Спорт Футбол

Програма за А ПФГ 2009

Добави коментар

Програма за "А" ПФГ 2009
4 март (сряда)
ВихренЛевски14.00БНТ
Ботев (Криводол)Миньор (Пк)14.30 
ЦСКАПирин Благоевград16.00Ринг ТВ
НесебърЛитекс14.30 
16-и кръг
6 март (петък)
Локомотив (Пд)Сливен15.30Ринг ТВ
7 март (събота)
БеласицаЦСКА15.30БНТ
Локомотив (Мз)Спартак13.00ТВ2
ЧерноморецБотев19.00Ринг ТВ
8 март (неделя)
Черно мореПирин Благоевград15.30 
ЛевскиВихрен19.30ТВ2
Локомотив (Сф)Миньор13.00Ринг ТВ
9 март (понеделник)
ЛитексСлавия19.00Ринг ТВ
17-и кръг
13 март (петък)
Пирин БлЛокомотив (Сф)13.30Ринг ТВ
14 март (събота)
БотевЛевски13.00ТВ2
СлавияЛокомотив (Мз)15.30 
СпартакБеласица15.30 
ЦСКАСливен15.30БНТ
15 март (неделя)
ВихренЧерно море13.00Ринг ТВ
ЧерноморецЛокомотив (Пд)19.30ТВ2
16 март (понеделник)
МиньорЛитекс15.30Ринг ТВ
18-и кръг
17 март (вторник)
БеласицаСлавия15.30Ринг ТВ
18 март (сряда)
Локомотив (Пд)ЦСКА13.00ТВ2
Черно мореБотев15.30 
Локомотив (Сф)Вихрен15.30 
СливенСпартак15.30 
ЛевскиЧерноморец15.30БНТ
19 март (четвъртък)
Локомотив (Мз)Миньор15.30Ринг ТВ
ЛитексПирин Благоевград19.30 ТВ2
19-и кръг
21 март (събота)
СлавияСливен13.00 ТВ2
СпартакЦСКА15.30БНТ
ЧерноморецЧерно море19.00 Ринг ТВ
22 март (неделя)
ВихренЛитекс13.00Ринг ТВ
ЛевскиЛокомотив (Пд)19.30ТВ2
23 март (понеделник)
Пирин БлЛокомотив (Мз)15.30 
БотевЛокомотив (Сф)16.00 Ринг ТВ
МиньорБеласица15.30 
20-и кръг
3 април (петък)
Локомотив (Пд)Спартак16.00 Ринг ТВ
4 април (събота)
Локомотив (Сф)Черноморец13.00 ТВ2
Черно мореЛевски16.30 БНТ
Локомотив (Мз)Вихрен17.00 
ЛитексБотев19.00 Ринг ТВ
5 април (неделя)
БеласицаПирин Благоевград13.00 Ринг ТВ
ЦСКАСлавия19.30 ТВ2
6 април (понеделник)
СливенМиньор16.00Ринг ТВ
21-и кръг
10 април (петък)
ВихренБеласица16.00 Ринг ТВ
11 април (събота)
МиньорЦСКА13.00 ТВ2
ЛевскиЛокомотив (Сф)15.00 БНТ
СлавияСпартак17.00 
БотевЛокомотив (Мз)17.00 
12 април (неделя)
Пирин БлагоевградСливен13.00 Ринг ТВ
ЧерноморецЛитекс19.30 ТВ2
13 април (понеделник)
Черно мореЛокомотив (Пд)16.00 Ринг ТВ
22-и кръг
17 април (петък)
Локомотив (Пд)Славия16.00 Ринг ТВ
ЛитексЛевски18.00 БНТ
18 април (събота)
Локомотив (Сф)Черно море13.00 ТВ2
СливенВихрен16.00 Ринг ТВ
БеласицаБотев17.00 
СпартакМиньор17.00 
ЦСКАПирин Благоевград19.00 Ринг ТВ
20 април (понеделник)
Локомотив (Мз)Черноморец16.00 Ринг ТВ
23-и кръг
21 април (вторник)
МиньорСлавия16.00 Ринг ТВ
22 април (сряда)
Локомотив (Сф)Локомотив (Пд)13.00 ТВ 2
Черно мореЛитекс17.00БНТ
Пирин БлагоевградСпартак17.00 
ВихренЦСКА15.00 Ринг ТВ
23 април (четвъртък)
БотевСливен16.00 Ринг ТВ
ЧерноморецБеласица17.00 
ЛевскиЛокомотив (Мз)19.30 ТВ 2
