Спорт Футбол Актуално В програмата

Мачовете на Евро 2020 днес (20 юни)

Добави коментар

Ето къде да гледате мачовете на 20 юни на Евро 2020 по ТВ. Мачовете на Евро 2020 днес (20 юни) ще са Швейцария - Турция и Италия - Уелс.

Кой спечели мачовете на 19 юни на Евро 2020?

Франция и Унгарие завършиха наравно (1:1) на Пушкаш Арена. Атила Фиола вкара страхотен гол за Унгария. Антоан Гризман изравни в 66-ата минута. Двата отбора играят последните си мачове в групата в сряда вечерта. Унгария посреща Германия в Мюнхен, а Франция играе с Португалия в Будапеща.

Германия победи Португалия с 4:2 в Евро 2020. След четвърт час игра Кристиано Роналдо даде преднина на своя отбор, но автоголовете на Рубен Диас и Рафаел Герейро дадоха преднина на Германия. Голове на Кай Хаверц и Робин Госенс допълниха нещастието на Португалия. Диого Жота вкара един гол в средата на второто полувреме, но той не беше достатъчен и германците спечелиха.

Полша и Испания завършиха наравно (1:1). Роберт Левандовски запази Полша в Европейското първенство. Неговият изравнителен гол донесе на Полша важна точка. Испания все още очаква първата си победа в турнира. Те ще трябва да постигнат по-добър резултат срещу Словакия, ако искат да се класират за елиминационните етапи.

Къде да гледам мача Швейцария - Турция на 20 юни на Евро 2020 по ТВ?

Швейцария се изправя срещу Турция в последния кръг от мачовете в група А на ЕВРО 2020.

Досега нито един от двата отбора не е спечелил мач в турнира, като Швейцария направи равенство 1:1 с Уелс в Баку, а след това загуби с 3:0 от Италия в Рим и се класира на трето място в групата, докато Турция също бе победена с 3:0 от Италия в Рим, а след това падна с 2:0 срещу Уелс в Баку.

Швейцария може да завърши на първите две места, ако спечели, а Уелс загуби от Италия в другия мач от група А, но ще бъде елиминирана, ако загуби. Турция не може да завърши на първите две места и трябва да победи Швейцария, за да заеме третото място в групата.

Срещата между Швейцария и Франция може да гледате в 19:00 часа в ефира на Diema.

20 юни 19:00 Швейцария
Турция
Диема

Къде да гледам мача Италия - Уелс на 20 юни на Евро 2020 по ТВ?

На стадион "Олимпико" в Рим Италия и Уелс приключват участието си в група А.

Италия вече се класира за осминафиналите благодарение на победите им с 3:0 в първите два мача - срещу Турция и Швейцария, като Чиро Имобиле отбеляза и в двата мача. Уелс е втори в групата с четири точки, като равенството 1:1 в първия им мач предшества поражението с 2:0 от Турция.

Италия ще оглави групата, ако избегне поражение. Уелс ще се утвърди в челната двойка при равенство или ако Швейцария не успее да победи Турция в другия мач от група А на 20 юни; при победа Уелс ще завърши първа в раздела.

Срещата между Италия и Уелс може да гледате в 19:00 часа в ефира на БНТ 1 и БНТ 3.

20 юни 19:00 Италия