари
06:30 - 07:00 Линия Сочи
08:30 - 08:55 Линия Сочи
08:55 - 10:30 Ски-алпийски дисциплини, суперкомбинация/мъже/, пряко
10:30 - 11:45 Фигурно пързаляне, мъже, кратка програма
11:45 - 12:00 Линия Сочи
12:00 - 13:25 Ски-бягане, 15 км., мъже, пряко
13:25 - 14:30 Ски-алпийски дисциплини, суперкомбинация -слалом /мъже/, пряко
14:30 - 17:00 Хокей на лед, (м): Швеция - Швейцария, пряко / в паузите: Линия Сочи Биатлон, 15 км, ж
17:00 - 17:45 Биатлон,15 км., жени, запис
17:45 - 18:00 Линия Сочи
18:00 - 18:55 Фигурно пързаляне, мъже, волна програма, пряко
18:55 - 19:00 Линия Сочи
19:00 - 19:30 Днес на игрите
19:30 - 21:10 Фигурно пързаляне, мъже, волна програма, пряко комб. предаване Ски-скок, голяма шанца, квалификация, пряко.комб. предаване
21:10 - 21:45 Скелетон /ж/, финал, запис
21:45 - 22:00 Линия Сочи
21:45 - 22:15 Днес на игрите
22:00 - 23:00 Ски-свободен стил, ски-акробатика, жени
23:00 - 23:30 Линия Сочи
23:30 - 01:30 Хокей на лед, (м): Швеция - Швейцария, повторение
Програма за 15 февруари
07:30 - 09:00 Фигурно пързаляне, мъже, волна програма
08:30 - 08:55 Линия Сочи
08:55 - 10:30 Ски-алпийски дисциплини, Супер-Г /жени/, пряко
10:30 - 11:00 Линия Сочи, от София (запис 23:00 - 23:30)
10:30 - 12:00 Фигурно пързаляне /м/, волна програма, повторение
12:00 - 13:15 Ски-бягане, 4х5 км., жени, пряко БНТ1 от 12:30
13:15 - 14:30 Шорттрек, 1000 м., м., 1500 м., ж, 1/2-финали и финали, пряко / в паузите: 13:31 - 13:46 четвъртфинали на 1000 м. /м/;
  13:54 - 14:09 Линия Сочи
14:30 - 17:00 Хокей на лед, мъже, САЩ - Русия, пряко / в паузите: шорттрек (трасе 14:00 - 16:50, ком.м.) Линия Сочи
15:00 - 16:15 Ски-бягане, 4х5 км. /ж/
17:00 - 17:30 Ски-бягане, повторение на последните постове на 4х5 км., жени
17:30 - 18:10 Бързо пързаляне с кънки, 1500 м., мъже, запис
18:10 - 18:15 Линия Сочи
18:15 - 19:00 Скелетон, мъже, финал, пряко
19:00 - 19:30 Днес на игрите
19:30 - 21:00 Ски-скок, голяма шанца, финал, пряко / в паузата 20:15 - 20:35: Бързо пързаляне с кънки, 1500 м., мъже,
21:00 - 21:45 Шорттрек,
21:00 - 21:30 Днес на игрите,
21:45 - 23:45 Хокей на лед, мъже, Швейцария - Чехия, запис
23:45 - 00:15 Линия Сочи
Програма за 16 февруари
07:30 - 08:00 Линия Сочи
08:00 - 10:00 Хокей на лед /м/: Русия - САЩ,
08:30 - 08:55 Ски-скок, голяма шанца, повторение на финалния скок
08:55 - 10:45 Ски-алпийски дисциплини, Супер-Г /мъже/, пряко комб. предаване Сноуборд, сноубордкрос /ж/, квалификации, пряко комб. предаване
10:45 - 11:15 Линия Сочи
11:15 - 12:00 Сноуборд, SBX, жени, финали, пряко
12:00 - 14:15 Ски-бягане, 4х10 км., мъже, пряко БНТ1 от 12:30
14:15 - 14:30 Линия Сочи (повторение на стартовете на Ал.Жекова)
