Спорт Зимни спортове

Програма на Зимната Олимпиада във Ванкувър

Добави коментар

Програма на Зимната Олимпиада във Ванкувър. Олимпиадата ще се излъчва от Българската национална телевизия.
Програма на Зимната Олимпиада във Ванкувър

Програма на Зимната Олимпиада във Ванкувър. Олимпиадата ще се излъчва от Българската национална телевизия.

CA датаBG датасъстезание
09:00 12.1019:00 12.10Ски скокове - NH Individual Trial Qualification
10:00 12.1020:00 12.10Ски скокове - NH Individual Qualification Round
18:00 12.1004:00 13.10Откриване
 Програма на Зимната Олимпиада във Ванкувър
08:30 13.1018:30 13.10Ски скокове - NH Individual Trial for Competition
09:45 13.1019:45 13.10Ски скокове - NH Individual 1st Round
10:45*13.1020:45*13.10Ски скокове - NH Individual Final Round
11:45 13.1021:45 13.10Ски спускане - мъже Downhill
12:00 13.1022:00 13.10Хокей на лед - жени Preliminary Round - Group A Game 1
12:00 13.1022:00 13.10Кънки бягане - мъже 5000 м
13:00 13.1023:00 13.10Биатлон - жени 7.5 км - спринт
16:30 13.1002:30 14.10Ски свободен стил - жени Moguls Qualification
17:00 13.1003:00 14.10Хокей на лед - жени Preliminary Round - Group A Game 2
17:00 13.1003:00 14.10Спускане с шейни - мъже Singles Run 1
17:00 13.1003:00 14.10Шорттрек - мъже 1500 м Heats
17:45 13.1003:45 14.10Шорттрек - жени 500 м Heats
18:24 13.1004:24 14.10Шорттрек - мъже 1500 м Semifinals
18:49 13.1004:49 14.10Шорттрек - жени 3000 м Relay Semifinals
19:00*13.1005:00*14.10Спускане с шейни - мъже Singles Run 2
19:18 13.1005:18 14.10Шорттрек - мъже 1500 м Finals
19:30 13.1005:30 14.10Ски свободен стил - жени Moguls Final
 Програма на Зимната Олимпиада във Ванкувър
09:00 14.1019:00 14.10Северна комбинация - Individual NH/10 км CC - Trial Round
10:00 14.1020:00 14.10Ски спускане - жени Super Combined Downhill
10:00 14.1020:00 14.10Северна комбинация - Individual NH/10 км CC - Competition Round
11:15 14.1021:15 14.10Биатлон - мъже 10 км - спринт
12:00 14.1022:00 14.10Хокей на лед - жени Preliminary Round - Group B Game 3
13:00 14.1023:00 14.10Ски спускане - жени Super Combined Slalom
13:00 14.1023:00 14.10Спускане с шейни - мъже Singles Run 3
13:00 14.1023:00 14.10Кънки бягане - жени 3000 м
13:45 14.1023:45 14.10Северна комбинация - Individual NH/10 км CC - 10 км
14:30 14.1000:30 15.10Ски свободен стил - мъже Moguls Qualification
15:00*14.1001:00*15.10Спускане с шейни - мъже Singles Run 4
16:30 14.1002:30 15.10Фигурно пързаляне - Pairs Short Program
16:30 14.1002:30 15.10Хокей на лед - жени Preliminary Round - Group B Game 4
17:30 14.1003:30 15.10Ски свободен стил - мъже Moguls Final
 Програма на Зимната Олимпиада във Ванкувър
10:00 15.1020:00 15.10Ски бягане - жени 10 км Free
10:30 15.1020:30 15.10Сноуборд - мъже Сноуборд Cross Qualification
12:30 15.1022:30 15.10Ски бягане - мъже 15 км Free
14:00 15.1000:00 16.10Сноуборд - мъже Сноуборд Cross 1/8 Finals
14:26 15.1000:26 16.10Сноуборд - мъже Сноуборд Cross Quarterfinals
14:30 15.1000:30 16.10Хокей на лед - жени Preliminary Round - Group A Game 5
