Преминете към основното съдържание

Коментари за
1001 нощ


1001 нощ

Към текста

Много драматични мигове, изпълнени с напрежение, много щастливи моменти, много неочаквани и изненадващи обрати ни очакват в последния сезон на хитовия турски сериал „1001 нощ”.

mim

от mim • 28.03.2010

i az jivqh s tqh gadno mi e kato gi nqma

anonimna

от anonimna • 28.03.2010

mnogo e qk seriala toi mi e lubim haresva mi lovkam go

боряна

от боряна • 01.10.2009

мисля че сериала е най-хубавия досега музиката играта на актьорите просто невероятно надява се да се да са щасливи ив истискя живот

meglena

от meglena • 22.08.2009

mnogo hubav film jalko 4e svar6i gledah vsi4ki serii do edna i pak gi gledam i mi e interesno

Вероника

от Вероника • 07.07.2009

Много хубав филм.Всеки ден го гледах с мама,а при повторението сутрин с баба го гледахме.Гледах го с интерес.Има върху какво да се замисли човек като го гледа.Доста е реален и истински.

VERA

от VERA • 19.06.2009

ТОВА Е НАЙ СТРАХОТНИЯ ФИЛМ , КОЙТО СЪМ ГЛЕДАЛА. ЗАЩО СВЪРШИ, АЗ ЖИВЯХ С ТЯХ

kris4eto

от kris4eto • 19.06.2009

mn hubav film, koito svarshi ;(

kris4eto

от kris4eto • 17.06.2009

мисля, че филма е страхотен, но не ми харесва това че ще свършва! аз няма да забравям тъжните мигове в него и винаги ще се възхищавам на любовта, която изпитват онур и шехерезада :) няма и да забравя през колко трудни моменти премина и как се справи в повечето случаи сама и понякога с помоща на онур. мн ми се иска да ги видя накога на живо и ако имам тази възможност ще съм мн щастлива! няма филм, който да замени този! над€вам се извън живота да са щастливи всички участници в него ! филма е незаменим и невероятен :))

neliniko

от neliniko • 15.06.2009

филма е уникален.благодариа на нова тв за страхотниа сериал дано има и други такива филми.браво 10 то4ки.

stela

от stela • 07.06.2009

филма много ми харесва, има върху какво да се замисли човек като го гледа.играта на актьорите е мн.добра.

stela

от stela • 01.06.2009

супер страхотен сериал

1001 нощ Как ще коментирате това?
1001 нощ
За да коментирате с Вашето име, моля, влезте в профила си.

Коментарите се преглеждат и одобряват от модератор.