ТВ програма Cartoon Network - Понеделник, 29.04.2019

00:05Невероятният свят на Гъмбол Ъпгрейд10 мин.
Детско предаване
00:15Невероятният свят на Гъмбол Обществото10 мин.
Детско предаване
00:25Невероятният свят на Гъмбол Този, който пречи15 мин.
Детско предаване
00:40Невероятният свят на Гъмбол Обратно броене10 мин.
Детско предаване
00:50Невероятният свят на Гъмбол Никой15 мин.
Детско предаване
01:05Нинджаго: Майсторите на Спинджицу Възходът на Змийския народ25 мин.
Детско предаване
01:30Нинджаго: Майсторите на Спинджицу У дома20 мин.
Детско предаване
01:50Нинджаго: Майсторите на Спинджицу Змийска отрова25 мин.
Детско предаване
02:15Нинджаго: Майсторите на Спинджицу Никога не се доверявай на змии20 мин.
Детско предаване
02:35Невероятният свят на Гъмбол Кученцето10 мин.
Детско предаване
02:45Невероятният свят на Гъмбол Статистите11 мин.
Детско предаване
02:56Невероятният свят на Гъмбол Името14 мин.
Детско предаване
03:10Невероятният свят на Гъмбол Магьосникът10 мин.
Детско предаване
03:20Невероятният свят на Гъмбол Конзолата15 мин.
Детско предаване
03:35Анджело е върхът10 мин.
Детско предаване
03:45Анджело е върхът15 мин.
Детско предаване
04:00Анджело е върхът10 мин.
Детско предаване
04:10Анджело е върхът15 мин.
Детско предаване
04:25Стивън Вселенски Обновяване10 мин.
Детско предаване
04:35Стивън Вселенски Кратки филмчета15 мин.
Детско предаване
04:50Невероятният свят на Гъмбол Кисело настроение10 мин.
Детско предаване
05:00Невероятният свят на Гъмбол Ваканцията11 мин.
Детско предаване
05:11Невероятният свят на Гъмбол Измамата14 мин.
Детско предаване
05:25Невероятният свят на Гъмбол10 мин.
Детско предаване
05:35Невероятният свят на Гъмбол Съветът60 мин.
Детско предаване
06:35Спокойно, Скуби-Ду!25 мин.
Детско предаване
07:00Бен 10 Грубиянски чар10 мин.
Детско предаване
07:10Бен 10 Супер-злодеи в комбина15 мин.
Детско предаване
07:25Малки Титани: В готовност Ловки доджболисти10 мин.
Детско предаване
07:35Малки Титани: В готовност Бургер срещу бурито10 мин.
Детско предаване
07:45Малки Титани: В готовност Съвпадения15 мин.
Детско предаване
08:00Юникити Страшни истории10 мин.
Детско предаване
08:10Юникити Призрачна игра10 мин.
Детско предаване
08:20Юникити Зоната15 мин.
Детско предаване
08:35Крейг край реката Люпилото10 мин.
Детско предаване
08:45Крейг край реката Под надлеза15 мин.
Детско предаване
09:00Ние, мечоците Мечета на самолет10 мин.
Детско предаване
09:10Ние, мечоците Пиле и вафли11 мин.
Детско предаване
09:21Ние, мечоците Бели нощи1 ч. 4 мин.
Детско предаване
10:25Спокойно, Скуби-Ду!25 мин.
Детско предаване
10:50Бен 10 Контрол над плажа10 мин.
Детско предаване
11:00Бен 10 Фермата на Оживаго15 мин.
Детско предаване
11:15Островът на летния лагер Мелодията на Оскар и Таралежка10 мин.
Детско предаване
11:25Островът на летния лагер Чувствам се космично15 мин.
Детско предаване
11:40Островът на летния лагер Това е моят празник10 мин.
Детско предаване
11:50Островът на летния лагер Баскетболни лъжи15 мин.
Детско предаване
12:05Малки Титани: В готовност Храна за мозъка10 мин.
Детско предаване
12:15Малки Титани: В готовност Вътре-вън9 мин.
Детско предаване
12:24Малки Титани: В готовност Приятелчета16 мин.
Детско предаване
12:40Малки Титани: В готовност Изчезнал10 мин.
Детско предаване
12:50Малки Титани: В готовност Тъпи шегички15 мин.
Детско предаване
13:05Юникити Трагично-магично10 мин.
Детско предаване