14:42 15.1000:42 16.10Сноуборд - мъже Сноуборд Cross Semifinals
14:53 15.1000:53 16.10Сноуборд - мъже Сноуборд Cross Finals
15:30 15.1001:30 16.10Кънки бягане - мъже 500 м Race 1 of 2
17:00 15.1003:00 16.10Фигурно пързаляне - Pairs Free Skating
17:00 15.1003:00 16.10Спускане с шейни - жени Singles Run 1
17:28 15.1003:28 16.10Кънки бягане - мъже 500 м Race 2 of 2
18:30*15.1004:30*16.10Спускане с шейни - жени Singles Run 2
19:00 15.1005:00 16.10Хокей на лед - жени Preliminary Round - Group A Game 6
 Програма на Зимната Олимпиада във Ванкувър
09:00 16.1019:00 16.10Кърлинг - мъже Round Robin Session 1
09:00 16.1019:00 16.10Кърлинг - мъже Round Robin Session 1
09:00 16.1019:00 16.10Кърлинг - мъже Round Robin Session 1
09:00 16.1019:00 16.10Кърлинг - мъже Round Robin Session 1
10:00 16.1020:00 16.10Ски спускане - мъже Super Combined Downhill
10:00 16.1020:00 16.10Сноуборд - жени Сноуборд Cross Qualification
10:30 16.1020:30 16.10Биатлон - жени 10 км Pursuit
12:00 16.1022:00 16.10Хокей на лед - мъже Preliminary Round - Group A Game 1
12:15 16.1022:15 16.10Сноуборд - жени Сноуборд Cross Quarterfinals
12:29 16.1022:29 16.10Сноуборд - жени Сноуборд Cross Semifinals
12:40 16.1022:40 16.10Сноуборд - жени Сноуборд Cross Finals
12:45 16.1022:45 16.10Биатлон - мъже 12.5 км Pursuit
13:00 16.1023:00 16.10Спускане с шейни - жени Singles Run 3
13:00 16.1023:00 16.10Кънки бягане - жени 500 м Race 1 of 2
13:30 16.1023:30 16.10Ски спускане - мъже Super Combined Slalom
14:00 16.1000:00 17.10Кърлинг - жени Round Robin Session 1
14:00 16.1000:00 17.10Кърлинг - жени Round Robin Session 1
14:00 16.1000:00 17.10Кърлинг - жени Round Robin Session 1
14:00 16.1000:00 17.10Кърлинг - жени Round Robin Session 1
14:30 16.1000:30 17.10Хокей на лед - жени Preliminary Round - Group B Game 7
14:30*16.1000:30*17.10Спускане с шейни - жени Singles Run 4
14:52 16.1000:52 17.10Кънки бягане - жени 500 м Race 2 of 2
16:15 16.1002:15 17.10Фигурно пързаляне - Men Short Program
16:30 16.1002:30 17.10Хокей на лед - мъже Preliminary Round - Group A Game 2
19:00 16.1005:00 17.10Кърлинг - мъже Round Robin Session 2
19:00 16.1005:00 17.10Кърлинг - мъже Round Robin Session 2
19:00 16.1005:00 17.10Кърлинг - мъже Round Robin Session 2
19:00 16.1005:00 17.10Хокей на лед - жени Preliminary Round - Group B Game 8
21:00 16.1007:00 17.10Хокей на лед - мъже Preliminary Round - Group B Game 3
 Програма на Зимната Олимпиада във Ванкувър
09:00 17.1019:00 17.10Кърлинг - жени Round Robin Session 2
09:00 17.1019:00 17.10Кърлинг - жени Round Robin Session 2
09:00 17.1019:00 17.10Кърлинг - жени Round Robin Session 2
09:00 17.1019:00 17.10Кърлинг - жени Round Robin Session 2
10:15 17.1020:15 17.10Ски бягане - жени Individual - спринт Classic Qualification
10:45 17.1020:45 17.10Ски бягане - мъже Individual - спринт Classic Qualification
11:00 17.1021:00 17.10Ски спускане - жени Downhill
12:00 17.1022:00 17.10Хокей на лед - мъже Preliminary Round - Group C Game 4
12:30 17.1022:30 17.10Ски бягане - жени Individual - спринт Classic Quarterfinals
