ТВ програма Cartoon Network - Понеделник, 24.06.2019

00:05Невероятният свят на Гъмбол - МОМЧЕТО10 мин.
Детско предаване
00:15Невероятният свят на Гъмбол - Оракулът10 мин.
Детско предаване
00:25Невероятният свят на Гъмбол - Безопасност15 мин.
Детско предаване
00:40Невероятният свят на Гъмбол - Приятелят10 мин.
Детско предаване
00:50Невероятният свят на Гъмбол - Светецът15 мин.
Детско предаване
01:05Нинджаго: Майсторите на Спинджицу - От огъня - в Кипящото море25 мин.
Детско предаване
01:30Нинджаго: Майсторите на Спинджицу - Изгубени във времето20 мин.
Детско предаване
01:50Нинджаго: Майсторите на Спинджицу - Маската на измамата25 мин.
Детско предаване
02:15Нинджаго: Майсторите на Спинджицу - Нефритената принцеса20 мин.
Детско предаване
02:35Невероятният свят на Гъмбол - Срещата11 мин.
Детско предаване
02:46Невероятният свят на Гъмбол - Клубът11 мин.
Детско предаване
02:57Невероятният свят на Гъмбол - Вълшебната пръчка13 мин.
Детско предаване
03:10Невероятният свят на Гъмбол - Обирът10 мин.
Детско предаване
03:20Невероятният свят на Гъмбол - Цветчетата15 мин.
Детско предаване
03:35Анджело е върхът -11 мин.
Детско предаване
03:46Анджело е върхът -14 мин.
Детско предаване
04:00Анджело е върхът - Космически кадет9 мин.
Детско предаване
04:09Анджело е върхът - Измамническият вид16 мин.
Детско предаване
04:25Анджело е върхът - Калният човек10 мин.
Детско предаване
04:35Анджело е върхът - Отново на училище15 мин.
Детско предаване
04:50Невероятният свят на Гъмбол - Маймуната11 мин.
Детско предаване
05:01Невероятният свят на Гъмбол - Полтъргайстът11 мин.
Детско предаване
05:12Невероятният свят на Гъмбол - Мисията13 мин.
Детско предаване
05:25Невероятният свят на Гъмбол - ТЕСТЪТ10 мин.
Детско предаване
05:35Невероятният свят на Гъмбол - Плъзгането15 мин.
Детско предаване
05:50Шоуто на Том и Джери - Интернет звезда7 мин.
Детско предаване
05:57Шоуто на Том и Джери - Нагледно обучение7 мин.
Детско предаване
06:04Шоуто на Том и Джери - Храна за мозъка6 мин.
Детско предаване
06:10Новите Шантави Рисунки -5 мин.
Детско предаване
06:15Новите Шантави Рисунки -5 мин.
Детско предаване
06:20Новите Шантави Рисунки -5 мин.
Детско предаване
06:25Новите Шантави Рисунки -10 мин.
Детско предаване
06:35Спокойно, Скуби-Ду! -25 мин.
Детско предаване
07:00Бен 10 - Звярът в теб10 мин.
Детско предаване
07:10Бен 10 - Утре и днес15 мин.
Детско предаване
07:25Невероятният свят на Гъмбол - ТЕСТЪТ10 мин.
Детско предаване
07:35Невероятният свят на Гъмбол - Плъзгането15 мин.
Детско предаване
07:50Невероятният свят на Гъмбол - Замъкът10 мин.
Детско предаване
08:00Невероятният свят на Гъмбол - Лентата11 мин.
Детско предаване
08:11Невероятният свят на Гъмбол - Пуловерите19 мин.
Детско предаване
08:30Малки Титани: В готовност - Следващият супер герой в Джъстис Лийг: Издание Вторият най-добър екип, Част 110 мин.
Детско предаване
08:40Малки Титани: В готовност - Най-добрият Робин9 мин.
Детско предаване
08:49Малки Титани: В готовност - Устен отвор10 мин.
Детско предаване
08:59Малки Титани: В готовност - Горещ боклук9 мин.
Детско предаване
09:08Малки Титани: В готовност - Робин наопаки10 мин.
Детско предаване
09:18Малки Титани: В готовност - Щур ден22 мин.
Детско предаване
09:40Спокойно, Скуби-Ду! -25 мин.
Детско предаване
10:05Новите Шантави Рисунки -5 мин.
Детско предаване
10:10Новите Шантави Рисунки -5 мин.
Детско предаване
10:15Новите Шантави Рисунки -10 мин.
Детско предаване
10:25Шоуто на Том и Джери - Котешка опашка7 мин.
Детско предаване
10:32Шоуто на Том и Джери - Изчезващ Том7 мин.
Детско предаване
10:39Шоуто на Том и Джери - И не заживели щастливо6 мин.
Детско предаване
10:45Хипопотамското семейство - Гредата10 мин.
Детско предаване
10:55Крейг край реката - Бъдещето е в картона10 мин.
Детско предаване
11:05Крейг край реката - Кучето - оракул15 мин.
Детско предаване
11:20Невероятният свят на Гъмбол - Микровълновата печка11 мин.
Детско предаване
11:31Невероятният свят на Гъмбол - Помощничката14 мин.
Детско предаване
11:45Невероятният свят на Гъмбол - Дразнителят10 мин.
Детско предаване
11:55Невероятният свят на Гъмбол - Прегръдката15 мин.
Детско предаване
12:10Малки Титани: В готовност -9 мин.
Детско предаване
12:19Малки Титани: В готовност -8 мин.
Детско предаване
12:27Малки Титани: В готовност - Легендарният сандвич18 мин.
Детско предаване
12:45Малки Титани: В готовност - Братя по пай10 мин.
Детско предаване
