Преминете към основното съдържание

Коментари за
В ефира на БНТ "Последният печели"


В ефира на БНТ "Последният печели"

Към текста

Ново забавно-познавателно шоу „Последният печели“ по БНТ

Снежанка Василева

от Снежанка Василева • 14.02.2024

Да не говорим, че всички заглавия на филми, песни, се казват най-напред на английски и понякога не се и превеждат на български.

Петрова

от Петрова • 12.02.2024

Гледам редовно това предаване,но все повече се дразня и мисля да престана да ви гледам.Прекалено много въпроси ,за да не кажа изключително,задавате за англо-саксонската култура.Това част от програмата за нашето поамериканчване ли е?

Iоан Iотовъ

от Iоан Iотовъ • 12.02.2024

Уви, тръгна си и "пластелинът на връстените" ;-)
За Марин ми е думата, де ;-)
Симпатяга е, малко ми напомня за Симеон Димитров, само дето е доста по-обран и кротичък, не пее и не рецитира с апломб ;-))) Отлично се представи!

Снежанка Василева

от Снежанка Василева • 09.02.2024

Марин е скромен и симпатичен младеж с много познания в най-различни области на науката, изкуството, историята… Удоволствие е да го гледаш в предаването.

Снежанка Василева

от Снежанка Василева • 06.02.2024

Ани Младенова, те, преди няколко вечери не знаеха и коя е пиесата на Радичков с име на месец.

Ани  Младенова

от Ани Младенова • 05.02.2024

Не мога да повярвам,че никой от участниците тази вечер -05.02.2024 г не знае кой е на написал Тих бял Дунав..., но знаят актьори от американските филми!
Жалко, много жалко!

Снежанка Василева

от Снежанка Василева • 30.01.2024

Как ме е яд – Иван постъпи неразумно като вместо да пасува предпочете да дава грешни отговори и така загуби. Когато въпросът е „по-особен” (така да го нарека), това означава, че и другият участник няма да отговори. Затова е по-добре да се пасува.

Михова

от Михова • 25.01.2024

Тази вечер имаше участничка с име Мила! Орлин Горанов си припомни времето, когато всяко второ изречение завършваше с "Мили мои"!

Iоан Iотовъ

от Iоан Iотовъ • 11.01.2024

Снощи и онзи ден се забавлявах много :-)
Честита победа на Христо!
Браво на Калоян, много приятно, интелигентно и начетено момче. Беше много мило, че поздрави колегите и преподавателите си.
Направи две отлични игри - и с Крикор, и с Христо, пък доколкото разбрах, преди участието изразил опасения в Сурат-тефтеря във връзка с коментарите по повод "Братя Карамазови", как ли и него ще го "нахранят" из форумите. Ами, нищо, че точно за братя Карамазови не отговори, страхотно се справи ;-) Постара се и му се получи! Браво!

Iоан Iотовъ

от Iоан Iотовъ • 05.01.2024

Снощи практически нямаше никаква интрига, всичко беше предвидимо и закономерно още в първи кръг, както представянето на Георги, така и отпадането на Радослав. Жоро пусна няколоко големи бомби, най-вече като приписа авторството на "Златният телец" на Братя Карамазови. Вероятно и Достоевски, и Илф и Петров се въртят като вентилатори в гроба ;-)))
Съвсем закономерна и очаквана победа на Йордан. Честито!
Интелигентен, скромен и обаятелен младеж, дано се позадържи и да има късмета / а и ние, зрителите също ;-)/ да случи на равностойни и интересни опоненти и да се насладим на интересна игра. А, дано ...

Iоан Iотовъ

от Iоан Iотовъ • 04.01.2024

Снощи се получи приличен епизод, сравнително забавен.
Аз залагах на Стилиян и Ивелина, интелигентни, лъчезарни младежи, даваха заявка за силно представяне, постараха се, но защо не им се получи ... Особено на Ивелина как не ѝ достигнаха някакви пет точки да премине във втори кръг ...:-(
А в трети кръг ми се видя много измъчено, поне на мен така ми се видя, не знам дали съм прав или не - много пасове и накъсана игра. Но все пак беше някаква интрига, нали ? ;-)

Iоан Iотовъ

от Iоан Iотовъ • 03.01.2024

Честита победа на Ивайло! Последните два епизода бяха наистина интересни, но уви, това беше последното предаване от втория шанс, от днеска ще ни почват пак с нови участници. Ха, да видим ;-)
Моите предпочитания бяха към Асен. Очаквах отда се представи по-убедително, на редовната сесия беше определено по-добър, въпреки, че беше изтеглил късата клечка да играе срещу бай Иван. Снощи явно беше респектиран от Ивайло, с когото, както се оказа, се познават, пък и не беше бърз с бутона, а си личеше от реакциите му, че знае отговорите на доста въпроси. Но направиха много добра игра.

