ТВ програма Cartoon Network - Петък, 01.03.2019

00:06Невероятният свят на Гъмбол - Навън9 мин.
Детско предаване
00:15Невероятният свят на Гъмбол - Провинциалистът10 мин.
Детско предаване
00:25Невероятният свят на Гъмбол - Облогът15 мин.
Детско предаване
00:40Невероятният свят на Гъмбол - Часовникът10 мин.
Детско предаване
00:50Невероятният свят на Гъмбол - Коледа15 мин.
Детско предаване
01:05Нинджаго: Майсторите на Спинджицу - Проклятието на златния господар25 мин.
Детско предаване
01:30Нинджаго: Майсторите на Спинджицу - Добре дошли в Диджисвят20 мин.
Детско предаване
01:50Анджело е върхът -10 мин.
Детско предаване
02:00Анджело е върхът -10 мин.
Детско предаване
02:10Анджело е върхът -15 мин.
Детско предаване
02:25Невероятният свят на Гъмбол - Обществото10 мин.
Детско предаване
02:35Невероятният свят на Гъмбол - Този, който пречи11 мин.
Детско предаване
02:46Невероятният свят на Гъмбол - Обратно броене10 мин.
Детско предаване
02:56Невероятният свят на Гъмбол - Никой14 мин.
Детско предаване
03:10Шаолински хроники - Планетата на драконите25 мин.
Детско предаване
03:35Шаолински хроники - Суперкрава Пати25 мин.
Детско предаване
04:00Анджело е върхът - Калният човек10 мин.
Детско предаване
04:10Анджело е върхът - Отново на училище15 мин.
Детско предаване
04:25Анджело е върхът - Световните рекорди10 мин.
Детско предаване
04:35Анджело е върхът - Да обядваме навън15 мин.
Детско предаване
04:50Невероятният свят на Гъмбол - Пуловерите10 мин.
Детско предаване
05:00Невероятният свят на Гъмбол - Интернетът11 мин.
Детско предаване
05:11Невероятният свят на Гъмбол - Планът14 мин.
Детско предаване
05:25Невероятният свят на Гъмбол - Маймуната11 мин.
Детско предаване
05:36Невероятният свят на Гъмбол - Полтъргайстът14 мин.
Детско предаване
05:50Нинджаго: Майсторите на Спинджицу - Тик-так20 мин.
Детско предаване
06:10Нинджаго: Майсторите на Спинджицу - Парен каша духа25 мин.
Детско предаване
06:35Малки Титани: В готовност -9 мин.
Детско предаване
06:44Малки Титани: В готовност -16 мин.
Детско предаване
07:00Малки Титани: В готовност - Взирайки се в бъдещето9 мин.
Детско предаване
07:09Малки Титани: В готовност - Без свръхсили11 мин.
Детско предаване
07:20Малки Титани: В готовност - Помощникът15 мин.
Детско предаване
07:35Юникити - Опитна котка9 мин.
Детско предаване
07:44Юникити - Съдът на Кити16 мин.
Детско предаване
08:00Ние, мечоците - Аз съм Белия10 мин.
Детско предаване
08:10Ние, мечоците - Цивилната Тейбс15 мин.
Детско предаване
08:25Ние, мечоците - Аз, икономът10 мин.
Детско предаване
08:35Ние, мечоците - Ледените нощи 215 мин.
Детско предаване
08:50Крейг край реката - Неделен костюм10 мин.
Детско предаване
09:00Крейг край реката - Джей Пони10 мин.
Детско предаване
09:10Облачно с кюфтета -11 мин.
Детско предаване
09:21Облачно с кюфтета -14 мин.
Детско предаване
09:35Невероятният свят на Гъмбол -10 мин.
Детско предаване
09:45Невероятният свят на Гъмбол -11 мин.
Детско предаване
09:56Невероятният свят на Гъмбол -11 мин.
Детско предаване
10:07Невероятният свят на Гъмбол -18 мин.
Детско предаване
10:25Нинджаго: Майсторите на Спинджицу - Свирепата буря25 мин.
Детско предаване
10:50Бен 10 - Омни-трикове, Част 311 мин.
Детско предаване
11:01Бен 10 - Омни-трикове, Част 414 мин.
Детско предаване
11:15ОК, Кей О! Да бъдем герои -11 мин.
Детско предаване
11:26ОК, Кей О! Да бъдем герои -14 мин.
Детско предаване
11:40Островът на летния лагер - Пътуване във времето10 мин.
Детско предаване
11:50Островът на летния лагер - Малки чудовища15 мин.
Детско предаване
12:05Малки Титани: В готовност - Краката10 мин.
Детско предаване
12:15Малки Титани: В готовност - Сирене за закуска10 мин.
Детско предаване
12:25Малки Титани: В готовност - Вафли10 мин.
Детско предаване
12:35Малки Титани: В готовност - Противоположности9 мин.
Детско предаване