14:30 - 16:55 Хокей на лед, мъже, Русия - Словакия, пряко / в паузите: Линия Сочи
15:30 - 16:15 Сноуборд, сноубордкрос /ж/, финал
16:15 - 18:30 Ски-бягане, 4х10 км. /м/
16:55 - 17:45 Биатлон, 15 км масов старт, мъже, пряко
17:45 - 18:30 Бързо пързаляне с кънки, 1500 м., жени, запис
18:30 - 20:45 Фигурно пързаляне, танцови двойки, кратка програма, пряко / в паузата 19:47 - 20:00: Линия Сочи
20:45 - 21:45 Бобслей, двойки мъже, І и ІІ манш, запис
21:45 - 21:50 Линия Сочи
21:50 - 22:30 Днес на игрите
22:30 - 00:30 Хокей на лед, мъже, Финландия - Канада, запис
23:30 - 00:10 Днес на игрите
00:30 - 01:00 Линия Сочи
01:00 - 02:00 Фигурно пързаляне, танцови двойки, кратка програма
Програма за 17 февруари
06:30 - 07:00 Линия Сочи
08:30 - 08:55 Линия Сочи
08:55 - 10:55 Хокей на лед, мъже, Русия - Словакия
10:55 - 11:25 Фигурно пързаляне, танцови двойки
11:25 - 12:20 Сноуборд, сноубордкрос, мъже, финали, пряко
12:20 - 12:30 Линия Сочи
12:30 - 14:30 Хокей на лед, мъже, Финландия - Канада, повторение от София (запис 22:30 - 0:30)
14:30 - 16:55 Хокей на лед, жени, полуфинал, пряко / в паузите: Линия Сочи
16:55 - 17:45 Биатлон, 12,5 км. масов старт, жени, пряко
16:55 - 17:50 Сноуборд, сноубордкрос /м/, финал
17:45 - 18:00 Линия Сочи
18:00 - 20:30 Фигурно пързаляне, танцови двойки, волна програма, пряко БНТ1 от 18:50, в паузата 18:31 - 18:50: Линия Сочи
20:30 - 21:00 Бобслей, двойки, мъже, финал, запис
21:00 - 21:45 Днес на игрите
21:45 - 22:30 Ски-свободен стил, ски-акробатика, мъже, финал
22:30 - 23:00 Сноуборд, сноубордкрос, мъже, финали
23:00 - 23:30 Линия Сочи
23:30 - 00:30 Ски-скок, отборно, запис
23:30 - 00:15 Днес на игрите
Програма за 18 февруари
06:30 - 07:00 Линия Сочи
08:30 - 08:55 Линия Сочи
08:55 - 10:30 Ски-алпийски дисциплини, гиг. слалом /жени/ - I манш, пряко
10:30 - 11:30 Фигурно пързаляне, танцови двойки, волна програма
11:30 - 12:25 Северна комбинация, ски-скок от голяма шанца, пряко
12:25 - 13:30 Ски-алпийски дисциплини, гиг. слалом /жени/ - IІ манш, пряко
13:30 - 14:00 Шорттрек, 1000 м., ж, 500 м., м, серии, 3000 м., ж, запис
14:00 - 14:35 Северна комбинация, ски-бягане, 10 км, пряко
14:35 - 17:00 Хокей на лед, мъже, плейофи, пряко / в паузите: Линия Сочи или Бързо пързаляне с кънки / в паузите по БНТ1: ТВ пазар + ПСН
17:00 - 17:45 Бързо пързаляне с кънки, 10 000 м., мъже - запис + пряко
17:45 - 18:00 Линия Сочи
18:00 - 19:00 Ски-алп. дисциплини, гиг.слалом /ж/, ІІ манш
19:00 - 21:30 Хокей на лед, мъже, плейофи, пряко / в паузите: Линия Сочи (по БНТ2 - новини)
21:30 - 22:00 Ски-свободен стил, халфпайп, мъже, финал
22:00 - 22:30 Днес на игрите
22:30 - 23:00 Бобслей, жени, І и ІІ манш, запис
