Преминете към основното съдържание

Коментари за
1001 нощи


1001 нощи

Към текста

Пренебрегвайки съветите на роднините си, Шехерезат се омъжва за Ахмет, син на патриархално семейство, и ражда син. Когато момченцето е на една годинка, Ахмет загива в катастрофа.

pak sam az radka

от pak sam az radka • 22.12.2008

koga wa go davate niwto nemoga da nameria ,niwto ne piwate za tozi film tova e filma na veka.

radka

от radka • 22.12.2008

mnogo xybav film . gledami go ot ELLADA mnogo ama mnogo ni xaresva ostaviame vsi4ko i go gledame zawto go spraxte

jorgeto

от jorgeto • 22.12.2008

http://www.kanald.com.tr/Dizi/Detail.aspx?diziId=1

ganita

от ganita • 22.12.2008

BLAGODARNA SAM 4E SE RAZPROST. V INTERNET ZA DA NE SE NALAGA DA GLEDAM V 04 SYTRINTA . BG SERIALI SA ISKYSTVENNI . QSNO SE YSE6TA 4E TEKSTA I ROLITE SA NAZYBRENI.LAT.AMERIK. SAPYNKI SA PO DOBRI

redemi

от redemi • 21.12.2008

hora dushite i sarcata ni vece ne sa sastite ot 8 dec. az sum vece drug covek po celi nosti ne spia gledah go do 76 seria v momenta tece 4 sezon v turcia ne mojete da si predstavite kakvo se slucva a klipa kam novia sezon ste istrapnete ako go vidite vesela koleda na vsicki

десислава

от десислава • 21.12.2008

Страхотен сериал. Напишете повече за живота на артистите и ролите им.

Ваня

от Ваня • 21.12.2008

Много интересен филм. Напишете нещо повече за този филм.Лични истори с артистите.

ная

от ная • 21.12.2008

Чудесен филм. Защо не давате по две серии?Цялото семейство го гледа.Аз гледам повторението. Браво на Нова телевизия!Весели празници!

СТАНИМИРА

от СТАНИМИРА • 21.12.2008

НЕВЕРОЯТЕН ФИЛМ

М

от М • 20.12.2008

Уникален! Най-накрая нещо заинтригуващо в родния ефир! Браво на Нова Телевизия!

if 25

от if 25 • 20.12.2008

strahoten film napravo neveroqten ne sam gledala takav prez jivota si mnogo smislen i sstra6no smislen dano da dadat vsi4ki serii

pipi

от pipi • 20.12.2008

prekrasen i mnogo pou6itelen film.Zapo6nah da go gledam ot njakolko dni.Kagete mi molja kak i ot kade da si izteglja do sega predavanite serii,za da gledam filma ot na4alotodo sega.Edin savremenen film,prosto ne e za iztarvane.Predvaritelno vi blagodarja

kemy

от kemy • 20.12.2008

mnogo valnuvasht serial.Ne sam vqrvala che Turciq shte napravi takav serial.Ama s golqm budjet se pravi.Krasota!Na vsqka seria placha no tova sa neshtata ot jivota

ПОЛИНА

от ПОЛИНА • 20.12.2008

МОЛЯ ВИ НАПРАВЕТЕ СЕРЯЛА ДА СЕ ИЗЛЪЧВА В ПО КЪСЕН ЧАС ЗА ДА МОЖЕМ ДА ГО ГЛЕДАМЕ . И ЗАЩО НЯМА ДА ГО ДАВАТЕ ПРЕЗ ПРАЗНИЧНИТЕ ДНИ?

ели

от ели • 20.12.2008

Много Ви молим да излъчите сериала след 17 часа в удобно за гледане време за работещите.Сериала е уникален и много бихме желали да го гледаме с колегите, но времето на излъчване не ни позволява

poli

от poli • 19.12.2008

супер е

цял град

от цял град • 19.12.2008

молим ви се пуснете и другите серии неможе така тука сяло градче пощуряха по тоя филм :)

dani85

от dani85 • 18.12.2008

сериалът е уникален . никога не сам вярвала че турция може да направи нещо толкова страхотно.дано продължи и стигне до края с излъчването си по нова тв.

кали

от кали • 18.12.2008

дано го дават по задълго супер филм само заради него гледам нов

asetoo

от asetoo • 18.12.2008

tova e filma koito vliza ne v du6ata na 4oveka,a v SURCETO MU:*

mariq

от mariq • 18.12.2008

колко епизода е целият филм? иначе е невероятен, завладяващ, но много искам да знам колко епизода е целият филм. моля ви отговорете ми... приятно гледане на всички

CHANEL

от CHANEL • 17.12.2008

Zavladqva6t serial, krasivi mladi hora ,strahotna kompoziciq.Glavnata geroinq e edna izkj4itelno magneti4na i estestvena jena,koi li 6te zavladee prekrasnoto i raneno sarce na 6EXEREZADA.Borba za vlast,lubov i nadmo6tie,MNOGO RAZBITI SARCA i priqtelskia zavist.6te badat li priqtelite zavinagi zaeno ili 6te se razdelqt zaradi konkurenciq.Edna krasiva jena 6te popadne v obsega na neveroqtni konfruntacii i 4ove6ka zloba.6te spe4eli li voinata da bade sebe si?PRIQTNO GLEDANE SLADURI ,MNOGO EMOCII S 1001 NO6TI.....

a4i

от a4i • 17.12.2008

filmat e super! bravo mnogo mi haresva. v momenta turcite praviat strahotni filmi, sarbite sa6to (ako ne ste go gledali, prepora4vam vi - vratice se rode)nie za sazalenie o6te mnogo ima da se u4im.no rano ili kasno se nadiavam i nie da imame hubavi seriali :))

лилиум

от лилиум • 15.12.2008

сериала е невероятен, да си вземем поука от съседите ни и да направим нещо интресно и качественно, а не от рода на "забранена любов"

Ива

от Ива • 15.12.2008

Е, сериозно ли ще излъчат само 20 епизода? .... Ако ще го излъчват, да го излъчват изцяло, а не да ни дразнят само с 20 епизода .... Как могат да дават "Блясък" нон стоп с всичките му там милиони епизоди, а "1001 нощи" да не могат да излъчат?! Иначе за сериала - много е добър и ми се ще да гледам всички епизоди! Дано да не ни прецакат само с първите 20 ....

1001 нощи Как ще коментирате това?
1001 нощи
За да коментирате с Вашето име, моля, влезте в профила си.

Коментарите се преглеждат и одобряват от модератор.