Съдебна камера - Сезон 8
- От 8 май, всеки петък, 23.00 ч.
"Съдебна камера" прави зрителите свидетели на невероятни моменти от съдебните зали в Америка. От страховити изблици на подсъдими до яростни съдии – тази поредица отвежда там, където всичко се е случило, за да излезе наяве истината, стояща зад историята.
Водещ на предаването е Дан Ейбрамс, а "Съдебна камера" представя ексклузивни кадри и включва интервюта със съдии, свидетели и жертви, за да разкаже истинската криминална история зад уловените от камерите в съда най-бурни и емоционални изблици и най-хаотични моменти от съдебните зали. Сезон 8 (20x30’)
Престъпление в ход
- От 2 май, всяка неделя, 22.15 ч.
„Crime In Progress“ проследява развитието на разследванията на престъпения в реално време, представено изцяло чрез необработени кадри от полицейски боди камери, видеорегистратори и системи за видеонаблюдение. Всеки епизод проследява целия ход на разследването – запечатвайки го, докато то се разгръща в реално време, точно така, както се е случило, без възстановки или преразкази. От първото обаждане на 911 до окончателната присъда, всеки ъгъл, всяко решение, взето за част от секундата, и всяка конфронтация са представени с живи подробности, като се предоставя безпрецедентен 360-градусов поглед върху всеки случай. Резултатът е интуитивно преживяване, което държи зрителите в напрежение, при което те усещат тежестта на отговорността, докато полицаите вземат мигновени решения, променящи живота. (10x60’)
Неразрешени случаи - Сезон 4Б
- От 2 май, всяка неделя, 23.00 ч.
Сериалът "Неразрешени случаи" представя разследването и разрешаването на останали дълго време неразкрити престъпления. Епизодите проследяват детективите и членовете на семействата, чиято безрезервна отдаденост откроява разликата между това жертвите на престъпления да получат справедливост и това техните близки да се изгубят в чекмеджетата на студените досиета. От историята на детския спомен на престъпник за смъртта на сестра му до използването на масови ДНК тестове за откриване на убиец – детективите намират улики, за да разкрият престъпления с 30-годишна давност и да изправят виновните пред правосъдието. (5x60’)