Iоан Iотовъ

от Iоан Iотовъ • 02.01.2024

За много години !
Здраве и късмет през цялата година :-)
Подкрепям този призив, лесно е да се коментира зад кадър, но на банката пред камерите е съвсем различно ;-)
Можеше да спретнат една новогодишна или коледна игра с някои "събеседници по желание", но ... ;-)

Москов

от Москов • 27.12.2023

В началото беше със записване и чакане да ти дойде редът! Сега звънят на предишни участници да повторят и потретят, само да не се закрие предаването, че няма желаещи! Ето сега "мили мои" дето сте активни коментатори на предаването не е лошо да се запишете, та да ви видим и на екрана!

Iоан Iотовъ

от Iоан Iотовъ • 22.12.2023

Весела Коледа и Честита Нова Година!

Нека празниците Ви бъдат изпълнени с радост, любов и семеен уют!

Пожелавам Ви новата 2024 година да Ви донесе здраве, ентусиазъм, удовлетворение и късмет!

Росица Стефанова

от Росица Стефанова • 19.12.2023

Тази вечер водещия се изложи, как може да признае всички отговори на Бетинка отговорила само с фамилия а на другия участник не признава отговора. Подронва авторитета на предаването.

Iоан Iотовъ

от Iоан Iотовъ • 14.12.2023

Е, както честичко се случва напоследък в предаването, непрецизно формулиран и донякъде объркващ въпрос ;-) Всъщност, донякъде е вярно - запознават през 2001 г. на снимките на филма „Ванила скай“, в който играят любовници, та явно от дума на дума ... ;-) Имаха около тригодишна връзка.

Честита втора победа на Емо! Интелигентен и забавен състезател. За човек на неговите години е доста ерудиран, дано се позадържи

Ивелина

от Ивелина • 12.12.2023

Ама вярно ли във филма "Ванила скай", Том Круз среща бъдещата си половинка Пенелопе Крус?!? Така поне каза водещият!

Снежанка Василева

от Снежанка Василева • 11.12.2023

Този Иван започва да ме дразни – има 170 точки, другите са на нула и бърза да натиска бутона за 5 точки. Така играта става съвсем безинтересна.

Само Локо

от Само Локо • 06.12.2023

Тази вечер разбрахме, че Разпутин е живял в СССР......!

Iоан Iотовъ

от Iоан Iотовъ • 06.12.2023

Снощи пак имах леко deja vu - Иван играе, останалите - гледат ;-)
Пуснаха се и няколко дълбоководни бомби, предимно от един и същ бомбардировач, надявам се да е било от напрежение ... ;-)
Анархофобията - ми, то анархията си е плашеща, нищо, че някоѝ я смятат за майка на реда ;-)
А пък за некоѝ лица "Пътеводител на галактическия стопаджия" все още е книгата на книгите, така, че, от таз гледна точка можем да смятаме Дъглас Адамс за автор на Библията ;-)

Iоан Iотовъ

от Iоан Iотовъ • 05.12.2023

Много добър епизод се получи снощи. Добра игра, изненадващи обрати.
Силвия се оказа много скрита лимонка - както беше пред отпадане в първи кръг, така а-ха да катурне Иван ;-)

Iоан Iотовъ

от Iоан Iотовъ • 04.12.2023

Дамите в последните две предавания нещо не успяха да се класират, ще ми се Димитринка пак да дойде да играе ;-)
Чудно ми е как Гавраил не успя да се реализира, не е случаен играч все пак, и той, както и Иван, е бил победител в "Минута е много" :-0 Имам чувството, че доста от минутковците почиват на стари лаври и се дънят на въпроси с по-скорошна тематика. А биха могли да покажат много повече - пак ще се повторя, но да вземат пример от Мартин Иванов.
Честита победа на Иван!
Блести с познания и с холивудска усмивка ;-))
Някак си това ме подсеща за един негов адаш на същата банка. Зъбите му бяха под всякаква критика, но пък играта от друга страна ....

Iоан Iотовъ

от Iоан Iотовъ • 30.11.2023

Счупиха каръка, предаването отново стана интересно, че беше зациклило.
Е, имаше пак някои бисери, например от Лъчезар, явно от емоции и бързане. Разбира се, не мина без обичайните недоизкусурени въпроси. Например, въпроса за Уаканда. Черната Пантера е герой, не героиня ;-)) Което ме подсеща, че пак играят опредимно мъже, а има няколко жени, за които знам, че имат желание да участват отново. Ха, дано, да ги видим ...
Много ми харесва този втори шанс. Дано да направят пак шампионска лига или, поне, коледно и/или новогодишно издание :-)


Iоан Iотовъ

от Iоан Iотовъ • 20.11.2023

Bene vale, Caeser !
Тръгна си Стефан, след много добро представяне. Приятно беше да се гледа спокойната му игра, видимо се забавляваше, респективно и зрителите така /поне аз, де ;-)/. И тоз приятен, обработен глас с леката дрезгавина ... Добра седмица беше, за мен всеки епизод беше приятен релакс след изнервящия работен ден.
Честита победа на Момчил. Очаквам и тази седмица забавни и интересни епизоди.

В ефира на БНТ "Последният печели" Как ще коментирате това?
В ефира на БНТ "Последният печели"
За да коментирате с Вашето име, моля, влезте в профила си.

Коментарите се преглеждат и одобряват от модератор.