12:55 17.1022:55 17.10Ски бягане - мъже Individual - спринт Classic Quarterfinals
13:05 17.1023:05 17.10Сноуборд - мъже Halfpipe Qualification
13:20 17.1023:20 17.10Ски бягане - жени Individual - спринт Classic Semifinals
13:30 17.1023:30 17.10Ски бягане - мъже Individual - спринт Classic Semifinals
13:45 17.1023:45 17.10Ски бягане - жени Individual - спринт Classic Finals
13:55 17.1023:55 17.10Ски бягане - мъже Individual - спринт Classic Finals
14:00 17.1000:00 18.10Кърлинг - мъже Round Robin Session 3
14:00 17.1000:00 18.10Кърлинг - мъже Round Robin Session 3
14:00 17.1000:00 18.10Кърлинг - мъже Round Robin Session 3
14:00 17.1000:00 18.10Кърлинг - мъже Round Robin Session 3
14:30 17.1000:30 18.10Хокей на лед - жени Preliminary Round - Group A Game 9
16:00 17.1002:00 18.10Кънки бягане - мъже 1000 м
16:30 17.1002:30 18.10Хокей на лед - мъже Preliminary Round - Group C Game 5
17:00 17.1003:00 18.10Спускане с шейни - Doubles' Run 1
17:00 17.1003:00 18.10Шорттрек - жени 500 м Quarterfinals
17:15 17.1003:15 18.10Сноуборд - мъже Halfpipe Semifinals
17:27 17.1003:27 18.10Шорттрек - мъже 1000 м Heats
18:00*17.1004:00*18.10Спускане с шейни - Doubles' Run 2
18:14 17.1004:14 18.10Шорттрек - жени 500 м Semifinals
18:35 17.1004:35 18.10Шорттрек - мъже 5000 м Relay Semifinals
19:00 17.1005:00 18.10Кърлинг - жени Round Robin Session 3
19:00 17.1005:00 18.10Кърлинг - жени Round Robin Session 3
19:00 17.1005:00 18.10Кърлинг - жени Round Robin Session 3
19:00 17.1005:00 18.10Хокей на лед - жени Preliminary Round - Group A Game 10
19:07 17.1005:07 18.10Шорттрек - жени 500 м Finals
19:15 17.1005:15 18.10Сноуборд - мъже Halfpipe Finals
21:00 17.1007:00 18.10Хокей на лед - мъже Preliminary Round - Group B Game 6
 Програма на Зимната Олимпиада във Ванкувър
09:00 18.1019:00 18.10Кърлинг - мъже Round Robin Session 4
09:00 18.1019:00 18.10Кърлинг - мъже Round Robin Session 4
09:00 18.1019:00 18.10Кърлинг - мъже Round Robin Session 4
09:00 18.1019:00 18.10Кърлинг - мъже Round Robin Session 4
10:00 18.1020:00 18.10Биатлон - жени 15 км Individual
12:00 18.1022:00 18.10Хокей на лед - мъже Preliminary Round - Group A Game 7
12:30 18.1022:30 18.10Сноуборд - жени Halfpipe Qualification
13:00 18.1023:00 18.10Биатлон - мъже 20 км Individual
13:00 18.1023:00 18.10Кънки бягане - жени 1000 м
14:00 18.1000:00 19.10Кърлинг - жени Round Robin Session 4
14:00 18.1000:00 19.10Кърлинг - жени Round Robin Session 4
14:00 18.1000:00 19.10Кърлинг - жени Round Robin Session 4
14:00 18.1000:00 19.10Кърлинг - жени Round Robin Session 4
14:30 18.1000:30 19.10Хокей на лед - жени Preliminary Round - Group B Game 11
16:00 18.1002:00 19.10Скелетон - жени Heat 1
16:00 18.1002:00 19.10Сноуборд - жени Halfpipe Semifinals
16:30 18.1002:30 19.10Хокей на лед - мъже Preliminary Round - Group A Game 8
17:00 18.1003:00 19.10Фигурно пързаляне - Men Free Skating
17:00*18.1003:00*19.10Скелетон - жени Heat 2
18:00 18.1004:00 19.10Сноуборд - жени Halfpipe Finals
18:30 18.1004:30 19.10Скелетон - мъже Heat 1
