ТВ програма Cartoon Network - Днес

00:20Роботбой (Robotboy)25 мин.
Детско предаване
00:45Роботбой (Robotboy)25 мин.
Детско предаване
01:10Нинджаго: Майсторите на Спинджицу (NinjaGo: Masters of Spinjitzu)25 мин.
Детско предаване
01:35Нинджаго: Майсторите на Спинджицу (NinjaGo: Masters of Spinjitzu)25 мин.
Детско предаване
02:00Анджело е върхът (Angelo Rules)25 мин.
Детско предаване
02:25Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)45 мин.
Детско предаване
03:10Кунг фу пилета (Chop Socky Chooks)50 мин.
Детско предаване
04:00Анджело е върхът (Angelo Rules)50 мин.
Детско предаване
04:50Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)35 мин.
Детско предаване
05:25Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)25 мин.
Детско предаване
05:50Джони Тест (Johnny Test)20 мин.
Детско предаване
06:10Нинджаго: Майсторите на Спинджицу (NinjaGo: Masters of Spinjitzu)25 мин.
Детско предаване
06:35HOB! NEXO KNIGHTS (NEW! NEXO KNIGHTS)25 мин.
Детско предаване
07:00Стивън Вселенски (Steven Universe)25 мин.
Детско предаване
07:25Реактивните момичета (The Powerpuff Girls)25 мин.
Детско предаване
07:50Анджело е върхът (Angelo Rules)25 мин.
Детско предаване
08:15Бен 10 (Ben 10)10 мин.
Детско предаване
08:25Малки Титани: В готовност (Teen Titans Go!)25 мин.
Детско предаване
08:50Могъщите Магимечове (Mighty Magiswords - 5 Minute Shorts)5 мин.
Детско предаване
08:55Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)10 мин.
Детско предаване
09:05Могъщите Магимечове (Mighty Magiswords - VLOGs)1 мин.
Детско предаване
09:06Могъщите Магимечове (Mighty Magiswords - VLOGs)4 мин.
Детско предаване
09:10Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)10 мин.
Детско предаване
09:20Могъщите Магимечове (Mighty Magiswords - 3 Minute Shorts)5 мин.
Детско предаване
09:25Ние мечоците (We Bare Bears)25 мин.
Детско предаване
09:50Кларънс (Clarence)25 мин.
Детско предаване
10:15Време за приключения (Adventure Time)35 мин.
Детско предаване
10:50Чичо Дядко (Uncle Grandpa)35 мин.
Детско предаване
11:25Пълна драма: Главоломна надпревара (Total Drama Presents: The Ridonculous Race)25 мин.
Детско предаване
11:50Дракони: Отвъд хоризонта (DreamWorks Dragons: Race to the Edge)25 мин.
Детско предаване
12:15CARTOON TOON TOON: Шаолински двубои (CARTOON TOON TOON: Xiaolin Showdown)45 мин.
Детско предаване
13:00CARTOON TOON TOON: Лабораторията на Декстър (CARTOON TOON TOON: Dexter's Laboratory)55 мин.
Детско предаване
13:55Лабораторията на Декстър (Dexter's Laboratory)15 мин.
Детско предаване
14:10Време за приключения (Adventure Time)35 мин.
Детско предаване
14:45Дракони: Отвъд хоризонта (DreamWorks Dragons: Race to the Edge)25 мин.
Детско предаване
15:10Transformers: Robots in Disguise (Transformers: Robots in Disguise)25 мин.
Детско предаване
15:35HOB! NEXO KNIGHTS (NEW! NEXO KNIGHTS)20 мин.
Детско предаване
15:55Нинджаго: Майсторите на Спинджицу (NinjaGo: Masters of Spinjitzu)25 мин.
Детско предаване
16:20Бен 10 (Ben 10)10 мин.
Детско предаване
16:30Малки Титани: В готовност (Teen Titans Go!)15 мин.
Детско предаване
16:45Малки Титани: В готовност (Teen Titans Go!)25 мин.
Детско предаване
17:10Реактивните момичета (The Powerpuff Girls)25 мин.
Детско предаване
17:35Могъщите Магимечове (Mighty Magiswords - 5 Minute Shorts)5 мин.
Детско предаване
17:40Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)10 мин.
Детско предаване
17:50Могъщите Магимечове (Mighty Magiswords - VLOGs)1 мин.
Детско предаване
17:51Могъщите Магимечове (Mighty Magiswords - VLOGs)4 мин.
Детско предаване
17:55Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)10 мин.
Детско предаване
18:05Могъщите Магимечове (Mighty Magiswords - 3 Minute Shorts)5 мин.
Детско предаване
18:10Анджело е върхът (Angelo Rules)25 мин.
Детско предаване
18:35Ние мечоците (We Bare Bears)25 мин.
Детско предаване
19:00Стивън Вселенски (Steven Universe)25 мин.
Детско предаване
19:25Кларънс (Clarence)25 мин.
Детско предаване
19:50Чичо Дядко (Uncle Grandpa)20 мин.
Детско предаване
20:10Време за приключения (Adventure Time)35 мин.
Детско предаване
20:45Пълна драма: Главоломна надпревара (Total Drama Presents: The Ridonculous Race)25 мин.
Детско предаване
21:10Парк шоу (Regular Show)50 мин.
Детско предаване
22:00Нинджаго: Майсторите на Спинджицу (NinjaGo: Masters of Spinjitzu)25 мин.
Детско предаване
22:25Нинджаго: Майсторите на Спинджицу (NinjaGo: Masters of Spinjitzu)20 мин.
Детско предаване
22:45Xiaolin Chronicles (Xiaolin Chronicles)25 мин.
Детско предаване
23:10Xiaolin Chronicles (Xiaolin Chronicles)25 мин.
Детско предаване
23:35Кунг фу пилета (Chop Socky Chooks)45 мин.
Детско предаване

Програма на Cartoon Network за Днес. Възможни са промени в предварително обявената тв програма.

» ТВ програма на Cartoon Network за следващия ден

Не пропускайте

Легенда

Телевизия

Cartoon Network приютява някои от най-забавните и интересни анимации с хитови заглавия като Бен 10, Флапджак, Ед, Ед и Еди, Роботбой. Фийдът на Cartoon Network, RSEE (за Русия и Югоизточна Европа) покрива територията на България, Босна и Херцеговина, Хърватска, Македония, Черна гора, Сърбия, Словения, Русия и Общността на независимите държави. още...

Популярно в poTV.bg