
В епизод 323 на турския сериал „Наследство“ Леля Гюлер ускорява сближаването на Яман и Сехер! Двамата прекарват първата си нощ заедно от много време. Ще успеят ли Сехер и Яман да преодолеят всички препятствия и да бъдат щастливи заедно? Животът на Дуйгу е в опасност!
НА КРАТКО какво се случва в епизод 324 на турския сериал „Наследство“, който може да гледате от 12:30 часа на 12 юли 2024 по NOVA
Любовта на Яман и Сехер разцъфтява! Двамата се сближават все повече, но ще им стигне ли смелостта да признаят чувствата си?
Юсуф прекъсва романтичния момент на Яман и Сехер.
Дуйгу прави подарък на Али и той е много доволен.
Всичко, което трябва да знаете за турския сериал „Наследство“

Преди да заспят Яман казва на Сехер, че тя само да поиска той целият свят ще сложи в краката ѝ.
Яман тъкмо да целуне Сехер, когато телефонът му започва да звъни. Яман казва, че не е важно, но Сехер притеснена му казва, че може да е свързано с Юсуф.
-Дженгер звъни – казва Яман поглеждайки телефона си.
-Със сигурност нещо е станало! – казва притеснена Сехер.

Яман отговаря на видеото обаждане и пред тях заставя Юсуф, който им казва, че не е могъл да заспи без да им каже лека нощ.
-Вие какво в едно легло ли спите? – възкликва радостен Юсуф. -Като се върнете, нали ще спим заедно? Моля ви, моля!
Яман и Сехер се споглеждат.
-Добре юначе, ще спим, но вече е много късно! Хайде лягай си! – казва Яман.
Юсуф им пожелава лека нощ и затваря.

Сехер казва на Яман, че и те трябва да си лягат, защото утре имат много работа и му обръща гръб.
След малко Сехер се обръща към Яман. Той я пита, защо не спи, а тя му казва, че е станало леко течение. Яман прегръща Сехер и я пита, дали така е добре.
Сехер смутена не отговаря, а само слага ръка на гърдите му и заспива в прегръдката му.

Действието прескача на сутринта. Яман се събужда и вдъхва от аромата на Сехер, която го е прегърнала и спи на гърдите му.
-Добро утро! – усмихва се влюбено Сехер на Яман.
-Добро утро! Успя ли добре да се наспиш? – пита Яман, а Сехер скача като опарена. -Боже, колко много съм спала!
-Аз също! – отвръща Яман. -Значи сме имали нужда от сън!
Сехер препълнена от емоции и едновременно от срам скача от леглото и отива до прозореца, като казва, че снощи и е било студено, а сега топло.
Сехер тръгва да види какво прави леля Гюлер.
-Почакай за минута! – спира я Яман.
Леля Гюлер се провиква, че закуската е готова, а след това някой трябва да отиде да купи хляб. Сехер казва на Яман, че тя ще отиде, а той предлага да отидат заедно, за да напазаруват всичко, което липсва.

Действието прескача. Сехер и Яман влюбени и щастливи хванати за ръце се прибират от пазар в къщата на леля Гюлер.

Сехер влиза в стаята и вижда, че Яман е подготвил да боядиса стаята. Тя го пита, кога Недим ще прати бояджиите, а Яман ѝ отговаря, че е казал на Недим да не ги праща, защото той сам ще се справи. Сехер решава да му помогне.
-Майсторе, да знаеш, че работата не е лесна! – казва Яман.
-Да видим, майсторе! – отвръща Сехер и се захваща да боядисва. Сехер се изцапва с боя, а Яман вади кърпата си от джоба и нежно я почиства.
-Готово ли е? – пита смутена Сехер.
-Да, но аз искам да ти се насладя – отвръща Яман.
В този момент влиза при тях леля Гюлер, търсейки си очилата. Като излиза Сехер се срамува, защото леля му може да го е чула.

Какво ново при Али и Дуйгу?
Али и Дуйгу до сутринта търсят къде може да се крие мафиота Джафер, който иска да убие Дуйгу.
Дуйгу прави подарък на Али и той е много доволен. Тя му подарява часовник и му казва, преди да го срещне времето за нея е било спряло.
от Галя • 13.07.2024