ТВ програма History - Четвъртък, 28.03.2019

00:00Спецове в заложната къща: Не си давай оръжието30 мин.
Документално
00:30Спецове в заложната къща: Нащрек25 мин.
Документално
00:55Изковани в огъня: Антропоморфичен меч55 мин.
Документално
01:50Рицарска битка: Рицари тамплиери55 мин.
Документално
02:45Изковани в огъня: Антропоморфичен меч50 мин.
Документално
03:35НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Сан Буритос25 мин.
Документално
04:00НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Ах, този Бари20 мин.
Документално
04:20Американски антиквари: Бетонна джунгла45 мин.
Документално
05:05Американски антиквари: Космически рейнджър45 мин.
Документално
05:50Спецове в заложната къща: Под въздействието на Чъмли25 мин.
Документално
06:15Спецове в заложната къща: Обединени, ще устоим20 мин.
Документално
06:35Спецове в заложната къща: Мечтите на Маккуин25 мин.
Документално
07:00Изковани в огъня: Турнир на шампионите: Турнирен кръг 445 мин.
Документално
07:45Спецове в заложната къща: На някои не им харесва25 мин.
Документално
08:10Американски антиквари: Какво има в тайника?50 мин.
Документално
09:00Американски антиквари: Страхотна находка55 мин.
Документално
09:55Изковани в огъня: Изборът на журито60 мин.
Документално
10:55Спецове в заложната къща: Веселяка Рик30 мин.
Документално
11:25Спецове в заложната къща: Прозрението25 мин.
Документално
11:50Спецове в заложната къща: Системата Чъм30 мин.
Документално
12:20Спецове в заложната къща: Идиотщини30 мин.
Документално
12:50Американски антиквари: Шокиран и пиян55 мин.
Документално
13:45НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Бягството на комарджията30 мин.
Документално
14:15НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Покупки на Хълмовете30 мин.
Документално
14:45НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Умниците от Кръглата маса30 мин.
Документално
15:15НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Мисия: Заплаха25 мин.
Документално
15:40НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Завръщането на Краля на Монтебело30 мин.
Документално
16:10Изковани в огъня: Килич60 мин.
Документално
17:10Американски антиквари: Черна дупка55 мин.
Документално
18:05Извънземни от древността: Кръгове от небето60 мин.
Документално
19:05Проклятието на остров Оук: Пристани55 мин.
Документално
20:00Изковани в огъня: Немският Халберд60 мин.
Документално
21:00Спецове в заложната къща: В немилост30 мин.
Документално
21:30НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Тази лампа е за теб30 мин.
Документално
22:00Премиера Изковани в огъня: Нож или смърт: Звезди на военното дело60 мин.
Документално
23:00Премиера Изковани в огъня: Китайско оръжие60 мин.
Документално

Програма на History за Четвъртък. Възможни са промени в предварително обявената тв програма.

» ТВ програма на History за следващия ден

Не пропускайте

Легенда

Телевизия

History е водещ, световен канал за исторически събития. Филмите представят достоверно наблюдения, факти. още...

Популярно в poTV.bg