ТВ програма Cartoon Network - Понеделник, 02.11.2020

00:00Невероятният свят на Гъмбол - Дивиди-то15 мин.
Детско предаване
00:15Невероятният свят на Гъмбол - Най-мързеливият10 мин.
Детско предаване
00:25Невероятният свят на Гъмбол - Призракът10 мин.
Детско предаване
00:35Невероятният свят на Гъмбол - Мистерията10 мин.
Детско предаване
00:45Невероятният свят на Гъмбол - Шегата15 мин.
Детско предаване
01:00Невероятният свят на Гъмбол - Третият10 мин.
Детско предаване
01:10Невероятният свят на Гъмбол - Дългът10 мин.
Детско предаване
01:20Невероятният свят на Гъмбол - Натискът15 мин.
Детско предаване
01:35Невероятният свят на Гъмбол - Рисунката10 мин.
Детско предаване
01:45Невероятният свят на Гъмбол - Отговорните15 мин.
Детско предаване
02:00Анджело е върхът - Анджело споделя съвети и номера за отлагане на тестове10 мин.
Детско предаване
02:10Анджело е върхът - Ами сега?10 мин.
Детско предаване
02:20Анджело е върхът - Наказани15 мин.
Детско предаване
02:35Анджело е върхът - Гълъбите10 мин.
Детско предаване
02:45Анджело е върхът - Войната на кексчетата15 мин.
Детско предаване
03:00Невероятният свят на Гъмбол - Дивиди-то10 мин.
Детско предаване
03:10Невероятният свят на Гъмбол - Най-мързеливият10 мин.
Детско предаване
03:20Невероятният свят на Гъмбол - Призракът15 мин.
Детско предаване
03:35Невероятният свят на Гъмбол - Мистерията10 мин.
Детско предаване
03:45Невероятният свят на Гъмбол - Порочният кръг15 мин.
Детско предаване
04:00Невероятният свят на Гъмбол - Инфантилните10 мин.
Детско предаване
04:10Невероятният свят на Гъмбол - Целувката10 мин.
Детско предаване
04:20Невероятният свят на Гъмбол - Купонът15 мин.
Детско предаване
04:35Невероятният свят на Гъмбол - Отстъпката10 мин.
Детско предаване
04:45Невероятният свят на Гъмбол - Роботът15 мин.
Детско предаване
05:00Бен 10 - Приятен път10 мин.
Детско предаване
05:10Бен 10 - Хаос в Града на Талисманите10 мин.
Детско предаване
05:20Бен 10 - В царството на кошмарите10 мин.
Детско предаване
05:30Бакуган: Батъл Планет - Произход на видовете Част 110 мин.
Детско предаване
05:40Бакуган: Батъл Планет - Произход на видовете Част 215 мин.
Детско предаване
05:55Малки Титани: В готовност! - Бъди моя10 мин.
Детско предаване
06:05Малки Титани: В готовност! - Храна за мозъка10 мин.
Детско предаване
06:15Малки Титани: В готовност! - Вътре-вън10 мин.
Детско предаване
06:25Малки Титани: В готовност! - Приятелчета10 мин.
Детско предаване
06:35Малки Титани: В готовност! - Изчезнал10 мин.
Детско предаване
06:45Малки Титани: В готовност! - Тъпи шегички15 мин.
Детско предаване
07:00Новите Шантави Рисунки -5 мин.
Детско предаване
07:05Новите Шантави Рисунки -5 мин.
Детско предаване
07:10Новите Шантави Рисунки -5 мин.
Детско предаване
07:15Новите Шантави Рисунки -5 мин.
Детско предаване
07:20Новите Шантави Рисунки -12 мин.
Детско предаване
07:32Новите Шантави Рисунки -3 мин.
Детско предаване
07:35Новите Шантави Рисунки -5 мин.
Детско предаване
07:40Новите Шантави Рисунки -5 мин.
Детско предаване
07:45Новите Шантави Рисунки -15 мин.
Детско предаване
08:00Невероятният свят на Гъмбол - ИЗБОРИТЕ10 мин.
Детско предаване
08:10Невероятният свят на Гъмбол - ПАРОЛАТА20 мин.
Детско предаване
08:30Невероятният свят на Гъмбол - ТЕСТЪТ10 мин.
Детско предаване
08:40Невероятният свят на Гъмбол - Плъзгането20 мин.
Детско предаване
09:00Нинджаго -10 мин.
Детско предаване
09:10Нинджаго -15 мин.
Детско предаване
09:25Нинджаго - Скалите на истерията10 мин.
Детско предаване
09:35Нинджаго - Лабиринтът на Червения дракон10 мин.
Детско предаване
09:45Подвизите на безстрашния принц Айвъндоу - Принцът и претендентът15 мин.
