Преминете към основното съдържание

Тв програма на Eurosport за събота

Тв програма на Eurosport за събота

Eurosport

Тв програма Eurosport

00:30
Снукър: Открито първенство на Обединеното Кралство, четвъртфинал
Спортно предаване
1ч.
01:30
Новини
Спортно предаване
5м.
01:35
Ски скокове: Световна купа в Нижни Тагил, квалификация
Спортно предаване
55м.
02:30
Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Леви, слалом, жени
Спортно предаване
1ч. 30м.
04:00
Снукър: Открито първенство на Обединеното Кралство, четвъртфинал
Спортно предаване
2ч.
06:00
Биатлон: Световна купа в Контиолахти, спринт, жени
Спортно предаване
1ч.
07:00
Ски скокове: Световна купа в Нижни Тагил, квалификация
Спортно предаване
1ч.
08:00
Снукър: Открито първенство на Обединеното Кралство, четвъртфинал
Спортно предаване
1ч. 30м.
09:30
Спускане с шейни: Световна купа в Инсбрук, жени
Спортно предаване
20м.
09:50
Спускане с шейни: Световна купа в Инсбрук, двойки
Спортно предаване
30м.
10:20
Спускане с шейни: Световна купа в Алтенберг, двойки, първи манш, директно
Спортно предаване
55м.
11:15
Ски-алпийски дисциплини: Световна купа във Вал д'Изер, гигантски слалом, мъже, първи манш, директно
Спортно предаване
1ч. 15м.
12:30
Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Сен Мориц, супер Г, жени, директно
Спортно предаване
1ч. 15м.
13:45
Ски-алпийски дисциплини: Световна купа във Вал д'Изер, гигантски слалом, мъже, първи манш
Спортно предаване
35м.
14:20
Ски-алпийски дисциплини: Световна купа във Вал д'Изер, гигантски слалом, мъже, втори манш, директно
Спортно предаване
1ч. 10м.
15:30
Биатлон: Световна купа в Контиолахти, преследване, мъже
Спортно предаване
30м.
16:00
Биатлон: Световна купа в Контиолахти, щафета, жени, директно
Спортно предаване
1ч. 30м.
17:30
Ски скокове: Световна купа в Нижни Тагил, състезание, директно
Спортно предаване
1ч. 45м.
19:15
Спускане с шейни: Световна купа в Алтенберг, двойки, втори манш
Спортно предаване
30м.
19:45
Спускане с шейни: Световна купа в Алтенберг, жени, първи манш
Спортно предаване
30м.
20:15
Спускане с шейни: Световна купа в Алтенберг, жени, втори манш
Спортно предаване
30м.
20:45
Новини
Спортно предаване
5м.
20:50
Снукър: Открито първенство на Обединеното Кралство, полуфинал, директно
Спортно предаване
1ч. 30м.

Програма на Eurosport за събота. Възможни са промени в предварително обявената тв програма.

ТВ програма на Eurosport за неделя