Актуално В програмата

Най-интересната четвъртфинална среща от Купата на краля – пряко по bTV Action

Добави коментар

Още срещи от турнира – по bTV Action и Ring

Селта сътвори истинска сензация на стадион Сантяго Бернабеу и мечтае за класиране на полуфинали в турнира за Купата на краля. Реал Мадрид го очаква тежък реванш във Виго, който задължително трябва да бъде спечелен. Развръзката в най-интересната четвъртфинална двойка е тази сряда, 25 януари от 22:00 ч., пряко по bTV Action с коментатор Борис Касабов.

Същата вечер от 20:15 ч. Ейбар ще търси чудо срещу Атлетико Мадрид, пряко по Ring. Мачът ще коментира Явор Кръстев.

Големият фаворит Барселона е близо до полуфинала за Купата на краля след победата в първия двубой срещу Реал Сосиедад. На своя Камп Ноу каталунците ще трябва да внимават срещу намиращия се в отлична форма тим на гостите, който до момента прави изключителен сезон. Реваншът Барселона – Реал Сосиедад е този четвъртък, 26 януари от 22:00 ч., пряко по bTV Action отново с Борис Касабов.

Алавес спечели гостуването на Алкоркон и на реванша остава да направи още една решителна крачка към полуфинала за Купата на краля. След загубата у дома с 0:2 задачата на втородивизионния отбор изглежда сложна, но не и невъзможна. Срещата е утре вечер, 24 януари от 20:15 ч., на живо по Ring с коментатор Жоро Попвасилев.

Интересно, нали? Споделете тази публикация с вашите приятели във Фейсбук и Вайбър

Още публикации за: Футбол , Купата на Краля