19:00 18.1005:00 19.10Кърлинг - мъже Round Robin Session 5
19:00 18.1005:00 19.10Кърлинг - мъже Round Robin Session 5
19:00 18.1005:00 19.10Кърлинг - мъже Round Robin Session 5
19:00 18.1005:00 19.10Кърлинг - мъже Round Robin Session 5
19:00 18.1005:00 19.10Хокей на лед - жени Preliminary Round - Group B Game 12
19:45*18.1005:45*19.10Скелетон - мъже Heat 2
21:00 18.1007:00 19.10Хокей на лед - мъже Preliminary Round - Group B Game 9
 Програма на Зимната Олимпиада във Ванкувър
08:30 19.1018:30 19.10Ски скокове - LH Individual Trial Qualification
09:00 19.1019:00 19.10Кърлинг - жени Round Robin Session 5
09:00 19.1019:00 19.10Кърлинг - жени Round Robin Session 5
09:00 19.1019:00 19.10Кърлинг - жени Round Robin Session 5
10:00 19.1020:00 19.10Ски скокове - LH Individual Qualification Round
11:30 19.1021:30 19.10Ски спускане - мъже Super-G
12:00 19.1022:00 19.10Хокей на лед - мъже Preliminary Round - Group C Game 10
13:00 19.1023:00 19.10Ски бягане - жени 15 км Pursuit (7.5Classic+7.5Free)
14:00 19.1000:00 20.10Кърлинг - мъже Round Robin Session 6
14:00 19.1000:00 20.10Кърлинг - мъже Round Robin Session 6
14:00 19.1000:00 20.10Кърлинг - мъже Round Robin Session 6
14:00 19.1000:00 20.10Кърлинг - мъже Round Robin Session 6
15:45 19.1001:45 20.10Скелетон - жени Heat 3
16:30 19.1002:30 20.10Хокей на лед - мъже Preliminary Round - Group B Game 11
16:45 19.1002:45 20.10Фигурно пързаляне - Ice Dance - Compulsory Dance
16:45*19.1002:45*20.10Скелетон - жени Heat 4
18:20 19.1004:20 20.10Скелетон - мъже Heat 3
19:00 19.1005:00 20.10Кърлинг - жени Round Robin Session 6
19:00 19.1005:00 20.10Кърлинг - жени Round Robin Session 6
19:00 19.1005:00 20.10Кърлинг - жени Round Robin Session 6
19:00 19.1005:00 20.10Кърлинг - жени Round Robin Session 6
19:30*19.1005:30*20.10Скелетон - мъже Heat 4
21:00 19.1007:00 20.10Хокей на лед - мъже Preliminary Round - Group C Game 12
 Програма на Зимната Олимпиада във Ванкувър
09:00 20.1019:00 20.10Кърлинг - мъже Round Robin Session 7
09:00 20.1019:00 20.10Кърлинг - мъже Round Robin Session 7
09:00 20.1019:00 20.10Кърлинг - мъже Round Robin Session 7
09:00 20.1019:00 20.10Кърлинг - мъже Round Robin Session 7
10:00 20.1020:00 20.10Ски спускане - жени Super-G
10:00 20.1020:00 20.10Ски свободен стил - жени Aerials Qualification Jump 1
10:00 20.1020:00 20.10Ски скокове - LH Individual Trial for Competition
10:50*20.1020:50*20.10Ски свободен стил - жени Aerials Qualification Jump 2
11:30 20.1021:30 20.10Ски скокове - LH Individual 1st Round
12:00 20.1022:00 20.10Хокей на лед - мъже Preliminary Round - Group A Game 13
12:30*20.1022:30*20.10Ски скокове - LH Individual Final Round
13:30 20.1023:30 20.10Ски бягане - мъже 30 км Pursuit (15Classic+15Free)
14:00 20.1000:00 21.10Кърлинг - жени Round Robin Session 7
14:00 20.1000:00 21.10Кърлинг - жени Round Robin Session 7
14:00 20.1000:00 21.10Кърлинг - жени Round Robin Session 7
14:00 20.1000:00 21.10Кърлинг - жени Round Robin Session 7
14:30 20.1000:30 21.10Хокей на лед - жени Classifications - Game 13
16:15 20.1002:15 21.10Кънки бягане - мъже 1500 м
