ТВ програма Cartoon Network - Днес

04:00Анджело е върхът (Angelo Rules)50 мин.
Детско предаване
04:50Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)35 мин.
Детско предаване
05:25Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)25 мин.
Детско предаване
05:50Xiaolin Chronicles (Xiaolin Chronicles)25 мин.
Детско предаване
06:15Xiaolin Chronicles (Xiaolin Chronicles)20 мин.
Детско предаване
06:35Нексо Рицари (Nexo Knights)25 мин.
Детско предаване
07:00Нинджаго: Майсторите на Спинджицу (NinjaGo: Masters of Spinjitzu)25 мин.
Детско предаване
07:25Анджело е върхът (Angelo Rules)20 мин.
Детско предаване
07:45Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)30 мин.
Детско предаване
08:15Ние мечоците (We Bare Bears)25 мин.
Детско предаване
08:40Малки Титани: В готовност (Teen Titans Go!)10 мин.
Детско предаване
08:50HOB! Могъщите Магимечове (NEW! Mighty Magiswords)20 мин.
Детско предаване
09:10Реактивните момичета (The Powerpuff Girls)25 мин.
Детско предаване
09:35НОВ! Бен 10 (NEW! Ben 10)25 мин.
Детско предаване
10:00Бен 10 (Ben 10)1 ч. 10 мин.
Детско предаване
11:10Бен 10 (Ben 10)15 мин.
Детско предаване
11:25Кларънс (Clarence)25 мин.
Детско предаване
11:50HOB! Чичо Дядко (NEW! Uncle Grandpa)25 мин.
Детско предаване
12:15Време за приключения (Adventure Time)25 мин.
Детско предаване
12:40Дракони: Отвъд хоризонта (DreamWorks Dragons: Race to the Edge)25 мин.
Детско предаване
13:05Бойно поле втора част (Transformers: Robots in Disguise)25 мин.
Детско предаване
13:30Скуби-Ду мистерия оод (Scooby-Doo! Mystery Incorporated)25 мин.
Детско предаване
13:55Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)25 мин.
Детско предаване
14:20Стивън Вселенски (Steven Universe)25 мин.
Детско предаване
14:45HOB! Могъщите Магимечове (NEW! Mighty Magiswords)25 мин.
Детско предаване
15:10Нинджаго: Майсторите на Спинджицу (NinjaGo: Masters of Spinjitzu)25 мин.
Детско предаване
15:35Нексо Рицари (Nexo Knights)25 мин.
Детско предаване
16:00Анджело е върхът (Angelo Rules)25 мин.
Детско предаване
16:25Кларънс (Clarence)35 мин.
Детско предаване
17:00HOB! Чичо Дядко (NEW! Uncle Grandpa)25 мин.
Детско предаване
17:25Време за приключения (Adventure Time)35 мин.
Детско предаване
18:00НОВ! Време за приключения (NEW! Adventure Time)1 ч. 35 мин.
Детско предаване
19:35Време за приключения (Adventure Time)15 мин.
Детско предаване
19:50Нинджаго: Майсторите на Спинджицу (NinjaGo: Masters of Spinjitzu)25 мин.
Детско предаване
20:15Justice League Action (Justice League Action)25 мин.
Детско предаване
20:40Батман: Дръзки и смели (Batman: The Brave and The Bold)25 мин.
Детско предаване
21:05Парк шоу (Regular Show)45 мин.
Детско предаване
21:50Парк шоу (Regular Show)10 мин.
Детско предаване
22:00Нинджаго: Майсторите на Спинджицу (NinjaGo: Masters of Spinjitzu)25 мин.
Детско предаване
22:25Нинджаго: Майсторите на Спинджицу (NinjaGo: Masters of Spinjitzu)20 мин.
Детско предаване
22:45Xiaolin Chronicles (Xiaolin Chronicles)25 мин.
Детско предаване
23:10Xiaolin Chronicles (Xiaolin Chronicles)25 мин.
Детско предаване
23:35Кунг фу пилета (Chop Socky Chooks)45 мин.
Детско предаване

Програма на Cartoon Network за Днес. Възможни са промени в предварително обявената тв програма.

» ТВ програма на Cartoon Network за следващия ден

Не пропускайте

Легенда

Телевизия

Cartoon Network приютява някои от най-забавните и интересни анимации с хитови заглавия като Бен 10, Флапджак, Ед, Ед и Еди, Роботбой. Фийдът на Cartoon Network, RSEE (за Русия и Югоизточна Европа) покрива територията на България, Босна и Херцеговина, Хърватска, Македония, Черна гора, Сърбия, Словения, Русия и Общността на независимите държави. още...

Популярно в poTV.bg