Актуално В програмата

Нови емоции с италианската Сериа А по Ring на 17 и 19 февруари

Добави коментар

Емоциите с италианската Серия А продължават и тази седмица по Ring. Пет поредни победи, девет гола и 486 минути без допуснато попадение. Ювентус е безгрешен на лидерската позиция и върви уверено към шеста поредна титла.

Емоциите с италианската Серия А продължават и тази седмица по Ring. Пет поредни победи, девет гола и  486 минути без допуснато попадение. Ювентус е безгрешен на лидерската позиция и върви уверено към шеста поредна титла.

Добави описание

Бианконерите продължават битката този петък, 17 февруари, от 21:45 ч., пряко по Ring и с коментатор Никола Кацаров. Съперник е тимът на Палермо, за който Ивайло Чочев ще опита да отбележи във втори пореден мач.

Още четири интересни срещи от Калчото по Ring и на Voyo.bg ще бъдат излъчени пряко и в неделя, 19 февруари.

В 13:30 ч. започва  Болоня – Интер с коментатор Иво Чилев, а в 16:00 ч. – Киево – Наполи с коментатор Пепи Мисов.

В 19:00 Явор Кръстев ще коментира двубоя Рома – Торино, а в 21:45 ч. Милан приема Фиорентина, коментатор – Борис Касабов.

Интересно, нали? Споделете тази публикация с вашите приятели във Фейсбук и Вайбър

Още публикации за: Футбол