Мачовете на Евро 2020 днес (29 юни)

Спорт Футбол Актуално В програмата Добави коментар

Ето къде да гледате мачовете на 29 юни на Евро 2020 по ТВ. Мачовете на Евро 2020 днес (29 юни) ще са последните два осминафинали - Англия срещу Германия и Швеция срещу Украйна.

Кой спечели мачовете на 28 юни на Евро 2020?

Испания достигна по драматичен начин до четвъртфиналите на Евро 2020, побеждавайки Хърватия в допълнително време след вълнуващ мач с осем гола. Педро Гонсалес вкара комичен автогол в 20 минута. В крайна сметка осминафинала межди Испания и Хърватия завърши 5:3.

Швейцария победи Франция (3:3). Швейцария надви световния шампион Франция с дузпи в Будапеща.

Къде да гледам мача Англия - Германия на 29 юни на Евро 2020 по ТВ?

Старите съперници Англия и Германия се срещнат отново на "Уембли" в осминафиналите на ЕВРО 2020.

Това е четвъртият мач на Англия в турнира на стадион "Уембли", където те останаха непобедени с три чисти мрежи, за да си осигурят първото място в група В. Междувременно Германия се възстанови след загубата в първия си мач и завърши на второ място в група F.

Победителите ще пътуват до Рим, където ще се изправят срещу Швеция или Украйна на четвъртфиналите на 3 юли.

Срещата между Англия и Германия може да гледате в 19:00 часа в ефира на Diema.

29 юни 19:00 Англия
Германия
БНТ 1

Къде да гледам мача Швеция - Украйна на 28 юни на Евро 2020 по ТВ?

Швеция и Украйна се срещат за първи път от 2012 г. насам в осминафиналите на ЕВРО 2020 на стадион "Хемпдън Парк" в Глазгоу.

Украйна завърши след Холандия и Австрия в Група С и се класира като една от четирите най-добри страни на трето място в общото класиране. Швеция спечели Група Е, изпреварвайки Испания.

Победителите ще се изправят срещу Англия или Германия на четвъртфиналите в Рим на 3 юли.

Срещата между Швеция и Украйна може да гледате в 22:00 часа в ефира на БНТ 1 и БНТ 3.

29 юни 22:00 Швеция