13:15Юникити Танцуваща опасност15 мин.
Детско предаване
13:30Юникити Феята на зъбките10 мин.
Детско предаване
13:40Юникити Четене и чародейства15 мин.
Детско предаване
13:55Реактивните момичета Великото зло11 мин.
Детско предаване
14:06Реактивните момичета Маймунска любов14 мин.
Детско предаване
14:20Невероятният свят на Гъмбол10 мин.
Детско предаване
14:30Невероятният свят на Гъмбол Съветът15 мин.
Детско предаване
14:45Невероятният свят на Гъмбол Понито10 мин.
Детско предаване
14:55Невероятният свят на Гъмбол Бурята15 мин.
Детско предаване
15:10ОК, Кей О! Да бъдем герои Голямото провинение10 мин.
Детско предаване
15:20ОК, Кей О! Да бъдем герои Приключение с Джетро15 мин.
Детско предаване
15:35Ние, мечоците Мечета на самолет10 мин.
Детско предаване
15:45Ние, мечоците Пиле и вафли11 мин.
Детско предаване
15:56Ние, мечоците Бели нощи14 мин.
Детско предаване
16:10Ние, мечоците Мощният Джоунс10 мин.
Детско предаване
16:20Ние, мечоците Стотачката15 мин.
Детско предаване
16:35Островът на летния лагер Компютърен вампир10 мин.
Детско предаване
16:45Островът на летния лагер Чудовищно посещение15 мин.
Детско предаване
17:00Крейг край реката Поканата10 мин.
Детско предаване
17:10Крейг край реката Гнездото на лешоядите15 мин.
Детско предаване
17:25Юникити Страшни истории10 мин.
Детско предаване
17:35Юникити Призрачна игра10 мин.
Детско предаване
17:45Юникити Зоната15 мин.
Детско предаване
18:00Малки Титани: В готовност10 мин.
Детско предаване
18:10Малки Титани: В готовност15 мин.
Детско предаване
18:25Малки Титани: В готовност9 мин.
Детско предаване
18:34Малки Титани: В готовност11 мин.
Детско предаване
18:45Невероятният свят на Гъмбол10 мин.
Детско предаване
18:55Невероятният свят на Гъмбол Сигналът15 мин.
Детско предаване
19:10Ние, мечоците Братът на Луси10 мин.
Детско предаване
19:20Ние, мечоците Професор Лемпуик15 мин.
Детско предаване
19:35Ние, мечоците Обяд с Тейбс10 мин.
Детско предаване
19:45Ние, мечоците Гризли - Филмът1 ч. 5 мин.
Детско предаване
20:50Спокойно, Скуби-Ду!25 мин.
Детско предаване
21:15Бен 10 ЛаГранж и стената10 мин.
Детско предаване
21:25Бен 10 Укротяване на бурята15 мин.
Детско предаване
21:40Реактивните момичета Великото зло11 мин.
Детско предаване
21:51Реактивните момичета Маймунска любов9 мин.
Детско предаване
22:00Стивън Вселенски Обновяване10 мин.
Детско предаване
22:10Стивън Вселенски Кратки филмчета15 мин.
Детско предаване
22:25Анджело е върхът10 мин.
Детско предаване
22:35Анджело е върхът10 мин.
Детско предаване
22:45Анджело е върхът10 мин.
Детско предаване
22:55Анджело е върхът15 мин.
Детско предаване
23:10Анджело е върхът10 мин.
Детско предаване
23:20Анджело е върхът10 мин.
Детско предаване
23:30Невероятният свят на Гъмбол10 мин.
Детско предаване
23:40Невероятният свят на Гъмбол15 мин.
Детско предаване
23:55Невероятният свят на Гъмбол10 мин.
Детско предаване

Програма на Cartoon Network за Понеделник. Възможни са промени в предварително обявената тв програма.

» ТВ програма на Cartoon Network за следващия ден

Не пропускайте

Легенда

Телевизия

Cartoon Network приютява някои от най-забавните и интересни анимации с хитови заглавия като Бен 10, Флапджак, Ед, Ед и Еди, Роботбой. Фийдът на Cartoon Network, RSEE (за Русия и Югоизточна Европа) покрива територията на България, Босна и Херцеговина, Хърватска, Македония, Черна гора, Сърбия, Словения, Русия и Общността на независимите държави. още...

Популярно в poTV.bg