ТВ програма Cartoon Network - Вторник, 26.02.2019

00:06Невероятният свят на Гъмбол -9 мин.
Детско предаване
00:15Невероятният свят на Гъмбол - Границата10 мин.
Детско предаване
00:25Невероятният свят на Гъмбол - Урокът15 мин.
Детско предаване
00:40Невероятният свят на Гъмбол - Кавгата10 мин.
Детско предаване
00:50Невероятният свят на Гъмбол - Снимката15 мин.
Детско предаване
01:05Нинджаго: Майсторите на Спинджицу - Последната надежда25 мин.
Детско предаване
01:30Нинджаго: Майсторите на Спинджицу - Завръщането на Върховния лорд20 мин.
Детско предаване
01:50Анджело е върхът - Измамническият вид10 мин.
Детско предаване
02:00Анджело е върхът - Калният човек10 мин.
Детско предаване
02:10Анджело е върхът - Отново на училище15 мин.
Детско предаване
02:25Невероятният свят на Гъмбол - Огледалото10 мин.
Детско предаване
02:35Невероятният свят на Гъмбол - Товарът11 мин.
Детско предаване
02:46Невероятният свят на Гъмбол - Братята11 мин.
Детско предаване
02:57Невероятният свят на Гъмбол - Мъжът13 мин.
Детско предаване
03:10Шаолински хроники - Моят храм е моят дом25 мин.
Детско предаване
03:35Шаолински хроники - Тигрицата Ву25 мин.
Детско предаване
04:00Анджело е върхът -10 мин.
Детско предаване
04:10Анджело е върхът -15 мин.
Детско предаване
04:25Анджело е върхът -10 мин.
Детско предаване
04:35Анджело е върхът -15 мин.
Детско предаване
04:50Невероятният свят на Гъмбол - Кавгата10 мин.
Детско предаване
05:00Невероятният свят на Гъмбол - Урокът11 мин.
Детско предаване
05:11Невероятният свят на Гъмбол - Границата14 мин.
Детско предаване
05:25Невероятният свят на Гъмбол - Чорапът11 мин.
Детско предаване
05:36Невероятният свят на Гъмбол - Геният14 мин.
Детско предаване
05:50Нинджаго: Майсторите на Спинджицу - Възходът на Змийския народ20 мин.
Детско предаване
06:10Нинджаго: Майсторите на Спинджицу - У дома25 мин.
Детско предаване
06:35Малки Титани: В готовност -9 мин.
Детско предаване
06:44Малки Титани: В готовност -16 мин.
Детско предаване
07:00Малки Титани: В готовност - Ловки доджболисти10 мин.
Детско предаване
07:10Малки Титани: В готовност - Бургер срещу бурито10 мин.
Детско предаване
07:20Малки Титани: В готовност - Съвпадения15 мин.
Детско предаване
07:35Юникити - Кайджу Кити10 мин.
Детско предаване
07:45Юникити - Гневът на Юникити15 мин.
Детско предаване
08:00Ние, мечоците - Семейни проблеми10 мин.
Детско предаване
08:10Ние, мечоците - Планетата на мечките15 мин.
Детско предаване
08:25Ние, мечоците - Братска надпревара10 мин.
Детско предаване
08:35Ние, мечоците - Зайчета15 мин.
Детско предаване
08:50Крейг край реката - Джей Пони10 мин.
Детско предаване
09:00Крейг край реката - Проклятието10 мин.
Детско предаване
09:10Облачно с кюфтета -11 мин.
Детско предаване
09:21Облачно с кюфтета -14 мин.
Детско предаване
09:35Невероятният свят на Гъмбол -10 мин.
Детско предаване
09:45Невероятният свят на Гъмбол -11 мин.
Детско предаване
09:56Невероятният свят на Гъмбол -11 мин.
Детско предаване
10:07Невероятният свят на Гъмбол -18 мин.
Детско предаване
10:25Нинджаго: Майсторите на Спинджицу - Нефритената принцеса25 мин.
Детско предаване
10:50Бен 10 - Лошата Пени10 мин.
Детско предаване
11:00Бен 10 - Макс на Макс15 мин.
Детско предаване
11:15ОК, Кей О! Да бъдем герои -10 мин.
Детско предаване
11:25ОК, Кей О! Да бъдем герои -15 мин.
Детско предаване
11:40Островът на летния лагер - Мелодията на Оскар и Таралежка10 мин.
Детско предаване
11:50Островът на летния лагер - Розовите деца на времето15 мин.
Детско предаване
12:05Малки Титани: В готовност - Парти с кюфтета9 мин.
Детско предаване
12:14Малки Титани: В готовност - Среща с пръчка10 мин.
Детско предаване
12:24Малки Титани: В готовност - Тера-ризиран16 мин.
Детско предаване
12:40Малки Титани: В готовност - Ловки доджболисти10 мин.
