
Звездата от сериала "Перла" Сонгюл Йоден отхвърли твърденията, че филмът дава един по-различен образ на жените в Турция. Те са толкова свободни в начина си на живот, колкото са и вашите жени, каза актрисата.
Сонгюл Йоден пристигна в София като специален гост на "Dancing stars" и bTV. От няколко месеца bTV излъчва сериала "Перла", който направи от Сонгюл звезда и в България.
"Повечето от нещата в "Перла" са взети от истинския живот, така че те не се различават от това, което се случва на мен и на други хора в Турция", каза Сонгюл Йоден.
Жените от "Перла", са като жените, които може да срещнеш на улицата в Истанбул или Анкара, категорична е Сонгюл.
"Турция е една богата и свободна страна, в която жените, които искат да носят забрадка, могат да го направят, тези, които не искат - ходят като вашите жени - без забрадка, правят си пиърсинг и техният живот до голяма степен прилича на вашия живот", допълни турската звезда.
Актрисата призна, че с Къванч Тътлъту, в ролята на Мехмет, са имали едно много специално приятелство, по време на снимките. Но отрече да са били гаджета. Сонгюл каза, че в момента си няма приятел.
"За мен идеалният мъж трябва да е добър, откровен човек, няма значение какво работи, но той трябва да е много добър в професията си”, призна Сонгюл.
от ИННА • 14.10.2009