16:30 20.1002:30 21.10Хокей на лед - мъже Preliminary Round - Group B Game 14
17:00 20.1003:00 21.10Бобслей - Two-Man Heat 1
17:45 20.1003:45 21.10Шорттрек - жени 1500 м Heats
18:29 20.1004:29 21.10Шорттрек - мъже 1000 м Quarterfinals
18:30*20.1004:30*21.10Бобслей - Two-Man Heat 2
18:59 20.1004:59 21.10Шорттрек - жени 1500 м Semifinals
19:00 20.1005:00 21.10Кърлинг - мъже Round Robin Session 8
19:00 20.1005:00 21.10Кърлинг - мъже Round Robin Session 8
19:00 20.1005:00 21.10Кърлинг - мъже Round Robin Session 8
19:00 20.1005:00 21.10Хокей на лед - жени Classifications - Game 14
19:28 20.1005:28 21.10Шорттрек - мъже 1000 м Semifinals
19:51 20.1005:51 21.10Шорттрек - жени 1500 м Finals
20:05 20.1006:05 21.10Шорттрек - мъже 1000 м Finals
21:00 20.1007:00 21.10Хокей на лед - мъже Preliminary Round - Group C Game 15
 Програма на Зимната Олимпиада във Ванкувър
09:00 21.1019:00 21.10Кърлинг - жени Round Robin Session 8
09:00 21.1019:00 21.10Кърлинг - жени Round Robin Session 8
09:00 21.1019:00 21.10Кърлинг - жени Round Robin Session 8
09:00 21.1019:00 21.10Кърлинг - жени Round Robin Session 8
09:15 21.1019:15 21.10Ски свободен стил - мъже Ski Cross Qualification
10:00 21.1020:00 21.10Ски спускане - мъже Giant Slalom 1st Run
10:45 21.1020:45 21.10Биатлон - мъже 15 км Mass Start
12:00 21.1022:00 21.10Хокей на лед - мъже Preliminary Round - Group B Game 16
12:15 21.1022:15 21.10Ски свободен стил - мъже Ski Cross 1/8 Finals
12:48*21.1022:48*21.10Ски свободен стил - мъже Ski Cross Quarterfinals
13:00 21.1023:00 21.10Биатлон - жени 12.5 км Mass Start
13:07*21.1023:07*21.10Ски свободен стил - мъже Ski Cross Semifinals
13:18*21.1023:18*21.10Ски свободен стил - мъже Ski Cross Finals
13:30 21.1023:30 21.10Бобслей - Two-Man Heat 3
13:45 21.1023:45 21.10Ски спускане - мъже Giant Slalom 2nd Run
14:00 21.1000:00 22.10Кърлинг - мъже Round Robin Session 9
14:00 21.1000:00 22.10Кърлинг - мъже Round Robin Session 9
14:00 21.1000:00 22.10Кърлинг - мъже Round Robin Session 9
14:00 21.1000:00 22.10Кърлинг - мъже Round Robin Session 9
14:45*21.1000:45*22.10Бобслей - Two-Man Heat 4
15:00 21.1001:00 22.10Кънки бягане - жени 1500 м
16:15 21.1002:15 22.10Фигурно пързаляне - Ice Dance - Original Dance
16:40 21.1002:40 22.10Хокей на лед - мъже Preliminary Round - Group A Game 17
19:00 21.1005:00 22.10Кърлинг - жени Round Robin Session 9
19:00 21.1005:00 22.10Кърлинг - жени Round Robin Session 9
19:00 21.1005:00 22.10Кърлинг - жени Round Robin Session 9
21:00 21.1007:00 22.10Хокей на лед - мъже Preliminary Round - Group C Game 18
 Програма на Зимната Олимпиада във Ванкувър
08:30 22.1018:30 22.10Ски скокове - Team Trial Round
09:00 22.1019:00 22.10Кърлинг - мъже Round Robin Session 10
09:00 22.1019:00 22.10Кърлинг - мъже Round Robin Session 10
09:00 22.1019:00 22.10Кърлинг - мъже Round Robin Session 10
09:00 22.1019:00 22.10Кърлинг - мъже Round Robin Session 10
10:00 22.1020:00 22.10Ски скокове - Team 1st Round
10:45 22.1020:45 22.10Ски бягане - жени Team - спринт Free Semifinal 1
