Мачовете на Евро 2020 днес (27 юни)

Спорт Футбол Актуално В програмата Добави коментар

Ето къде да гледате мачовете на 27 юни на Евро 2020 по ТВ. Мачовете на Евро 2020 днес (27 юни) ще са третият и четвъртият осминафинал - Нидерландия срещу Чехия и Белгия срещу Португалия.

Кой спечели мачовете на 26 юни на Евро 2020?

Датчаните победиха уелсците на Гарет Бейл с 4:0 в първия осминафинал на Евро 2020. Дания се класира на четвъртфиналите след голямата победа над Уелс Каспър Долберг е едва вторият датски играч, вкарал два пъти в елиминационен мач на УЕФА, след като Хенрик Ларсен вкара два пъти в полуфинала на ЕВРО 92 срещу Холандия. Датчаните вкараха още два гола. Първият гол бе дело на Педерсен, а вторият - на Брейтуейт.

Италия победи Австрия с 2:1. Италия вкара два пъти в допълнителното време и изпревари Австрия. Саса Калайджич вкара един гол за Австрия. Италия ще играе срещу Белгия или Португалия на четвъртфиналите!

Къде да гледам мача Нидерландия - Чехия на 27 юни на Евро 2020 по ТВ?

Нидерландия и Чехия създадоха един от най-запомнящите се мачове в груповата фаза на турнира на ЕВРО 2004 и сега се срещат за първи път в елиминационната фаза на стадион "Пушкаш Арена" в Будапеща в третия осминафинал на ЕВРО 2020.

Нидерландия премина лесно през Група С, като спечели и трите си мача на стадион "Йохан Кройф Арена" в Амстердам и вкара осем гола, с което стана най-добрият отбор в груповата фаза. За разлика от тях чехите се класираха като един от четирите най-добри отбора на трето място, като завършиха след Англия и Хърватия в група D с четири точки.

Срещата между Нидерландия и Австрия може да гледате в 19:00 часа в ефира на БНТ 1 и БНТ 3.

27 юни 19:00 Нидерландия
Чехия
БНТ 1 БНТ 3

Къде да гледам мача Белгия - Португалия на 27 юни на Евро 2020 по ТВ?

Белгия и Португалия се срещат за първи път на голям турнир в осминафиналите на ЕВРО 2020 на стадион "Ла Картуха" в Севиля.

И двата отбора отбелязаха по седем гола в груповата фаза, като Белгия спечели и трите си мача, за да завърши на първо място в група В, докато въпреки петте гола на най-добрия голмайстор на всички времена на европейското първенство Кристиано Роналдо, Португалия успя да постигнат само една победа от трите си мача и трябваше да се задоволят с третото място в група F след Франция и Германия.

Победителите от този двубой ще се изправят срещу Италия на четвъртфиналите на стадион "Футбол Арена" в Мюнхен на 2 юли.

Срещата между Белгия - Португалия може да гледате в 22:00 часа в ефира на Nova.

27 юни 22:00 Белгия