Детско предаване
12:50Малки Титани: В готовност - Бургер срещу бурито15 мин.
Детско предаване
13:05Юникити - Кайджу Кити10 мин.
Детско предаване
13:15Юникити - Гневът на Юникити15 мин.
Детско предаване
13:30Реактивните момичета - Дъждовен ден10 мин.
Детско предаване
13:40Реактивните момичета - Електрическата Бръшлян15 мин.
Детско предаване
13:55Крейг край реката - Под надлеза10 мин.
Детско предаване
14:05Крейг край реката - Чудовище в градината15 мин.
Детско предаване
14:20Облачно с кюфтета -11 мин.
Детско предаване
14:31Облачно с кюфтета -14 мин.
Детско предаване
14:45Облачно с кюфтета -10 мин.
Детско предаване
14:55Облачно с кюфтета -15 мин.
Детско предаване
15:10Ние, мечоците - Кракът на Чарли10 мин.
Детско предаване
15:20Ние, мечоците - Кафе Пещерата9 мин.
Детско предаване
15:29Ние, мечоците - Овладяване на гнева11 мин.
Детско предаване
15:40Ние, мечоците - Демонът11 мин.
Детско предаване
15:51Ние, мечоците - Планетата на мечките10 мин.
Детско предаване
16:01Ние, мечоците - Млади рейнджърки11 мин.
Детско предаване
16:12Ние, мечоците - Зайчета10 мин.
Детско предаване
16:22Ние, мечоците - Панда 211 мин.
Детско предаване
16:33Ние, мечоците - Кайл10 мин.
Детско предаване
16:43Ние, мечоците - Частното езеро11 мин.
Детско предаване
16:54Ние, мечоците - Шедьоврите на Панда31 мин.
Детско предаване
17:25Юникити - Страхотното морско приключение9 мин.
Детско предаване
17:34Юникити - Трошачо Бот10 мин.
Детско предаване
17:44Юникити - Плажно приключение16 мин.
Детско предаване
18:00Малки Титани: В готовност -9 мин.
Детско предаване
18:09Малки Титани: В готовност -16 мин.
Детско предаване
18:25Малки Титани: В готовност -10 мин.
Детско предаване
18:35Малки Титани: В готовност -10 мин.
Детско предаване
18:45Крейг край реката - Гнездото на лешоядите10 мин.
Детско предаване
18:55Крейг край реката - Кучето - оракул15 мин.
Детско предаване
19:10Облачно с кюфтета -11 мин.
Детско предаване
19:21Облачно с кюфтета -14 мин.
Детско предаване
19:35Бен 10 - Страхувай се от Мъгг-лата10 мин.
Детско предаване
19:45Бен 10 - Грубиянски чар15 мин.
Детско предаване
20:00Реактивните момичета - Задачата на Бръшлян10 мин.
Детско предаване
20:10Реактивните момичета - Леко хълцане15 мин.
Детско предаване
20:25Невероятният свят на Гъмбол -10 мин.
Детско предаване
20:35Невероятният свят на Гъмбол -15 мин.
Детско предаване
20:50Невероятният свят на Гъмбол -10 мин.
Детско предаване
21:00Невероятният свят на Гъмбол -15 мин.
Детско предаване
21:15Време за приключения - Мухата призрак10 мин.
Детско предаване
21:25Време за приключения -15 мин.
Детско предаване
21:40Transformers: Robots in Disguise -20 мин.
Детско предаване
22:00СТИВЪН ВСЕЛЕНСКИ - ПРОЦЕСЪТ10 мин.
Детско предаване
22:10СТИВЪН ВСЕЛЕНСКИ - НЕОБИЧАЙНИ15 мин.
Детско предаване
22:25Transformers: Robots in Disguise - Топене на метал20 мин.
Детско предаване
22:45Шаолински хроники - Моят храм е моят дом25 мин.
Детско предаване
23:10Шаолински хроники - Тигрицата Ву20 мин.
Детско предаване
23:30Невероятният свят на Гъмбол - Мустакът11 мин.
Детско предаване
23:41Невероятният свят на Гъмбол - Вазата14 мин.
Детско предаване
23:55Невероятният свят на Гъмбол - Срещата11 мин.
Детско предаване

Програма на Cartoon Network за Вторник. Възможни са промени в предварително обявената тв програма.

» ТВ програма на Cartoon Network за следващия ден

Не пропускайте

Легенда

Телевизия

Cartoon Network приютява някои от най-забавните и интересни анимации с хитови заглавия като Бен 10, Флапджак, Ед, Ед и Еди, Роботбой. Фийдът на Cartoon Network, RSEE (за Русия и Югоизточна Европа) покрива територията на България, Босна и Херцеговина, Хърватска, Македония, Черна гора, Сърбия, Словения, Русия и Общността на независимите държави. още...

Популярно в poTV.bg