10:45*22.1020:45*22.10Ски скокове - Team Final Round
11:10 22.1021:10 22.10Ски бягане - жени Team - спринт Free Semifinal 2
11:35 22.1021:35 22.10Ски бягане - мъже Team - спринт Free Semifinal 1
12:00 22.1022:00 22.10Ски бягане - мъже Team - спринт Free Semifinal 2
12:00 22.1022:00 22.10Хокей на лед - жени Play-offs Semifinals - Game 15
13:00 22.1023:00 22.10Ски бягане - жени Team - спринт Free Final
13:25 22.1023:25 22.10Ски бягане - мъже Team - спринт Free Final
14:00 22.1000:00 23.10Кърлинг - жени Round Robin Session 10
14:00 22.1000:00 23.10Кърлинг - жени Round Robin Session 10
14:00 22.1000:00 23.10Кърлинг - жени Round Robin Session 10
14:00 22.1000:00 23.10Кърлинг - жени Round Robin Session 10
14:00 22.1000:00 23.10Хокей на лед - жени Classifications - 7th/8th - Game 16
16:45 22.1002:45 23.10Фигурно пързаляне - Ice Dance - Free Dance
17:00 22.1003:00 23.10Хокей на лед - жени Play-offs Semifinals - Game 17
18:00 22.1004:00 23.10Ски свободен стил - мъже Aerials Qualification Jump 1
18:50*22.1004:50*23.10Ски свободен стил - мъже Aerials Qualification Jump 2
19:00 22.1005:00 23.10Кърлинг - мъже Round Robin Session 11
19:00 22.1005:00 23.10Кърлинг - мъже Round Robin Session 11
19:00 22.1005:00 23.10Кърлинг - мъже Round Robin Session 11
19:00 22.1005:00 23.10Хокей на лед - жени Classifications - 5th/6th - Game 18
 Програма на Зимната Олимпиада във Ванкувър
09:00 23.1019:00 23.10Кърлинг - жени Round Robin Session 11
09:00 23.1019:00 23.10Кърлинг - жени Round Robin Session 11
09:00 23.1019:00 23.10Кърлинг - жени Round Robin Session 11
09:00 23.1019:00 23.10Кърлинг - жени Round Robin Session 11
09:00 23.1019:00 23.10Северна комбинация - Team/4x5 км CC - Trial Round
10:00 23.1020:00 23.10Северна комбинация - Team/4x5 км CC - Competition Round
10:30 23.1020:30 23.10Ски свободен стил - жени Ski Cross Qualification
11:00 23.1021:00 23.10Кънки бягане - мъже 10000 м
11:30 23.1021:30 23.10Биатлон - жени 4x6 км Relay
12:00 23.1022:00 23.10Хокей на лед - мъже Play-offs Qualifications - Game 19
13:00 23.1023:00 23.10Ски свободен стил - жени Ski Cross 1/8 Finals
13:00 23.1023:00 23.10Северна комбинация - Team/4x5 км CC - 4x5 км Relay
13:33*23.1023:33*23.10Ски свободен стил - жени Ski Cross Quarterfinals
13:52*23.1023:52*23.10Ски свободен стил - жени Ski Cross Semifinals
14:00 23.1000:00 24.10Кърлинг - мъже Round Robin Session 12
14:00 23.1000:00 24.10Кърлинг - мъже Round Robin Session 12
14:00 23.1000:00 24.10Кърлинг - мъже Round Robin Session 12
14:00 23.1000:00 24.10Кърлинг - мъже Round Robin Session 12
14:03*23.1000:03*24.10Ски свободен стил - жени Ski Cross Finals
16:30 23.1002:30 24.10Фигурно пързаляне - Ladies Short Program
16:30 23.1002:30 24.10Хокей на лед - мъже Play-offs Qualifications - Game 20
17:00 23.1003:00 24.10Бобслей - жени Heat 1
18:00*23.1004:00*24.10Бобслей - жени Heat 2
19:00 23.1005:00 24.10Кърлинг - жени Round Robin Session 12
19:00 23.1005:00 24.10Кърлинг - жени Round Robin Session 12
19:00 23.1005:00 24.10Кърлинг - жени Round Robin Session 12
