Посланикът на добра воля на УНИЦЕФ Димитър Бербатов ще отправи специално послание към зрителите на bTVВ утрешното издание на „Великолепната шесторка” от 20.00 часа по bTV зрителите ще видят историята на едно приемно семейство в Сърбия, което от 4 години отглежда момиченце, страдащо от синдрома на Даун. Как едно семейство може да бъде пълноценно и щастливо и как едно дете се радва на истинска обич и грижа, когато институциите оказват адекватна подкрепа - ще стане ясно в благотворителното шоу.
Специално послание към зрителите на bTV ще отправи футболистът Димитър Бербатов, който е посланик на добра воля на УНИЦЕФ. Зрителите ще разберат и кои са децата дарители, подкрепили мисията «Семейство за всяко дете» чрез благотворителни концерти в цялата страна. Специален гост в утрешното издание на «Шесторката» ще бъде и кметът на Шумен Красимир Костов, с чиято подкрепа се осъществява проектът на УНИЦЕФ за извеждане на децата от ДМСГД в града.
Утре звездните дуети на «Великолепната шесторка» ще изпълнят шест от най-популярните български и световни рок хитове на всички времена. Теди и Ники ще се представят със Satisfaction на Rolling Stones, Бони и Емо ще изпеят „Черната овца” на Ахат, Наско и Йорданка Благоева ще изненадат зрителите с парче на БТР, Славчо и Тони ще представят класиката на „Сигнал” - „Спри се”, Албена и Тома ще атакуват отново първото място с хита на Rainbow I Can’t Let You Go, а Валя и Кольо ще завършат рок вечерта със Smoke on the Water на Deep Purple.