23:00 - 23:30 Линия Сочи
23:30 - 24:00 Ски-свободен стил, халфпайп, мъже, финал
23:30 - 24:00 Днес на игрите
24:00 - 02:00 Хокей на лед, мъже, плейоф
Програма за 19 февруари
06:30 - 07:00 Линия Сочи
08:30 - 08:55 Линия Сочи
08:55 - 10:15 Ски-алпийски дисциплини, гиг. слалом /мъже/ - I манш, пряко
10:15 - 12:25 Хокей на лед, мъже, четвъртфинал, пряко / в паузите: Ски-алпийски дисциплини, гиг.слалом /мъже/ - българи; Сноуборд, паралелен гиг.слалом, квалификации;
12:25 - 13:45 Ски-алпийски дисциплини, гиг. слалом /мъже/ - IІ манш, пряко
13:45 - 14:45 Ски-бягане, отборен спринт, финали /в паузата - 8 мин. запис на българското участие в сериите/
14:45 - 17:00 Хокей на лед, мъже, четвъртфинал, пряко / в паузите: Линия Сочи
17:00 - 17:50 Биатлон - смесена щафета, пряко
17:50 - 19:00 Сноуборд, паралелен гиг.слалом, мъже, жени
19:00 - 21:30 Хокей на лед, мъже, четвъртфинал, пряко / в паузите: Линия Сочи(по БНТ2 - новини)
21:30 - 22:00 Бързо пързаляне с кънки, 5000 м., жени, запис
22:00 - 22:30 Днес на игрите
22:30 - 23:00 Бобслей, двойки жени, финал, запис
23:00 - 01:00 Хокей на лед, мъже, четвъртфинал
23:30 - 24:00 Днес на игрите
01:00 - 01:30 Линия Сочи
Програма за 20 февруари
06:30 - 07:00 Линия Сочи
08:30 - 08:55 Линия Сочи
09:00 - 10:00 Фигурно пързаляне, жени, кратка програма, запис от 19.02.
10:00 - 10:50 Северна комбинация, отборно, ски-скок от голяма шанца, пряко
10:50 - 10:55 Линия Сочи
10:55 - 11:25 Бързо пързаляне с кънки, 5000 м., жени
11:25 - 12:55 Ски-свободен стил, ски крос, мъже, пряко
12:55 - 14:00 Северна комбинация, ски-бягане, 4х5 км., пряко
14:00 - 16:00 Хокей на лед, четвъртфинал
14:00 - 15:30 Ски-свободен стил, ски крос, мъже
16:00 - 17:25 Ски-свободен стил, ски крос, мъже
17:25 - 18:50 Фигурно пързаляне, жени, волна програма, пряко
18:50 - 19:00 Линия Сочи
19:00 - 19:30 Днес на игрите
19:30 - 21:00 Фигурно пързаляне, жени, волна програма, пряко
20:30 - 21:00 Днес на игрите
21:00 - 21:50 Ски-свободен стил, халфпайп, жени, запис
21:50 - 22:00 Линия Сочи
22:00 - 24:00 Футбол, Лига Европа: Лацио - Лудогорец
24:00 - 00:15 Студио Футбол
22:00 - 24:00 Хокей на лед (ж), финал, запис
00:15 - 00:45 Линия Сочи
Програма за 21 февруари
06:30 - 07:00 Линия Сочи
08:30 - 08:55 Линия Сочи
09:00 - 10:30 Фигурно пързаляне, жени, волна програма
10:30 - 11:25 Кърлинг, жени, финал
11:25 - 13:00 Ски-свободен стил, ски-крос, жени, пряко
13:00 - 13:10 Линия Сочи
13:10 - 14:00 Ски-свободен стил, халфпайп, жени
14:00 - 16:30 Хокей на лед, мъже, полуфинал, пряко / в паузите: Линия Сочи
16:30 - 17:50 Биатлон, щафета 4х6 км., жени, пряко
17:50 - 18:15 Ски-алпийски дисциплини, жени, слалом, I манш, запис