19:00 23.1005:00 24.10Кърлинг - жени Round Robin Session 12
19:00 23.1005:00 24.10Хокей на лед - мъже Play-offs Qualifications - Game 21
21:00 23.1007:00 24.10Хокей на лед - мъже Play-offs Qualifications - Game 22
 Програма на Зимната Олимпиада във Ванкувър
09:00 24.1019:00 24.10Кърлинг - мъже Tie-breaker Session 1
09:00 24.1019:00 24.10Кърлинг - жени Tie-breaker Session 1
10:00 24.1020:00 24.10Ски спускане - жени Giant Slalom 1st Run
11:15 24.1021:15 24.10Ски бягане - мъже 4x10 км Relay Classic/Free
12:00 24.1022:00 24.10Хокей на лед - мъже Play-offs Quarterfinals - Game 23
13:00 24.1023:00 24.10Кънки бягане - жени 5000 м
13:15 24.1023:15 24.10Ски спускане - жени Giant Slalom 2nd Run
14:00 24.1000:00 25.10Кърлинг - мъже Tie-breaker Session 2
14:00 24.1000:00 25.10Кърлинг - жени Tie-breaker Session 2
16:30 24.1002:30 25.10Хокей на лед - мъже Play-offs Quarterfinals - Game 24
17:00 24.1003:00 25.10Бобслей - жени Heat 3
17:00 24.1003:00 25.10Шорттрек - жени 1000 м Heats
17:47 24.1003:47 25.10Шорттрек - мъже 500 м Heats
18:00*24.1004:00*25.10Бобслей - жени Heat 4
18:26 24.1004:26 25.10Шорттрек - жени 3000 м Relay Finals
19:00 24.1005:00 25.10Кърлинг - мъже Tie-breaker Session 3
19:00 24.1005:00 25.10Кърлинг - жени Tie-breaker Session 3
19:00 24.1005:00 25.10Хокей на лед - мъже Play-offs Quarterfinals - Game 25
19:30 24.1005:30 25.10Ски свободен стил - жени Aerials Final - Jump 1
19:58*24.1005:58*25.10Ски свободен стил - жени Aerials Final - Jump 2
21:00 24.1007:00 25.10Хокей на лед - мъже Play-offs Quarterfinals - Game 26
 Програма на Зимната Олимпиада във Ванкувър
09:00 25.1019:00 25.10Кърлинг - жени Semifinal
09:00 25.1019:00 25.10Кърлинг - жени Semifinal
09:00 25.1019:00 25.10Северна комбинация - Individual LH/10 км CC - Trial Round
10:00 25.1020:00 25.10Северна комбинация - Individual LH/10 км CC - Competition Round
11:00 25.1021:00 25.10Ски бягане - жени 4x5 км Relay Classic/Free
11:00 25.1021:00 25.10Хокей на лед - жени Bronze Medal Game - Game 19
13:00 25.1023:00 25.10Северна комбинация - Individual LH/10 км CC - 10 км
14:00 25.1000:00 26.10Кърлинг - мъже Semifinal
14:00 25.1000:00 26.10Кърлинг - мъже Semifinal
15:30 25.1001:30 26.10Хокей на лед - жени Gold Medal Game - Game 20
17:00 25.1003:00 26.10Фигурно пързаляне - Ladies Free Skating
18:00 25.1004:00 26.10Ски свободен стил - мъже Aerials Final - Jump 1
18:28*25.1004:28*26.10Ски свободен стил - мъже Aerials Final - Jump 2
 Програма на Зимната Олимпиада във Ванкувър
09:00 26.1019:00 26.10Кърлинг - жени Bronze Medal Game
10:00 26.1020:00 26.10Ски спускане - жени Slalom 1st Run
10:00 26.1020:00 26.10Сноуборд - жени PGS Qualification Run
10:34 26.1020:34 26.10Сноуборд - жени PGS Elimination Run
11:30 26.1021:30 26.10Биатлон - мъже 4x7.5 км Relay
12:00 26.1022:00 26.10Хокей на лед - мъже Play-offs Semifinals - Game 27
12:15 26.1022:15 26.10Сноуборд - жени PGS 1/8 Finals
12:30 26.1022:30 26.10Кънки бягане - мъже Team Pursuit Quarterfinals
12:51 26.1022:51 26.10Сноуборд - жени PGS Quarterfinals
