ТВ програма Extreme Sports Channel - Петък, 24.01.2020

00:30Facing Waves - Facing Waves25 мин.
Спортно предаване
00:55Facing Waves - Facing Waves25 мин.
Спортно предаване
01:20Facing Waves - Facing Waves25 мин.
Спортно предаване
01:45Facing Waves - Facing Waves25 мин.
Спортно предаване
02:10Extreme Fighting Championship - Extreme Fighting Championship50 мин.
Спортно предаване
03:00Immaf World Championships - Immaf World Championships50 мин.
Спортно предаване
03:50Action Sports World - Action Sports World55 мин.
Спортно предаване
04:45World Of X Games - World Of X Games50 мин.
Спортно предаване
05:35Drift All Stars: Burnouts e Bust Ups - EP 1 (1)25 мин.
Спортно предаване
06:00Pro Bull Riders - Pro Bull Riders55 мин.
Спортно предаване
06:55World Of X Games - World Of X Games50 мин.
Спортно предаване
07:45Drift All Stars: Burnouts e Bust Ups - 3/- (3)25 мин.
Спортно предаване
08:10Drift All Stars: Burnouts e Bust Ups - 4/- (4)30 мин.
Спортно предаване
08:40Action Sports World - Action Sports World50 мин.
Спортно предаване
09:30Facing Waves - Facing Waves25 мин.
Спортно предаване
09:55Facing Waves - Facing Waves25 мин.
Спортно предаване
10:20Facing Waves - Facing Waves25 мин.
Спортно предаване
10:45Facing Waves - Facing Waves25 мин.
Спортно предаване
11:10Strongman Champions League - Strongman Champions League50 мин.
Спортно предаване
12:00Strongman Champions League - Strongman Champions League50 мин.
Спортно предаване
12:50Pro Bull Riders - Pro Bull Riders50 мин.
Спортно предаване
13:40Action Sports World - Action Sports World50 мин.
Спортно предаване
14:30Facing Waves - Facing Waves25 мин.
Спортно предаване
14:55Facing Waves - Facing Waves25 мин.
Спортно предаване
15:20Facing Waves - Facing Waves25 мин.
Спортно предаване
15:45Facing Waves - Facing Waves25 мин.
Спортно предаване
16:10Strongman Champions League - Strongman Champions League50 мин.
Спортно предаване
17:00Strongman Champions League - Strongman Champions League50 мин.
Спортно предаване
17:50Pro Bull Riders - Pro Bull Riders50 мин.
Спортно предаване
18:40World Of X Games - World Of X Games50 мин.
Спортно предаване
19:30Drift All Stars: Burnouts e Bust Ups - 3/- (3)25 мин.
Спортно предаване
19:55Drift All Stars: Burnouts e Bust Ups - 4/- (4)25 мин.
Спортно предаване
20:20X Games - Shanghai (2019) - X Games - Shanghai (2019) Ep.450 мин.
Спортно предаване
21:10X Games - Shanghai (2019) - X Games - Shanghai (2019) Ep.550 мин.
Спортно предаване
22:00Extreme Fighting Championship - Extreme Fighting Championship50 мин.
Спортно предаване
22:50Immaf World Championships - Immaf World Championships50 мин.
Спортно предаване
23:40Action Sports World - Action Sports World50 мин.
Спортно предаване

Програма на Extreme Sports Channel за Петък. Възможни са промени в предварително обявената тв програма.

» ТВ програма на Extreme Sports Channel за следващия ден

Не пропускайте

Легенда

Телевизия

Extreme Sports Channel е първият в света телевизионен канал, изцяло посветен на екстремните спортове и начина на живот, който ги съпътства. още...

Популярно в poTV.bg