Преминете към основното съдържание

Коментари за
1001 нощи


1001 нощи

Към текста

Пренебрегвайки съветите на роднините си, Шехерезат се омъжва за Ахмет, син на патриархално семейство, и ражда син. Когато момченцето е на една годинка, Ахмет загива в катастрофа.

gurda1991

от gurda1991 • 14.12.2008

super e mnogo iak film mnogo me kefi

skies

от skies • 13.12.2008

И на мен мн. ми харесва, но в ТВ САГА прочетох,че ще бъдат излъчени само първите 20 епизода, нз каква е истината, но си заслужаза да бъде гледан. Та дори и по нета

bibisita

от bibisita • 11.12.2008

Сериалът е невероятен ,гледа се на един дъх.Дали ще дават всичките серии.

Елка

от Елка • 11.12.2008

Страхотен филм,нещо различно и много добро.С нетърпение очаквам следващия епизод.

laleta

от laleta • 11.12.2008

Тези съседи са направили страхотен филм, но си мисля , че половината от бюджета са дали за храна. Действието все се развива около масата. юдоста модерни разбирания показват отношенията между хората в ютурция. Но не видях една сцена - да се молят, а уж го правят по 5 пъти на ден. Гледах по турската телевизия - сериите които текат там са към 75л Филма е завладяващ и много интересен. Отделете 1 час време на ден и го гледайте. Редовно се качват сериите във vbox7, така че тези , които са на работа могат да ги проследят вечер.

Mariq

от Mariq • 10.12.2008

Filma e strahoten,jalko 4e nqma da moga da go gledam redovno za6toto vremeto mu na izly4vane syvpada s rabotata mu.Shte e mnogo hubavo ako ot nova televiziq reshat da promenqt 4asa na izly4vaneto mu ili go povtarqt.

mariq

от mariq • 10.12.2008

mhoso paztapcva6t film mhoso mi xapeca

Dari

от Dari • 10.12.2008

kato maika s dete sega imam vreme da gledam seriali, no tozi e unikalen!!!!

taniast

от taniast • 10.12.2008

Наистина сериала частично е качен v VBOX7 ! Търсете го на Binbir GECE!!

taniast

от taniast • 10.12.2008

Филма е страхотен !!!!!! Държи ме в напрежение до последната секунда!Рядко талантливи артисти!!!Запомняща се игра!!! С удоволствие бих го гледала пак и пак! БЛАГОДАРЯ ЗА ПОДАРЕНОТО УДОВОЛСТВИЕ!!!

desi11

от desi11 • 10.12.2008

евалла на нашите съседи само това мога да кажа. Страхотен филм.

buba

от buba • 10.12.2008

Сериалат е супер! Епизодитена BG ги кочвам в VBox , търсете на търсачката 1001 нощи или Binbir gece трябва да излезнат ! A тези който изкат да си гледат епизодите ненарязани да ги търсят в BGHARE -на търсачката Binbir gece трябва да излезнат !

rosi

от rosi • 09.12.2008

nqma spor tova e noviq xit nai gotiniq serial puskan nqkoga

kiberlisana

от kiberlisana • 09.12.2008

филма е неверо€тен първо си помислих че това е само филм не сериал но после разбрах 4е е сериал и наистина мн ми хареса ако някой може да го качи в замунда.нет нека го направи ще му бъда благодарна страхотен е

la_contessa

от la_contessa • 09.12.2008

Радвам се, че ви е харесал филма! В момента тече 3 сезон, 76 епизод по турския канал D. Такива неща ще се случат, че дори не можете да си представите :)))) Страхотен е филма и страшно интересен!!! 2 епизод е по-интересен, но превода и озвучаването не ми харесаха много :( дано да се намери някой, който да ги качи в Vbox. В www.youtube.com го има сериала, но на турски, разбира се :)

tigi

от tigi • 08.12.2008

zdraveite, po sluchainost dnes sam si vkashti po obiad v delnichen den i popadnah na seriala "1001 noshti". zaintriguva me, no zasajalenie v drugite dni niama da sam v kashti po tova vreme,za da go gledam i iskah da vi popitam dali ima vazmojnost ot niakade da si go svalia.

desi11

от desi11 • 08.12.2008

аз си мисля че няма да е лошо филма да се пусне онлайн ще бъде добре за нетърпеливите.:))))като мен например

дидка

от дидка • 08.12.2008

като начало ме грабна, обещаващо добър сериал, ще чакам всеки епизод с нетърпение.

ROSS

от ROSS • 08.12.2008

Сериалът обещава да бъде интересен и може би ще ни даде представа за живота в съседната нам страна,за която много от нас не знаят много, освен търговските екскурзии и почивките.

desi11

от desi11 • 08.12.2008

по принцип не гледам сериали. но този филм ме грабна още от 1-вия епизод може би защото всеки може да се сблъска с това в живота си.На мен лично филмът много ми хареса

1001 нощи Как ще коментирате това?
1001 нощи
За да коментирате с Вашето име, моля, влезте в профила си.

Коментарите се преглеждат и одобряват от модератор.