13:00 26.1023:00 26.10Бобслей - Four-Man Heat 1
13:13 26.1023:13 26.10Сноуборд - жени PGS Semifinals
13:20 26.1023:20 26.10Кънки бягане - жени Team Pursuit Quarterfinals
13:27 26.1023:27 26.10Сноуборд - жени PGS Finals
13:30 26.1023:30 26.10Ски спускане - жени Slalom 2nd Run
14:07 26.1000:07 27.10Кънки бягане - мъже Team Pursuit Semifinals
14:30*26.1000:30*27.10Бобслей - Four-Man Heat 2
15:00 26.1001:00 27.10Кърлинг - жени Gold Medal Game
18:00 26.1004:00 27.10Шорттрек - мъже 500 м Quarterfinals
18:14 26.1004:14 27.10Шорттрек - жени 1000 м Quarterfinals
18:30 26.1004:30 27.10Хокей на лед - мъже Play-offs Semifinals - Game 28
18:45 26.1004:45 27.10Шорттрек - мъже 500 м Semifinals
18:53 26.1004:53 27.10Шорттрек - жени 1000 м Semifinals
19:16 26.1005:16 27.10Шорттрек - мъже 500 м Finals
19:26 26.1005:26 27.10Шорттрек - жени 1000 м Finals
19:52 26.1005:52 27.10Шорттрек - мъже 5000 м Relay Finals
 Програма на Зимната Олимпиада във Ванкувър
09:00 27.1019:00 27.10Кърлинг - мъже Bronze Medal Game
10:00 27.1020:00 27.10Ски спускане - мъже Slalom 1st Run
10:00 27.1020:00 27.10Сноуборд - мъже PGS Qualification Run
10:34 27.1020:34 27.10Сноуборд - мъже PGS Elimination Run
11:45 27.1021:45 27.10Ски бягане - жени 30 км, Mass Start Classic
12:15 27.1022:15 27.10Сноуборд - мъже PGS 1/8 Finals
12:30 27.1022:30 27.10Кънки бягане - жени Team Pursuit Semifinals
12:51 27.1022:51 27.10Сноуборд - мъже PGS Quarterfinals
12:51 27.1022:51 27.10Кънки бягане - мъже Team Pursuit Final D
12:57 27.1022:57 27.10Кънки бягане - мъже Team Pursuit Final C
13:00 27.1023:00 27.10Бобслей - Four-Man Heat 3
13:13 27.1023:13 27.10Сноуборд - мъже PGS Semifinals
13:13 27.1023:13 27.10Кънки бягане - жени Team Pursuit Final D
13:19 27.1023:19 27.10Кънки бягане - жени Team Pursuit Final C
13:27 27.1023:27 27.10Сноуборд - мъже Parallel Giant Slalom Finals
13:45 27.1023:45 27.10Ски спускане - мъже Slalom 2nd Run
13:49 27.1023:49 27.10Кънки бягане - мъже Team Pursuit Final B
13:55 27.1023:55 27.10Кънки бягане - мъже Team Pursuit Final A
14:12 27.1000:12 28.10Кънки бягане - жени Team Pursuit Final B
14:15*27.1000:15*28.10Бобслей - Four-Man Heat 4
14:17 27.1000:17 28.10Кънки бягане - жени Team Pursuit Final A
15:00 27.1001:00 28.10Кърлинг - мъже Gold Medal Game
16:30 27.1002:30 28.10Фигурно пързаляне - Exhibition Gala
19:00 27.1005:00 28.10Хокей на лед - мъже Bronze Medal Game - Game 29
 Програма на Зимната Олимпиада във Ванкувър
09:30 28.1019:30 28.10Ски бягане - мъже 50 км, Mass Start Classic
12:15 28.1022:15 28.10Хокей на лед - мъже Gold Medal Game - Game 30
17:30 28.1003:30 29.10Закриване, официална церемония

* очакван начален час

Всичко по темата вижте в potv.bg

Интересно, нали? Споделете тази публикация с вашите приятели във Фейсбук и Вайбър

Интересно, нали? Споделете тази публикация с вашите приятели във Фейсбук и Вайбър

Още публикации за: Зимни олимпийски игри

Скандал с флага на австралийците във Ванкувър

Зимната олимпиада във Ванкувър - по БНТ1 - от 12 до 28 февруари 2010 г.

Зимната Олимпиада в програмата на БНТ