12:55Малки Титани: В готовност - Курс за шофьори10 мин.
Детско предаване
13:05Малки Титани: В готовност - Куче вместо ръка10 мин.
Детско предаване
13:15Юникити - Битка за басейна11 мин.
Детско предаване
13:26Юникити - Малкият принц Пъпикорн14 мин.
Детско предаване
13:40Юникити - Желанието за рождения ден10 мин.
Детско предаване
13:50Юникити - Значението на блестящата материя15 мин.
Детско предаване
14:05Реактивните момичета - Бягство от Чудовищния остров10 мин.
Детско предаване
14:15Реактивните момичета - С нови сили15 мин.
Детско предаване
14:30Невероятният свят на Гъмбол - Пикникът11 мин.
Детско предаване
14:41Невероятният свят на Гъмбол - Облогът10 мин.
Детско предаване
14:51Невероятният свят на Гъмбол - Светът11 мин.
Детско предаване
15:02Невероятният свят на Гъмбол - Черупката11 мин.
Детско предаване
15:13Невероятният свят на Гъмбол - Въпросът10 мин.
Детско предаване
15:23Невероятният свят на Гъмбол -22 мин.
Детско предаване
15:45Хелоуинските истории на Чарли: Част втора. -25 мин.
Детско предаване
16:10Ние, мечоците - Пиле и вафли10 мин.
Детско предаване
16:20Ние, мечоците - Коледни партита10 мин.
Детско предаване
16:30Ние, мечоците - Чарли и змията15 мин.
Детско предаване
16:45Островът на летния лагер - Баскетболни лъжи10 мин.
Детско предаване
16:55Островът на летния лагер - Компютърен вампир10 мин.
Детско предаване
17:05Крейг край реката - Неделен костюм10 мин.
Детско предаване
17:15Крейг край реката - Бягство от семейната вечеря15 мин.
Детско предаване
17:30Юникити - Битка за басейна11 мин.
Детско предаване
17:41Юникити - Малкият принц Пъпикорн14 мин.
Детско предаване
17:55Малки Титани: В готовност - Следващият супер герой в Джъстис Лийг: Издание Вторият най-добър екип, Част 110 мин.
Детско предаване
18:05Малки Титани: В готовност - Най-добрият Робин9 мин.
Детско предаване
18:14Малки Титани: В готовност - Устен отвор10 мин.
Детско предаване
18:24Малки Титани: В готовност - Горещ боклук9 мин.
Детско предаване
18:33Малки Титани: В готовност - Робин наопаки10 мин.
Детско предаване
18:43Малки Титани: В готовност - Щур ден27 мин.
Детско предаване
19:10Ние, мечоците - Любимци на учителката10 мин.
Детско предаване
19:20Ние, мечоците - В метрото15 мин.
Детско предаване
19:35Ние, мечоците - Първичен10 мин.
Детско предаване
19:45Ние, мечоците - Всекидневни мечоци10 мин.
Детско предаване
19:55Хипопотамското семейство - Сомнамбулство5 мин.
Детско предаване
20:00Шоуто на Том и Джери - Интернет звезда7 мин.
Детско предаване
20:07Шоуто на Том и Джери - Нагледно обучение7 мин.
Детско предаване
20:14Шоуто на Том и Джери - Храна за мозъка11 мин.
Детско предаване
20:25Новите Шантави Рисунки -5 мин.
Детско предаване
20:30Новите Шантави Рисунки -5 мин.
Детско предаване
20:35Новите Шантави Рисунки -5 мин.
Детско предаване
20:40Новите Шантави Рисунки -10 мин.
Детско предаване
20:50Спокойно, Скуби-Ду! -25 мин.
Детско предаване
21:15Бен 10 - Големи страхове10 мин.
Детско предаване
21:25Бен 10 - 10 дупки на игрището за миниголф15 мин.
Детско предаване
21:40Дриймуъркс представя Дракони: Защитниците на Бърк -20 мин.
Детско предаване
22:00Анджело е върхът - Глупав телефон10 мин.
Детско предаване
22:10Анджело е върхът - Кралят на бележките15 мин.
Детско предаване
22:25Анджело е върхът - Татко рокзвезда10 мин.
Детско предаване
22:35Анджело е върхът - Училищният съвет10 мин.
Детско предаване
22:45Анджело е върхът - Пижаменото парти10 мин.
Детско предаване
22:55Анджело е върхът - Мнимият каскадьор15 мин.
Детско предаване
23:10Анджело е върхът - Равновесието в природата10 мин.
Детско предаване
23:20Анджело е върхът - Котката крадец10 мин.
Детско предаване
23:30Невероятният свят на Гъмбол - СКУКАТА10 мин.
Детско предаване
23:40Невероятният свят на Гъмбол - ВИЗИЯТА15 мин.
Детско предаване
23:55Невероятният свят на Гъмбол - ИЗБОРИТЕ10 мин.
Детско предаване

Програма на Cartoon Network за Понеделник. Възможни са промени в предварително обявената тв програма.

» ТВ програма на Cartoon Network за следващия ден

Не пропускайте

Легенда

Телевизия

Cartoon Network приютява някои от най-забавните и интересни анимации с хитови заглавия като Бен 10, Флапджак, Ед, Ед и Еди, Роботбой. Фийдът на Cartoon Network, RSEE (за Русия и Югоизточна Европа) покрива територията на България, Босна и Херцеговина, Хърватска, Македония, Черна гора, Сърбия, Словения, Русия и Общността на независимите държави. още...

Популярно в poTV.bg