Актуално Какво ще се случи...

„Наследство“ еп.333: Какво е намислила майката на Яман и Али?

1 коментар

Али и Яман погребват рамо до рамо татко Ариф. Какво е намислила да направи майка им, която е щастлива, че Ариф е отнесъл тайната ѝ в гроба? Разберете какво ще се случи в епизод 333 на турския сериал „Наследство“, който може да гледате от 12:30 часа на 25 юли 2024 по NOVA.

В епизод 332 на турския сериал „Наследство“ Али и Яман пристигат при татко Ариф и той умира в ръцете им. Така Ариф не успя да каже тайната, която пази толкова години на Яман и Али. Но…, има още един човек, който знае тайната, но дали този човек ще проговори?

НА КРАТКО какво се случва в епизод 333 на турския сериал „Наследство, който може да гледате от 12:30 часа на 25 юли 2024 по NOVA

След смъртта на татко Ариф. Сехер и Дуйгу и за миг не се отделят от Яман и Али.

Али и Яман погребват рамо до рамо татко Ариф.

Майка им е доволна, защото си мисли, че никой друг освен Ариф не знае, че двамата са братя.

Какво е намислила да направи майка им?

Всичко, което трябва да знаете за турския сериал „Наследство“

Тъжен Али казва на леля Султан, Фърат и Ибо, че ще отиде да се погрижи за погребението на татко Ариф. Фърат иска да го придружи, но той му казва, че сам ще се погрижи за всички. Когато се качва в колата си неочаквано при него се качва и Дуйгу, която заявя на Али, че и тя ще дойде с него. Тя дава на Али да разбере, че няма да слезе от колата.

Действието се пренася при майката на Яман, която лежи на един диван и не спира да кашля. Тя се притеснява наистина да не се разболее и се обажда на някой, който пита какво ѝ е дал да пие, че не може да спре да кашля. Човекът остреща явно е лекар, който ѝ отговаря, че ѝ е дал лекарство, с което да докаже, че е болна от рак на близките си. Майката на Яман, предупреждава мъжа, че ще го съсипе, ако нещо е сбъркал за парите, които му е платила.

„Още малко остана, за да се съберем, мили мои синове! Вашата скъпа майка ще бъде постоянно до вас!“, мисли си доволна майката на Яман.

В същото време Али и Дуйгу пристигат на гробището. Али казва на Дуйгу да остане в колата, а той ще отиде да избере място, където да погребат татко Ариф. Дуйгу му предлага да го погребат на мястото, което тя бе избрала за Ясемин, това е най-малкото, което може да направи за татко Ариф, с който така и не е могла да се запознае, а и да се отблагодари на Али, че в трудните ѝ моменти е до нея.

Междувременно Яман и Сехер пристигат в капанчето на татко Ариф.

-Когато някой си отива имаш чувството, че и мястото си отива с него – казва Сехер. – Защо дойдохме тук?
-Това не е просто капанчето на татко Ариф, тук той раздаваше храна и на нуждаещите се – отговаря Яман.

Сехер и Яман отварят караваната на татко Ариф и се захващат да приготвят храна, която да раздадат на нуждаещите си.

В същото време там пристигат Дуйгу и Али. Али казва на Дуйгу, че когато е имал проблеми много пъти е идвал тук, а след това се е връщал със спокойно сърце, но сега… Дуйгу се досеща, че сега Али е дошъл с друга цел.

Сехер и Яман са изненадани, когато виждат Дуйгу и Али. Дуйгу и Али бързо се включват да помагат, а след това двойките отиват и раздават храната на бедните.

Действието прескача. Яман и Сехер се прибират, за да се преоблекат за погребението на татко Ариф. Зия носи букет цветя и казва на Сехер, че е отбрал най-красивите за татко Ариф.

Неслихан, Аделет и Дженгер също се приготвят. Дженгер вика Сехер настрани и ѝ казва, че Яман сигурно няма да дойде на погребението, защото Яман не ходел никога на погребения.

Сехер казва на Дженгер, Зия, Неслихан и Аделет да я почакат в колата, а тя се качва при Яман, който седи замислен в спалнята.

Сехер застава до него и го пита, дали ще дойде.

-След погребението на татко, на ничие друго погребение не съм ходил.

Сехер не успява да убеди Яман да тръгне с нея, за да изпратят татко Ариф в последния му път.

Имамът призовава близките на Ариф да положат тялото в гроба му.

-Аз съм негов син – казва Али.

Камерата ни показва Яман, който се приближава към гроба на татко Ариф.

-Аз също съм негов син – заявява Яман.

„Брат ти ти се притече на помощ, Али. Ех, ако знаехте, че сте братя!“, мисли си и плаче леля Султан.

Яман и Али заедно полагат тялото на Ариф в гроба. След това Али хвърля както е традицията пръст отгоре и ядосан и тъжен си тръгва. Леля Султан моли Дуйгу да тръгне след Али и да не го оставя сам. Али се ядосва на Дуйгу, но тя не се отказва и не го оставя сам.

В същото време Яман и Сехер остават сами на гроба на татко Ариф. Камерата ни показва майката на Яман, която ги наблюдава скрита зад близкия гроб.

Сехер подава ръка на Яман и двамата си тръгват.

Майката на Яман се приближава до гроба на Ариф и казва:

-Ти си тук, където трябва да бъдеш, а тайната е заровена завинаги с теб! Сега никой освен теб не знае, че те са братя! Не трябваше да вървиш срещу мен! – Тя злобно смачква с крак цветята, който Сехер остави на гроба. -А, сега аз ще вляза в имението и каквото и да ми струва, аз ще взема богатството, което е там! Аз съм го родила, аз съм майката на Яман Къръмлъ и преди всичко аз имам право на неговите пари!
Интересно, нали? Споделете тази публикация с вашите приятели във Фейсбук и Вайбър

Интересно, нали? Споделете тази публикация с вашите приятели във Фейсбук и Вайбър

Още публикации за: Наследство

„Наследство“ еп. 518: Краят на брака на Яман и Сехер! – какво ще се случи…

„Наследство“ еп. 517: Разводът на Сехер и Яман и последните ходове на съдбата

„Наследство“ еп.516: Дуйгу признава любовта си към Али!

„Наследство“ еп.515: Яман дава по-голямата си част от богатството си на Сехер

„Наследство“ еп.514: „Утре ще се разведем!“ – какво ще се случи…

В програмата:

05:45 28.04.2025
Тв програма Diema Family
07:45 28.04.2025
Тв програма Diema Family
12:30 28.04.2025
Тв програма NOVA
03:20 29.04.2025
Тв програма NOVA
„Наследство
сериен филм /п/
Филм
07:45 29.04.2025
Тв програма Diema Family