ТВ програма Disney Junior - Вторник, 26.03.2019

00:00Sofia The First25 мин.
Детско предаване
00:25Minnie's Bow-Toons5 мин.
Детско предаване
00:30Henry Hugglemonster30 мин.
Детско предаване
01:00PJ Masks25 мин.
Детско предаване
01:25PJ Masks25 мин.
Детско предаване
01:50The Hive10 мин.
Детско предаване
02:00Zou15 мин.
Детско предаване
02:15Zou15 мин.
Детско предаване
02:30Henry Hugglemonster25 мин.
Детско предаване
02:55Henry Hugglemonster25 мин.
Детско предаване
03:20The Hive10 мин.
Детско предаване
03:30The Hive10 мин.
Детско предаване
03:40Zou15 мин.
Детско предаване
03:55Zou15 мин.
Детско предаване
04:10Zou15 мин.
Детско предаване
04:25The Hive10 мин.
Детско предаване
04:35The Hive10 мин.
Детско предаване
04:45Henry Hugglemonster15 мин.
Детско предаване
05:00Henry Hugglemonster30 мин.
Детско предаване
05:30Minnie's Bow-Toons5 мин.
Детско предаване
05:35The Hive10 мин.
Детско предаване
05:45PJ Masks15 мин.
Детско предаване
06:00PJ Masks15 мин.
Детско предаване
06:15PJ Masks15 мин.
Детско предаване
06:30PJ Masks25 мин.
Детско предаване
06:55Minnie's Bow-Toons5 мин.
Детско предаване
07:00Muppet Babies20 мин.
Детско предаване
07:20Paprika10 мин.
Детско предаване
07:30Paprika10 мин.
Детско предаване
07:40PJ Masks20 мин.
Детско предаване
08:00Mickey And The Roadster Racers15 мин.
Детско предаване
08:15Puppy Dog Pals S2 Splits15 мин.
Детско предаване
08:30Vampirina15 мин.
Детско предаване
08:45Fancy Nancy Clancy15 мин.
Детско предаване
09:00Sofia The First30 мин.
Детско предаване
09:30Elena Of Avalor30 мин.
Детско предаване
10:00Puppy Dog Pals20 мин.
Детско предаване
10:20Puppy Dog Pals20 мин.
Детско предаване
10:40Puppy Dog Pals S2 Splits20 мин.
Детско предаване
11:00Muppet Babies20 мин.
Детско предаване
11:20Paprika10 мин.
Детско предаване
11:30Paprika10 мин.
Детско предаване
11:40Mickey Mouse Clubhouse30 мин.
Детско предаване
12:10Mickey Mouse Clubhouse30 мин.
Детско предаване
12:40PJ Masks20 мин.
Детско предаване
13:00PJ Masks20 мин.
Детско предаване
13:20PJ Masks20 мин.
Детско предаване
13:40Paprika10 мин.
Детско предаване
13:50Paprika10 мин.
Детско предаване
14:00Claude20 мин.
Детско предаване
14:20Claude20 мин.
Детско предаване
14:40Vampirina20 мин.
Детско предаване
15:00Vampirina30 мин.
Детско предаване
15:30Paprika10 мин.
Детско предаване
15:40Paprika10 мин.
Детско предаване
15:50Paprika10 мин.
Детско предаване
16:00Muppet Babies15 мин.
Детско предаване
16:15Muppet Babies15 мин.
Детско предаване
16:30PJ Masks25 мин.
Детско предаване
16:55Disney Junior Music Nursery Rhymes5 мин.
Детско предаване
17:00Puppy Dog Pals S230 мин.
Детско предаване
17:30Mickey 30 мин.
Детско предаване
18:00Fancy Nancy Clancy30 мин.
Детско предаване
18:30Vampirina30 мин.
Детско предаване
19:00PJ Masks15 мин.
Детско предаване
19:15PJ Masks15 мин.
Детско предаване
19:30The Lion Guard30 мин.
Детско предаване
20:00Sofia The First25 мин.
Детско предаване
20:25Disney Junior Music Nursery Rhymes5 мин.
Детско предаване
20:30Elena Of Avalor30 мин.
Детско предаване
21:00Puppy Dog Pals S230 мин.
Детско предаване
21:30Mickey 30 мин.
Детско предаване
22:00Fancy Nancy Clancy30 мин.
Детско предаване
22:30Vampirina30 мин.
Детско предаване
23:00PJ Masks15 мин.
Детско предаване
23:15PJ Masks15 мин.
Детско предаване
23:30The Lion Guard30 мин.
Детско предаване

Програма на Disney Junior за Вторник. Възможни са промени в предварително обявената тв програма.

» ТВ програма на Disney Junior за следващия ден

Не пропускайте

Легенда

Телевизия

Миксът от анимационни и пълнометражни филми в програмата на Disney Junior вдъхновява обучение посредством игра, от математика за най-малките и езикови познания. още...

Популярно в poTV.bg