Преминете към основното съдържание

Коментари за
1001 нощи


1001 нощи

Към текста

Пренебрегвайки съветите на роднините си, Шехерезат се омъжва за Ахмет, син на патриархално семейство, и ражда син. Когато момченцето е на една годинка, Ахмет загива в катастрофа.

TANQ

от TANQ • 17.02.2009

обра6там се кам мадам ,,та€,, от по горе ,зна4и аз гледам например достата4но много образователни програми ве4ер,сутрин не искам да си товар€ мозака от рано с политика и др. програми от телев.,искам просто да се разтовар€ това не ме прави проста,не мисли6 ли бе госпожа?недеи да обижда6 хората,това е простоти€ дето ти го прави6,помисли и 6те види6 4е сам права нали уж си ентелегентна????

tanq

от tanq • 17.02.2009

този филм наистина е супер само дето е по обед.но сутрин го гледаме докато пием кафето.не е като на6ите сапунерки от латински типаж.наи мн. ме кефи дърти€ свекър.този 4овек на всеки гледа да угоди,абе готино сериал4е ,н€ма кво да си го крием!

ANITA

от ANITA • 16.02.2009

TOZI FILM E MN.GOTIN PROSTO KAZANO NEVERFQTEN

dimitrova2005

от dimitrova2005 • 13.02.2009

филма е разкошен,моля не променяите 4аса на излъчването,има и работещи.много е рано да го давате от 04.00 4аса,харесвам всички артисти,но най-много КЕРЕМ,ВЪПРЕКИ,ЧЕ ВЕЧЕ РОЛЯТА МУ НЕ МИ ХАРЕСВА.ПРИВЕТСТВАМ ВИ.ИМА ОТ КАКВО ДА СЕ УЧИМ ОТ ТУРЦИТЕ-ДА НЕ ГОВОРИМ ЗА СТАРИЯ СВЕКЪР.

Pavlina

от Pavlina • 12.02.2009

Prekrasen film. Tezi koeito tvurdjat, 4e e boza, moga da kaja, 4e boza imat v glavata. Ako tozi film za tjah e boza, interesno kakvo li gi vpe4atljava

petkogold

от petkogold • 12.02.2009

Здравеите .... Това е чудесен филм , трябва да се поучим сюжета на филма . Защото сме загубили чуственностаси и смесе отдали на умразата , зависта и алчноста да ни погалне , и това щтени онищтожи като нация .

Галина

от Галина • 12.02.2009

Филмът е чудесен.Защо променихте часовете на излъчване?От 13ч. не можем да го гледаме,защото сме на работа.Гледах повторението. Сега и него не могам да гледам,защото сте го променили от 5,45ч.Сутрин на работа отиваме от 6,15ч.Защо не помислите и за тези хора?Според мен предишният час на повторение беше по-удачен.

ТАЯ

от ТАЯ • 10.02.2009

БОЖЕ,КАК МОЖЕ ДА ВИ ХАРЕСВАТ ТЕЗИ БОЗИ!?ТОВА СА ФИЛМИ ЗА 80 ГОДИШНИ СТАРЦИ...КАКВО НАУЧАВАТЕ ОТ ТЕЗИ ПРОСТАЩИНИ!?НЕ Е ЛИ ПО РАЗУМНО ДА ПРОЧЕТЕТЕ ЕДНА ХУБАВА КНИГА ИЛИ ДА ПОГЛЕДАТЕ ОБРАЗОВАТЕЛНИТЕ ПРОГРАМИ МАЛКО ЗА ДА СЕ ОГРАМОТИТЕ ?!КАТО ВИ ЧЕТА СЕ ИЗУМЯВАМ ОТ НЕГРАМОТНОСТТА И ПРОСТАЩИНАТА ВИ.ПРОСТ НАРОД...

irito

от irito • 10.02.2009

Филма е много хубав и артистите са супер особено Онур,много е чаровен.

milena

от milena • 10.02.2009

filma e mnogo hubav oba4e problema e 4e nova televiziq obi4a da ni spira serialite do sredata 6toto mai ne moje da si gi pozvoli i ne se znae dali 6te dogledame kraq.Ne6to se govori 4e i na nego ne sa kupeni vsi4ki serii!

