Първото място в класацията за актьорите, които са донесли най-малко печалба за вложения в тях капитал е Адам Сандлър.
Според оценките на "Форбс" за всеки инвестиран долар Адам Сандлър изработва възвращаемост от 3,2 долара, което е най-ниското ниво сред колегите му от бранша.
Правилата за анализ на "Форбс" включват последните три филма на актьорите и тяхното място в боксофиса през 2014 г. Въпреки че последният филм на Сандлър Дърти хлапета 2 (Grown Ups 2) става хит и печели 246 милиона долара, предишните му два проекта не успяват да възстановят вложеното в тях.
На второ място в класацията е Джони Деп.
"Карибски пирати" донесе слава на актьора, но въпреки това "Самотният рейнджър" и "Тъмни сенки" не привлякоха интереса на зрителите. Деп печели по 4,1 долара на всеки долар, вложен в него.
Третото място е за Бен Стилър. Напоследък той не успява да пожъне успех с филмите си и печели едва по 4,8 долара за всеки долар, инвестиран в проектите с негово участие, предаде ТАС.
Текст от potv.bg