Коментари за
В ефира на БНТ "Последният печели"
от Петрова • 12.02.2024
от Iоан Iотовъ • 12.02.2024
За Марин ми е думата, де ;-)
Симпатяга е, малко ми напомня за Симеон Димитров, само дето е доста по-обран и кротичък, не пее и не рецитира с апломб ;-))) Отлично се представи!
от Снежанка Василева • 09.02.2024
от Снежанка Василева • 06.02.2024
от Ани Младенова • 05.02.2024
Жалко, много жалко!
от Снежанка Василева • 30.01.2024
от Михова • 25.01.2024
от Iоан Iотовъ • 11.01.2024
Честита победа на Христо!
Браво на Калоян, много приятно, интелигентно и начетено момче. Беше много мило, че поздрави колегите и преподавателите си.
Направи две отлични игри - и с Крикор, и с Христо, пък доколкото разбрах, преди участието изразил опасения в Сурат-тефтеря във връзка с коментарите по повод "Братя Карамазови", как ли и него ще го "нахранят" из форумите. Ами, нищо, че точно за братя Карамазови не отговори, страхотно се справи ;-) Постара се и му се получи! Браво!
от Iоан Iотовъ • 05.01.2024
Съвсем закономерна и очаквана победа на Йордан. Честито!
Интелигентен, скромен и обаятелен младеж, дано се позадържи и да има късмета / а и ние, зрителите също ;-)/ да случи на равностойни и интересни опоненти и да се насладим на интересна игра. А, дано ...
от Iоан Iотовъ • 04.01.2024
Аз залагах на Стилиян и Ивелина, интелигентни, лъчезарни младежи, даваха заявка за силно представяне, постараха се, но защо не им се получи ... Особено на Ивелина как не ѝ достигнаха някакви пет точки да премине във втори кръг ...:-(
А в трети кръг ми се видя много измъчено, поне на мен така ми се видя, не знам дали съм прав или не - много пасове и накъсана игра. Но все пак беше някаква интрига, нали ? ;-)
от Iоан Iотовъ • 03.01.2024
Моите предпочитания бяха към Асен. Очаквах отда се представи по-убедително, на редовната сесия беше определено по-добър, въпреки, че беше изтеглил късата клечка да играе срещу бай Иван. Снощи явно беше респектиран от Ивайло, с когото, както се оказа, се познават, пък и не беше бърз с бутона, а си личеше от реакциите му, че знае отговорите на доста въпроси. Но направиха много добра игра.
от Iоан Iотовъ • 02.01.2024
Здраве и късмет през цялата година :-)
Подкрепям този призив, лесно е да се коментира зад кадър, но на банката пред камерите е съвсем различно ;-)
Можеше да спретнат една новогодишна или коледна игра с някои "събеседници по желание", но ... ;-)
от Москов • 27.12.2023
от Iоан Iотовъ • 22.12.2023
Нека празниците Ви бъдат изпълнени с радост, любов и семеен уют!
Пожелавам Ви новата 2024 година да Ви донесе здраве, ентусиазъм, удовлетворение и късмет!
от Росица Стефанова • 19.12.2023
от Iоан Iотовъ • 14.12.2023
Честита втора победа на Емо! Интелигентен и забавен състезател. За човек на неговите години е доста ерудиран, дано се позадържи
от Ивелина • 12.12.2023
от Снежанка Василева • 11.12.2023
от Само Локо • 06.12.2023
от Iоан Iотовъ • 06.12.2023
Пуснаха се и няколко дълбоководни бомби, предимно от един и същ бомбардировач, надявам се да е било от напрежение ... ;-)
Анархофобията - ми, то анархията си е плашеща, нищо, че някоѝ я смятат за майка на реда ;-)
А пък за некоѝ лица "Пътеводител на галактическия стопаджия" все още е книгата на книгите, така, че, от таз гледна точка можем да смятаме Дъглас Адамс за автор на Библията ;-)
от Iоан Iотовъ • 05.12.2023
Силвия се оказа много скрита лимонка - както беше пред отпадане в първи кръг, така а-ха да катурне Иван ;-)
от Iоан Iотовъ • 04.12.2023
Чудно ми е как Гавраил не успя да се реализира, не е случаен играч все пак, и той, както и Иван, е бил победител в "Минута е много" :-0 Имам чувството, че доста от минутковците почиват на стари лаври и се дънят на въпроси с по-скорошна тематика. А биха могли да покажат много повече - пак ще се повторя, но да вземат пример от Мартин Иванов.
Честита победа на Иван!
Блести с познания и с холивудска усмивка ;-))
Някак си това ме подсеща за един негов адаш на същата банка. Зъбите му бяха под всякаква критика, но пък играта от друга страна ....
от Iоан Iотовъ • 30.11.2023
Е, имаше пак някои бисери, например от Лъчезар, явно от емоции и бързане. Разбира се, не мина без обичайните недоизкусурени въпроси. Например, въпроса за Уаканда. Черната Пантера е герой, не героиня ;-)) Което ме подсеща, че пак играят опредимно мъже, а има няколко жени, за които знам, че имат желание да участват отново. Ха, дано, да ги видим ...
Много ми харесва този втори шанс. Дано да направят пак шампионска лига или, поне, коледно и/или новогодишно издание :-)
от Iоан Iотовъ • 20.11.2023
Тръгна си Стефан, след много добро представяне. Приятно беше да се гледа спокойната му игра, видимо се забавляваше, респективно и зрителите така /поне аз, де ;-)/. И тоз приятен, обработен глас с леката дрезгавина ... Добра седмица беше, за мен всеки епизод беше приятен релакс след изнервящия работен ден.
Честита победа на Момчил. Очаквам и тази седмица забавни и интересни епизоди.
от Снежанка Василева • 14.02.2024