искра

от искра • 09.02.2009

невероятен е , най-после нещо свястно.Щом и баща ми го гледа .....значи си заслуйава,които не го е гледал да го гледа може само да спечели

катерина

от катерина • 09.02.2009

тва е най-тъпия филм,който някога съм гледала.Шехерезада е най-красива никой друг не ми харесва

rosica

от rosica • 08.02.2009

Някой би ли ми казал колко серии е 1001 нощ,защото на сайта на турската телевизия има до 79 епизод.Ако някой знае къде мога да гледам останалите серии макар и на турски нека ми пише на моята поща g.gosheva@abv.bg

adriana

от adriana • 07.02.2009

super film ne sammgledala tak1v prekrasen film dosega :*:*:*:*:*:*:*

Дияна

от Дияна • 07.02.2009

най тъпия сериал

АННА ЛИЯ

от АННА ЛИЯ • 07.02.2009

този филм и много смотан не е интересен и е старовремски

РУМИ

от РУМИ • 06.02.2009

ПРЕКРАСЕН ФИЛМ!!! СЦЕНАРИЙ, МУЗИКА ,АРТИСТИ ,ИЗПЪЛНЕНИЕ ,ОПЕРАТОРИ - СУПЕЕЕР. ЗНАЕ ЛИ НЯКОЙ ДАЛИ ШЕХЕРЕЗАДА И ОНУР ЩЕ СЕ ОЖЕНЯТ И КОЛКО СЕРИИ Е ФИЛМА?!...

Sonia

от Sonia • 06.02.2009

Много хубав филм! Въпреки, че е многосериен няма нищо общо със сапунените латиносериали. Разкошна музика - достига до душата на всеки. Артистите играят великолепно - никакъв фалш (не е както в българските сериали). Имах друга представа за съседите ни, но сега разбирам, че са с години преди нас.

борка

от борка • 04.02.2009

филма 1001 нощи е страхотен аз съм на възраст жена и не си спомням откога не съм гледала такъв филм някога имашеедин пак турски ТОПОЛЧИЦЕ МОЯ също много стойностен филм евала на съседите ни дано само НОВА ТЕЛЕВИЗИЯ да излъчи всички серий на 1001 нощи и да продължи да купува още стойностни филми

ARMES

от ARMES • 03.02.2009

filma v momenta teche po turskata show tv. za sega kazvat 4e ste e 70 serii no moje i da prodalji

Akinci

от Akinci • 03.02.2009

http://www.binbirgecetmc.com/ Това е официалния сайта на филма 1001 нощи. Има снимки и всички епизоди могат да бъдат свалени, но са на турски език- без превод.

BMW Boy

от BMW Boy • 02.02.2009

1. http://www.lapache.info/index.php?page=torrents&search=1001+%D0%BD%D0%BE%D1%89%D0%B8&category=0&active=1 2. http://www.bgshare.com/search_ok.html?ime=Binbir+Gece&raz=all&size_select=&size=&sort_type=data&sort_order=DESC 3. http://telenovela.2.forumer.com/index.php?showtopic=1602&st=0& 4. http://vbox7.com/byuser:liubomilabuba?&page=2

lubina

от lubina • 01.02.2009

mnogo hubav film moje li nqkoi da mi kaj e ot kade da svalq muzicata na filma i kolko serii e

tanq

от tanq • 31.01.2009

Naistina strahoten film mnogo mi se iska da ima sait ot kadeto da moga da go svalq, ako nqkoi znae neka kaje. Blagodarq vi.

милена

от милена • 30.01.2009

филмът е много хубав дано нова телевизия му смени часът на излъчване иначе ни запълват времето със сапунади нека нова телевизия преосмисли и промени часът на излъчване много зрители ще бъдат благодарни за евентуалната промяна на часа

1001 нощи Как ще коментирате това?
1001 нощи
За да коментирате с Вашето име, моля, влезте в профила си.

Коментарите се преглеждат и одобряват от модератор.