24-и кръг
25 април (събота)
СлавияПирин Благоевград13.00 Ринг ТВ
Локомотив (Пд)Миньор (Пк)16.00 Ринг ТВ
Спартак (Варна)Вихрен17.00 
ЛитексЛокомотив (Сф)18.00 БНТ
26 април (неделя)
БеласицаЛевски13.00 Ринг ТВ
ЦСКАБотев19.30 ТВ 2
27 април (понеделник)
СливенЧерноморец16.00 Ринг ТВ
Локомотив (Мз)Черно море17.00 
25-и кръг
1 май (петък)
Черно мореБеласица16.00 Ринг ТВ
2 май (събота)
ВихренСлавия13.00 ТВ 2
ЧерноморецЦСКА18.00БНТ
Пирин БлагоевградМиньор18.00 
ЛитексЛокомотив (Пд)20.00 Ринг ТВ
3 май (неделя)
Локомотив (Сф)Локомотив (Мз)13.00 Ринг ТВ
ЛевскиСливен19.30 ТВ 2
4 май (понеделник)
БотевСпартак16.00 Ринг ТВ
26-и кръг
8 май (петък)
СлавияБотев16.00 Ринг ТВ
9 май (събота)
Локомотив (Мз)Литекс13.00 ТВ 2
ЦСКАЛевски17.45 БНТ
СпартакЧерноморец18.00 
10 май (неделя)
БеласицаЛокомотив (Сф)13.00 Ринг ТВ
СливенЧерно море16.30 ТВ 2
МиньорВихрен18.00 
11 май (понеделник)
Локомотив (Пд)Пирин Блгр.16.00 Ринг ТВ
27-и кръг
15 май (петък)
ЛитексБеласица19.00 Ринг ТВ
16 май (събота)
Локомотив (Сф)Сливен13.00 ТВ2
Черно мореЦСКА18.00БНТ
Локомотив (Мз)Локомотив (Пд)18.00 
ЧерноморецСлавия20.00 Ринг ТВ
17 май (неделя)
БотевМиньор13.00 Ринг ТВ
ЛевскиСпартак19.30 ТВ 2
18 май (четвъртък)
ВихренПирин Благоевград16.00 Ринг ТВ
28-и кръг
23 май (събота)
Локомотив (Пд)Вихрен18.00 
Пирин БлагоевградБотев18.00 
МиньорЧерноморец18.00 
СлавияЛевски18.00 
СпартакЧерно море18.00 
ЦСКАЛокомотив (Сф)18.00БНТ
СливенЛитекс18.00 
БеласицаЛокомотив (Мз)18.00 
29-и кръг
31 май (неделя)
БеласицаЛокомотив (Пд)17.45 
Локомотив (Мз)Сливен17.45 
ЛитексЦСКА17.45БНТ
Локомотив (Сф)Спартак17.45 
Черно мореСлавия17.45 
ЛевскиМиньор17.45 
ЧерноморецПирин Благоевград17.45 
БотевВихрен17.45 
30-и кръг
13 юни (събота)
Локомотив (Пд)Ботев18.00 
ВихренЧерноморец18.00 
Пирин БлагоевградЛевски18.00БНТ
МиньорЧерно море18.00 
СлавияЛокомотив (Сф)18.00 
СпартакЛитекс18.00 
ЦСКАЛокомотив (Мз)18.00 
СливенБеласица18.00 
Интересно, нали? Споделете тази публикация с вашите приятели във Фейсбук и Вайбър

Интересно, нали? Споделете тази публикация с вашите приятели във Фейсбук и Вайбър

Още публикации за: Футбол

БНТ 1 излъчва ЦСКА - „Клуж“ и „Лудогорец“ - „Антверп“

УЕФА отложи Евро 2020 за лятото на 2021

Вълнуващи футболни срещи и звезден уикенд от НБА през февруари по DIEMA XTRA

НОВА И БНТ ще излъчат УЕФА ЕВРО 2020

Мачовете от Мондиала днес (25 юни)

В програмата:

06:00 18.01.2021
Тв програма БНТ 1
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова
14:00 18.01.2021
Тв програма TLC
20:00 18.01.2021
Тв програма TLC
02:00 19.01.2021
Тв програма TLC