12:44Малки Титани: В готовност - Птици10 мин.
Детско предаване
12:54Малки Титани: В готовност - Бъди моя11 мин.
Детско предаване
13:05Юникити - Опитна котка9 мин.
Детско предаване
13:14Юникити - Съдът на Кити16 мин.
Детско предаване
13:30Реактивните момичета - Някъде там, под люлката10 мин.
Детско предаване
13:40Реактивните момичета - Угаждаща на всички15 мин.
Детско предаване
13:55Крейг край реката - Проклятието10 мин.
Детско предаване
14:05Крейг край реката - Под надлеза15 мин.
Детско предаване
14:20Облачно с кюфтета -11 мин.
Детско предаване
14:31Облачно с кюфтета -14 мин.
Детско предаване
14:45Облачно с кюфтета - Принцеса Котенце10 мин.
Детско предаване
14:55Облачно с кюфтета -15 мин.
Детско предаване
15:10Ние, мечоците - Гълъбите10 мин.
Детско предаване
15:20Ние, мечоците - Семейни проблеми11 мин.
Детско предаване
15:31Ние, мечоците - Братска надпревара10 мин.
Детско предаване
15:41Ние, мечоците - Ураганът Хал11 мин.
Детско предаване
15:52Ние, мечоците - Паркът10 мин.
Детско предаване
16:02Ние, мечоците - Ваканция11 мин.
Детско предаване
16:13Ние, мечоците - Благодетелят10 мин.
Детско предаване
16:23Ние, мечоците - Мощният Джоунс: Началото11 мин.
Детско предаване
16:34Ние, мечоците - Беърс ту мен10 мин.
Детско предаване
16:44Ние, мечоците - Аз съм Белия11 мин.
Детско предаване
16:55Ние, мечоците - Аз, икономът30 мин.
Детско предаване
17:25Юникити - Агресия на пътя10 мин.
Детско предаване
17:35Юникити - Вечерно парти11 мин.
Детско предаване
17:46Юникити - Разрешително за екшън14 мин.
Детско предаване
18:00Малки Титани: В готовност -9 мин.
Детско предаване
18:09Малки Титани: В готовност -11 мин.
Детско предаване
18:20Малки Титани: В готовност -10 мин.
Детско предаване
18:30Малки Титани: В готовност -15 мин.
Детско предаване
18:45Крейг край реката - Чудовище в градината10 мин.
Детско предаване
18:55Крейг край реката - Гнездото на лешоядите15 мин.
Детско предаване
19:10Облачно с кюфтета -11 мин.
Детско предаване
19:21Облачно с кюфтета -14 мин.
Детско предаване
19:35Бен 10 - Утре и днес10 мин.
Детско предаване
19:45Бен 10 - Лошата Пени15 мин.
Детско предаване
20:00Реактивните момичета - Полунощ в имението на кмета10 мин.
Детско предаване
20:10Реактивните момичета - Бълбук е тъжна15 мин.
Детско предаване
20:25Невероятният свят на Гъмбол -10 мин.
Детско предаване
20:35Невероятният свят на Гъмбол -15 мин.
Детско предаване
20:50Невероятният свят на Гъмбол -10 мин.
Детско предаване
21:00Невероятният свят на Гъмбол -15 мин.
Детско предаване
21:15Време за приключения - Зъболекарят10 мин.
Детско предаване
21:25Време за приключения -15 мин.
Детско предаване
21:40Transformers: Robots in Disguise -20 мин.
Детско предаване
22:00СТИВЪН ВСЕЛЕНСКИ - ОБРАТНО В ДЕТСКАТА ГРАДИНА10 мин.
Детско предаване
22:10СТИВЪН ВСЕЛЕНСКИ - СЕЙДИ ЗОМБИТО15 мин.
Детско предаване
22:25Transformers: Robots in Disguise - Интелект20 мин.
Детско предаване
22:45Шаолински хроники - Планетата на драконите25 мин.
Детско предаване
23:10Шаолински хроники - Суперкрава Пати20 мин.
Детско предаване
23:30Невероятният свят на Гъмбол - Мисията11 мин.
Детско предаване
23:41Невероятният свят на Гъмбол - Имитаторите14 мин.
Детско предаване
23:55Невероятният свят на Гъмбол - Лъжицата11 мин.
Детско предаване

Програма на Cartoon Network за Петък. Възможни са промени в предварително обявената тв програма.

» ТВ програма на Cartoon Network за днес

Не пропускайте

Легенда

Телевизия

Cartoon Network приютява някои от най-забавните и интересни анимации с хитови заглавия като Бен 10, Флапджак, Ед, Ед и Еди, Роботбой. Фийдът на Cartoon Network, RSEE (за Русия и Югоизточна Европа) покрива територията на България, Босна и Херцеговина, Хърватска, Македония, Черна гора, Сърбия, Словения, Русия и Общността на независимите държави. още...

Популярно в poTV.bg