Спорт Футбол

Програма на мачовете от А ГРУПА по TV7

Добави коментар

Програма на мачовете от А ГРУПА по TV7
Програма на мачовете от А ГРУПА по TV7

IV кръг

28 август 2011 г. (събота)
20:00 ч. – Левски (София) - Ботев (Враца)

29 август 2011 г. (неделя)

17:30 ч. – Монтана 1921 (Монтана) - ЦСКА (София)


V кръг

10 септември 2011 г. (събота)
 20:00 ч. – Литекс (Ловеч) - Черно море (Варна)

12 септември 2011 г. (понеделник)
20:00 – ЦСКА (София) - Локомотив  (Пловдив)


VI кръг

17 септември 2011 г. (събота)

16:30 ч. – Берое (Стара Загора) - ЦСКА (София)

18 септември 2011 г. (неделя)
16:30 ч. – Славия 1913 (София) - Локомотив (София)


VII кръг

24 септември 2011 г. (събота)
20:00 ч. – Локомотив (София) - Черно море (Варна)

26 септември 2011 г. (понеделник)
20:00 ч. – ЦСКА (София) - Видима-Раковски (Севлиево)


VIII кръг

01 октомври 2011 г. (събота)
16:00 – Черно море (Варна) - Черноморец Бургас (Бургас)

02 октомври 2011 г. (неделя)

16:00 – Светкавица 1922 (Търговище) - ЦСКА (София)


IX кръг

15 октомври 2011 г. (събота)

16:00 – Лудогорец 1945 (Разград) - Миньор (Перник)

16 октомври 2011 г. (неделя)

18:00 – Черноморец Бургас (Бургас) - Левски (София)


X кръг

21 октомври 2011 г. (петък)

18:00 – Левски (София) - Калиакра (Каварна)

22 октомври 2011 г.(събота)

18:00 – Литекс (Ловеч) - Лудогорец 1945 (Разград)


XI кръг

28 октомври 2011 г. (петък)
18:00 – Берое (Стара Загора) - Славия 1913 (София)

31 октомври 2011 г. (понеделник)

18:00 – Локомотив (София) - Литекс (Ловеч)


XII кръг

05 ноември 2011 г. (събота)

14:30 – Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив (София)

06 ноември 2011 г. (неделя)

16:30 – Левски (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)



XIII кръг

12 ноември 2011 г. (събота)
16:30 – ЦСКА (София) - Миньор (Перник)

13 ноември 2011 г. (неделя)
18:00 – Черноморец Бургас (Бургас) - Лудогорец 1945 (Разград)


XIV кръг

19 ноември 2011 г. (събота)
16:30 – Левски (София) - Видима-Раковски (Севлиево)

20 ноември 2011 г. (неделя)

14:30 – Миньор (Перник) - Локомотив 1926 (Пловдив)


XV кръг

26 ноември 2011 г. (събота)

15:30 – ЦСКА (София) - Лудогорец 1945 (Разград)

27 ноември 2011 г. (неделя)

13:30 – Светкавица 1922 (Търговище) - Левски (София)
Интересно, нали? Споделете тази публикация с вашите приятели във Фейсбук и Вайбър

Интересно, нали? Споделете тази публикация с вашите приятели във Фейсбук и Вайбър

Още публикации за: Футбол

Евро 2020 в каналите на Нова и БНТ - ТВ програма

БНТ 1 излъчва ЦСКА - „Клуж“ и „Лудогорец“ - „Антверп“

УЕФА отложи Евро 2020 за лятото на 2021

Вълнуващи футболни срещи и звезден уикенд от НБА през февруари по DIEMA XTRA

НОВА И БНТ ще излъчат УЕФА ЕВРО 2020