Преминете към основното съдържание

Коментари за
1001 нощи


1001 нощи

Към текста

Пренебрегвайки съветите на роднините си, Шехерезат се омъжва за Ахмет, син на патриархално семейство, и ражда син. Когато момченцето е на една годинка, Ахмет загива в катастрофа.

pamela

от pamela • 19.03.2009

http://www.dizivefilm.com/dizi/binbirgece-80

ВАСЯ

от ВАСЯ • 18.03.2009

ФИЛМЪТ Е ПРЕКРАСЕН.ИЗПЪЛНИТЕЛИТЕ НА РОЛИТЕ СА НЕВЕРОЯТНИ. ИСТИНСКИ ФИЛМ ,КОЙТО ПОУЧАВА,А НЕ РАЗВРАЩАВА КАТО АМЕРИКАНСКИТЕ ГЛУПАВИ ЕКШЪНИ.

pamela

от pamela • 14.03.2009

http://video.yahoo.com/watch/4646439/12419082

Радка Иванова

от Радка Иванова • 12.03.2009

Страхотен филмрс чудесно изпълнение на артистите и те държи в напрежение през цялото време на сериала

SNEJKA

от SNEJKA • 12.03.2009

FILMA E SUPER

viktoria

от viktoria • 11.03.2009

Шехерезада и Онур, привет от България . С любов и обич все да сте богати , с живот и здраве Бог да ви дари ! "1001 нощ" е слънчев лъч в нашия нелек живот .

TANKA

от TANKA • 06.03.2009

ЗАЩО НЕ МОГА ДА ГЛДАМ ФИЛМА НА ТУРСКИ т.е. СЕРИАЛИТЕ СЛЕД ИЗЛЪЧЕНИТЕ НА БЪЛГАРСКИ.

niki

от niki • 04.03.2009

Много благодаря на тези, които си правят труда да качват сериите в интернет, защото освен след работа нямам друго време да го гледам. Има на какво да се учим от героите. Много се разтоварвам и се зареждам с позитивна енергия, единственото ми неудобство е, че за да наваксам изпуснатото, не спя цяла нощ и го гледам .....но с удоволствие!!! Благодаря ви, мили хора, че ви има. Нещо красиво в това грозно ежедневие!

Маргарита

от Маргарита • 02.03.2009

Сериалът е наситина хубав-добри актьори,интересен сюжет. С изключение на американските сериали-аз други не съм гледала,но мисля,че този е много по-близък до мен. Има хора,коитосе срамуват да признаят заради някакво странно погрешно разбрано чувство на патриотизъм,че сериалът е доста по-интересен от всички латиномареикански сапунки. Единственото неудобство е времето,в което го дават.Аз лично го гледам в интернет вечер,тъй като в 13 часа нямам възможност. Искрено се надявам да видим целият сериал,макар и с прекъсвания :)

galina

от galina • 02.03.2009

Страхотен филм толкова се радвам че го пуснаха и на бьлгарски някой хора не са запознати с тяхната култура и за това не им допада но това си е техен проблем много благодаря на нова тв

MIKI

от MIKI • 28.02.2009

ФИЛМА Е ЧУДЕСЕН, А ШЕХЕРЕЗАДА МИ Е ЛЮБИМКА

ani

от ani • 28.02.2009

az sum gledala to4no edna seriq,poneje po tova vreme rabotq i mi e nevuzmojno da go gledam,no mislq,4e filma naistina e mnogo po-razli4en ot vsi4ki sapunki pokazvani po bg televiziite.:

mama

от mama • 28.02.2009

чудесен филм завладяващ хубава музика красиви артисти Не предполагах че Турция може да направи това Поздравявам екипа за изпьлнението

Руми

от Руми • 27.02.2009

Филма е наистина страготен аз го гледам и сам очаривана от него.Нямам какво друго да кажа.

Mi6ito

от Mi6ito • 26.02.2009

Abe vie 4uvate li se kakvo govorite????Izumena sam!Na teq na koito ne im haresva filma da $$$@#%!!! Toi si e qk!tolkova i akal v glavite si li nqmame nie balgarite!1001 no6ti PA e nai-qkiq film koito sam gledala.I kakto se kazva ni s dumi da go kaje6 ni s pero da go opi6e6.Tolkova tapi li sme stanali?! Na tezi na koito filma ne im haresva zaradi tova 4e e turski $%##@$%#! sa si glupenderi!

Hrskata

от Hrskata • 26.02.2009

Az sam samo na 10 godini no poneje maika mi gleda filma i az go gledam s neq sled kato se varna ot u4ili6te.Povqrvaite ot vsi4kite filmi koito sam glrdala dosega imam navpridvit igralni nesam vijdala kato tozi.Mnogo e hubav.Ima posledovatelnos no edinstvenoto koeto ne haresvam e 4e 6eherezada i Onur postoqnno se karat i sdobrqvat.Ina4e go obojavam.

ARMES

от ARMES • 26.02.2009

ZNAETE Lİ V REALNİYA Sİ JİVOT ONUR İ SHEHRAZAD STE SE JENYAT PREZ MAY MESETS

NINI

от NINI • 25.02.2009

ФИЛМА Е ВЕЛИКОЛЕПЕН.ЖАЛКО ЧЕ БАЛГАРИЯ НЕ ПРАВИ ТАКИВА .МИНАЛАТА СЕДМИЦА ПО ТУРСКИЯ КАНАЛ ДАДОХА 82 ЕПИЗОД,КОИТО ЗАВЪРШИ МНОГО ИНТЕРЕСНО.НА 24 ТРИЯБВАШЕ ДА ИМА НО НЕ ГО ПУСНАХА.АКО НИАКОИ ЗНАЕ МОЛИЯ ДА КАЖЕ

МАЦА

от МАЦА • 25.02.2009

СТРАХОТЕН ФИЛМ

юлия стефанова

от юлия стефанова • 23.02.2009

филма е страхотен.немога да го гледам на обед и ставам 5:30 за повторението.направо сам влюбена в него.невероятен е.

vipemi

от vipemi • 23.02.2009

който е пропуснал серия може да я свали от http://www.lapache.info/index.php?page=torrents&active=1&search=Binbir+Gece&&order=data&by=DESC&pages=2 има вси4ки излезли досега серии :))))))

EMILIQ NIKOLOVA

от EMILIQ NIKOLOVA • 21.02.2009

strahoten film

nikolai

от nikolai • 19.02.2009

nqmam kakvo da kaja za tozi film za prav pat ot zn kolko godini gleam takav zavladqvasht film nqma dr kato tozo

galab7

от galab7 • 18.02.2009

filmat e prekrasen a ne kato toia balgarskia kak mu beshe imeto ,a da zabranena lubov.

Скочуба

от Скочуба • 17.02.2009

Филмът е прекрасен

1001 нощи Как ще коментирате това?
1001 нощи
За да коментирате с Вашето име, моля, влезте в профила си.

Коментарите се преглеждат и одобряват от модератор.