ТВ програма Disney Junior - Събота, 24.10.2020

00:00Sofia The First25 мин.
Детско предаване
00:25Mickey Mouse Hot Diggity-Dog Tales S15 мин.
Детско предаване
00:30Gigantosaurus30 мин.
Детско предаване
01:00PJ Masks25 мин.
Детско предаване
01:25PJ Masks25 мин.
Детско предаване
01:50Paprika10 мин.
Детско предаване
02:00Zou15 мин.
Детско предаване
02:15Zou15 мин.
Детско предаване
02:30Henry Hugglemonster25 мин.
Детско предаване
02:55Henry Hugglemonster25 мин.
Детско предаване
03:20Paprika10 мин.
Детско предаване
03:30Paprika10 мин.
Детско предаване
03:40Zou15 мин.
Детско предаване
03:55Zou15 мин.
Детско предаване
04:10Zou15 мин.
Детско предаване
04:25Paprika10 мин.
Детско предаване
04:35Paprika10 мин.
Детско предаване
04:45Paprika10 мин.
Детско предаване
04:55Henry Hugglemonster15 мин.
Детско предаване
05:10Gigantosaurus25 мин.
Детско предаване
05:35Gigantosaurus25 мин.
Детско предаване
06:00PJ Masks30 мин.
Детско предаване
06:30PJ Masks30 мин.
Детско предаване
07:00Lion Guard S3, The30 мин.
Детско предаване
07:30Mickey Mouse Clubhouse30 мин.
Детско предаване
08:00Gigantosaurus30 мин.
Детско предаване
08:30T.O.T.S.30 мин.
Детско предаване
09:00Bluey10 мин.
Детско предаване
09:10Bluey10 мин.
Детско предаване
09:20Bluey10 мин.
Детско предаване
09:30Bluey10 мин.
Детско предаване
09:40Bluey10 мин.
Детско предаване
09:50Bluey10 мин.
Детско предаване
10:00Mickey Mouse Mixed-Up Adventures30 мин.
Детско предаване
10:30Elena Of Avalor30 мин.
Детско предаване
11:00Rocketeer S1, The30 мин.
Детско предаване
11:30T.O.T.S.15 мин.
Детско предаване
11:45T.O.T.S.15 мин.
Детско предаване
12:00Lion Guard: Rise of Scar60 мин.
Детско предаване
13:00Elena Of Avalor30 мин.
Детско предаване
13:30Elena Of Avalor30 мин.
Детско предаване
14:00Elena Of Avalor30 мин.
Детско предаване
14:30Elena Of Avalor30 мин.
Детско предаване
15:00Elena Of Avalor30 мин.
Детско предаване
15:30Elena Of Avalor30 мин.
Детско предаване
16:00Vampirina30 мин.
Детско предаване
16:30Vampirina30 мин.
Детско предаване
17:00Bluey10 мин.
Детско предаване
17:10Bluey10 мин.
Детско предаване
17:20Bluey10 мин.
Детско предаване
17:30T.O.T.S.15 мин.
Детско предаване
17:45T.O.T.S.15 мин.
Детско предаване
18:00Rocketeer S1, The30 мин.
Детско предаване
18:30PJ Masks: Heroes Of The Sky Special60 мин.
Детско предаване
19:30The Lion Guard30 мин.
Детско предаване
20:00Sofia The First30 мин.
Детско предаване
20:30Sofia The First30 мин.
Детско предаване
21:00PJ Masks30 мин.
Детско предаване
21:30PJ Masks30 мин.
Детско предаване
22:00PJ Masks30 мин.
Детско предаване
22:30Gigantosaurus30 мин.
Детско предаване
23:00Gigantosaurus30 мин.
Детско предаване
23:30Gigantosaurus30 мин.
Детско предаване

Програма на Disney Junior за Събота. Възможни са промени в предварително обявената тв програма.

» ТВ програма на Disney Junior за следващия ден

Не пропускайте

Легенда

Телевизия

Миксът от анимационни и пълнометражни филми в програмата на Disney Junior вдъхновява обучение посредством игра, от математика за най-малките и езикови познания. още...

Популярно в poTV.bg