18:15 - 19:00 Ски-алпийски дисциплини, жени, слалом, IІ манш, пряко
19:00 - 21:30 Хокей на лед, мъже, полуфинал, пряко / в паузите: Линия Сочи
21:30 - 22:00 Шорттрек, 500 м., мъже, 1000 м., жени, 5000 м., щафета, мъже
22:00 - 22:45 Днес на игрите
22:45 - 00:45 Хокей на лед, мъже, полуфинал
22:45 - 23:30 Кърлинг, мъже, финал, запис
23:30 - 24:00 Линия Сочи
24:00 - 00:45 Днес на игрите
00:45 - 01:15 Линия Сочи
01:15 - 01:45 Шорттрек, финали
Програма за 22 февруари
07:00 - 07:30 Линия Сочи
08:30 - 08:55 Линия Сочи
08:55 - 10:55 Хокей на лед, мъже, полуфинал,алелен слалом, квалификации, запис
11:10 - 13:10 Сноуборд, паралелен слалом, мъже и жени, финали, пряко, БНТ1 от 12:30
13:10 - 13:20 Линия Сочи
13:20 - 14:40 Ски-бягане, 30 км. /ж/, запис
14:40 - 16:15 Ски-алпийски дисциплини, слалом, мъже, I манш, пряко
17:40 - 19:00 Ски-бягане, 30 км. /ж/
16:15 - 16:25 Линия Сочи
16:25 - 17:55 Биатлон, щафета 4х7,5 км., мъже, пряко
17:55 - 18:10 Линия Сочи
18:10 - 19:30 Ски-алпийски дисциплини, слалом, мъже, II манш, пряко
19:30 - 21:00 Фигурно пързаляне - галаконцерт, пряко
21:00 - 21:30 Бързо пързаляне с кънки, отборно преследване, запис
21:30 - 22:15 Днес на игрите
22:15 - 00:15 Хокей на лед (м), мач за бронзовите медали
00:15 - 00:45 Линия Сочи
00:30 - 01:15 Днес на игрите
00:45 - 01:15 Бобслей, четворки, І и ІІ манш, запис
Програма за 23 февруари
07:00 - 07:30 Линия Сочи
08:30 - 08:55 Линия Сочи, от София
08:55 - 11:30 Ски-бягане, 50 км., мъже, пряко
11:30 - 12:35 Бобслей, четворки, ІІІ манш, пряко
12:35 - 12:55 Линия Сочи
13:00 - 13:45 Бобслей, четворки, ІV манш, пряко
12:55 - 14:00 Футбол, жребий за квалификациите за ЕВРО 2016
14:00 - 16:30 Хокей на лед (м), финал, пряко / в паузите: Бобслей, четворки, репортаж
16:30 - 16:45 Линия Сочи
16:45 - 17:30 Днес на игрите
17:30 - 18:00 Ски-бягане, 50 км., мъже
18:00 - 20:30 Закриване, пряко
20:30 - 22:00 Фигурно пързаляне - галаконцерт
20:30 - 22:30 Хокей на лед, финал
22:00 - 24:00 Хокей на лед (м), финал
22:30 - 23:15 Днес на игрите
23:15 - 01:45 Закриване

Възможни са промени в предварително обявената тв програма.

Този текст е копиран без разрешение от potv.bg
Интересно, нали? Споделете тази публикация с вашите приятели във Фейсбук и Вайбър

Интересно, нали? Споделете тази публикация с вашите приятели във Фейсбук и Вайбър

Още публикации за: олимпийски игри , Олимпиада

БНТ пуска две нови предавания за олимпиадата в Токио

ТВ програма за олимпиадата в Токио

Тереза Маринова и Йордан Йовчев отразяват Олимпийските игри в Рио де Жанейро за БНТ

Почти 700 000 зрители гледаха откриването на Зимната олимпиада по БНТ

Скандал в Сочи: България на три морета вбеси македонски медии