Преминете към основното съдържание

Коментари за
1001 нощи


1001 нощи

Към текста

Пренебрегвайки съветите на роднините си, Шехерезат се омъжва за Ахмет, син на патриархално семейство, и ражда син. Когато момченцето е на една годинка, Ахмет загива в катастрофа.

spartak

от spartak • 30.01.2009

Seriite sa 1001

Кремена

от Кремена • 27.01.2009

филма е интересен а знае ли някой колко серии е?

бабълс

от бабълс • 27.01.2009

на мен много ми харесва този филм любим ми е !!!

ARMES

от ARMES • 27.01.2009

STE OJİVEE :) NYAMA STRAŞNO

Елисавета

от Елисавета • 27.01.2009

Най-после да пуснат нещо стойностно. Нека има повече такива филми, за да се учат младите на благородство, на уважение към възрастните и към човека изобщо. Нека видят, че човешките отношения могат да бъдат и красиви. Въпреки жестокостта на времето, в което живеем, човек може да запази в душата си обич, уважение, чувство на състрадание и стремеж да помага поне на най-близките си хора. Гледам този филм с огромен интерес и нетърпение и душата ми се изпълва с нещо прекрасно, което не бях изпитвала от много години. Бях се отчаяла, че повече никога телевизията няма да пусне нещо свястно, но слава Богу, появи се този филм. Дано го последват и други като него!

Lanaa

от Lanaa • 25.01.2009

и аз намирам сериала за много хубав.дано да го пускат по друго време,за да може всички да го гледаме

EliNika

от EliNika • 25.01.2009

Започнаха да го качват на www.lapache.info

mirki41987

от mirki41987 • 25.01.2009

neveroqno hubav film tova e nai 4uvstveniq i istinski film

милена

от милена • 23.01.2009

невереятна теленовела.за съжъление не винаги имам възможност да го гледам.(ако някой знае от къде мога да сиго изтегля да сподели

ЕСТЕР

от ЕСТЕР • 23.01.2009

Много хубав филм.Браво на създателите на филма.Дано само шефовете наНова да сменят часа че е много неудобен

vlada

от vlada • 23.01.2009

ARMES,ЩЕ ОЖИВЕЕ ЛИ ОНУР СЛЕД ДНЕШНИЯ ЕПИЗОД,В КОЙТО ВИДИМО ГО УБИХА/МАЙ/?

sweety

от sweety • 23.01.2009

strahoten e nqkoi ako znae ot kade moga da mu svalq epizodite 6te sam blagodarana

galya

от galya • 23.01.2009

не мога да спра да го гледам

МИЛЕНА

от МИЛЕНА • 22.01.2009

ОТНОВО ЗА ФИЛМА 1001 НОЩИ ПРЕКРАСЕН ФИЛМ .ХОРА ОТ НОВА ТЕЛЕВИЗИЯ УВАЖАВАЙТЕ МНЕНИЕТО НА ЗРИТЕЛИТЕ ;ПРЕМЕСТЕТЕ ТОЗИ ПРЕКРАСЕН ФИЛМ В УДОБНО ВРЕМЕ ЗА ЗРИТЕЛИТЕ, А НЕ ВРАННИЯ СЛЕД ОБЕД ,КОГАТО ХОРАТА СА НА РАБОТА. ПРЕКРАРАСЕН ФИЛМ; ЗАЩО ТРЯБВА ДА СЕ ГЛЕДА ПО ИНТЕРНЕТ ,КОГАТО НОВА ТЕЛЕВИЗИЯ МОЖЕ ДА НАПРАВИ РЕВЕРАНС КЪМ СВОИТЕ ЗРИТЕЛИ.

МИЛЕНА

от МИЛЕНА • 22.01.2009

МНОГО ДОБЪР ФИЛМ ВЪЛНУВАЩ;ПИСНА НИ ОТ ЛАТИНО СЕРИАЛИ;ХОРАТА ,КОИТО ПРАВЯТ ПРОГРАМИТЕ ДАНО СЕ ВСЛУЩАТ В МНЕНИЕТО НА ХОРАТА И ГО ПРЕМЕСТЯТ В ЧАС УДОБЕН ЗА ХИЛЯДИТЕ ЗРИТЕЛИ ,КОИТО ГО СЛЕДЯТ ,А НЕ САМО ХОРАТА , КОИТО НЕ ХОДЯТ НА РАБОТА ИМА КАКВО ДАСЕ ВИДИ ОТ ТОЗИ ФИЛМ

кларисита

от кларисита • 21.01.2009

супер е този филм

Шехерезада

от Шехерезада • 20.01.2009

Този филм достига до сърцата на хората там се разказва за жена която е усетила горчивината на живота.Детето на Шехерезада Каан е болен от левкимия и на нея и трябват 200 000 долара за да оперират синът и те изка пари от свекар си тя пада в краката му но той не и дава нищо.и тя се принождава да изка пари от шеват за които работи но той и каза че ако спи една вечер с нея ще и да де парите.А сега тя и шефат и Унур Аксал са заедно.Филмът го дават всеки делничен ден по нова телевизия от 13:00часа.Гледаите го засложава си а които има читателска карта може и да вземе от библиотеката и книгата 1001 нощи.

ARMES

от ARMES • 20.01.2009

И сигурно се интересувате колко серии е филма.. ами ние гледаме 70 та серия и още не е свършил.

ARMES

от ARMES • 20.01.2009

Здравейте, аз гледам филма по турската телевизия все оше не е свършил. не се притеснявайте сте го гледате оше 2 години и половина ако го дават веднъж на седмица. Ако ви интересува какво ще стане по нататък ще ви разкажа.

Рум

от Рум • 19.01.2009

Прекрасен филм дано и ние българите се научим да правим хубави филми

Боряна

от Боряна • 19.01.2009

Страхотен филм

от Боряна

от от Боряна • 19.01.2009

Срахотен,много ми хареса.

vlada

от vlada • 19.01.2009

някой знае ли сайта на филма да ми го прати?

vlada

от vlada • 19.01.2009

прекрасен сериал е този 1001 нощи.изненадана съм как нова телевизия не го е сложила в по-гледано време.показват такива бози,а сериала е просто прекрасен.мястото му е впраймтайма и ще събира доста на брой зрители.турците са един чудесен еталон за това как трябва да се правят сериали.дано някой от нова тв да следи какво се пише въвфорумите за 1001 нощи и да поправи грешката си с часа на излъчване.

snezana

от snezana • 19.01.2009

filma e strahoten s netarpenie 4akam da stane 13,00h.za da go gledam.mnogo mi haresva.

1001 нощи Как ще коментирате това?
1001 нощи
За да коментирате с Вашето име, моля, влезте в профила си.

Коментарите се преглеждат и одобряват от модератор.