Детско предаване
10:00Мао Мао: Герои на чистото сърце - Адора-татко10 мин.
Детско предаване
10:10Мао Мао: Герои на чистото сърце - Баджърклопс-експлозия15 мин.
Детско предаване
10:25Мао Мао: Герои на чистото сърце - Обичам те, Мао Мао10 мин.
Детско предаване
10:35Мао Мао: Герои на чистото сърце - Перфектното приключение25 мин.
Детско предаване
11:00Малки Титани: В готовност! -10 мин.
Детско предаване
11:10Малки Титани: В готовност! -5 мин.
Детско предаване
11:15Малки Титани: В готовност! -20 мин.
Детско предаване
11:35Малки Титани: В готовност! -10 мин.
Детско предаване
11:45Малки Титани: В готовност! -15 мин.
Детско предаване
12:00Ние мечоците - Пътуването10 мин.
Детско предаване
12:10Ние мечоците - Клои и Белия20 мин.
Детско предаване
12:30Ние мечоците - Пиле и вафли10 мин.
Детско предаване
12:40Ние мечоците - Бели нощи20 мин.
Детско предаване
13:00Невероятният свят на Гъмбол - Отговорните10 мин.
Детско предаване
13:10Невероятният свят на Гъмбол - Дивиди-то20 мин.
Детско предаване
13:30Невероятният свят на Гъмбол - Най-мързеливият10 мин.
Детско предаване
13:40Невероятният свят на Гъмбол - Призракът20 мин.
Детско предаване
14:00Юникити - Юникити и Фабриката на Мисис Айс Поп10 мин.
Детско предаване
14:10Юникити - Дворци и Котенца15 мин.
Детско предаване
14:25Юникити - Вечерно парти10 мин.
Детско предаване
14:35Юникити - Разрешително за екшън25 мин.
Детско предаване
15:00Малки Титани: В готовност! -10 мин.
Детско предаване
15:10Малки Титани: В готовност! -5 мин.
Детско предаване
15:15Малки Титани: В готовност! -20 мин.
Детско предаване
15:35Малки Титани: В готовност! -5 мин.
Детско предаване
15:40Малки Титани: В готовност! -20 мин.
Детско предаване
16:00Мао Мао: Герои на чистото сърце - Да си излееш сърцето10 мин.
Детско предаване
16:10Мао Мао: Герои на чистото сърце - Странни съюзници15 мин.
Детско предаване
16:25Мао Мао: Герои на чистото сърце - Сам със себе си10 мин.
Детско предаване
16:35Мао Мао: Герои на чистото сърце - Ултраклопс25 мин.
Детско предаване
17:00Нинджаго -10 мин.
Детско предаване
17:10Нинджаго -15 мин.
Детско предаване
17:25Нинджаго - Пропилян потенциал10 мин.
Детско предаване
17:35Нинджаго - На мисия за мисии25 мин.
Детско предаване
18:00Power Players - Този Слобот не е моят10 мин.
Детско предаване
18:10Power Players - Сержантът на щурм15 мин.
Детско предаване
18:25Power Players - Боби без Блоби10 мин.
Детско предаване
18:35Power Players - Достъпът отказан15 мин.
Детско предаване
18:50Подвизите на безстрашния принц Айвъндоу - Принцът и омагьосаният жабок10 мин.
Детско предаване
19:00Бен 10 - Време за злодеи10 мин.
Детско предаване
19:10Бен 10 - От храната е20 мин.
Детско предаване
19:30Бакуган: Батъл Планет -10 мин.
Детско предаване
19:40Бакуган: Батъл Планет -20 мин.
Детско предаване
20:00Малки Титани: В готовност! - Двойни проблеми10 мин.
Детско предаване
20:10Малки Титани: В готовност! - Срещата15 мин.
Детско предаване
20:25Малки Титани: В готовност! - Отпусни се10 мин.
Детско предаване
20:35Малки Титани: В готовност! - Ден за пране25 мин.
Детско предаване
21:00Невероятният свят на Гъмбол - Името10 мин.
Детско предаване
21:10Невероятният свят на Гъмбол - Статистите10 мин.
Детско предаване
21:20Невероятният свят на Гъмбол - Кисело настроение20 мин.
Детско предаване
21:40Невероятният свят на Гъмбол - Ваканцията10 мин.
Детско предаване
21:50Невероятният свят на Гъмбол - Измамата10 мин.
Детско предаване
22:00Стивън Вселенски - Обща закуска10 мин.
Детско предаване
22:10Стивън Вселенски - Коткопръсти10 мин.
Детско предаване
22:20Стивън Вселенски - Двама в балона15 мин.
Детско предаване
22:35Нинджаго: Майсторите на Спинджицу - Краят20 мин.
Детско предаване
22:55Нинджаго: Майсторите на Спинджицу - Маската на измамата25 мин.
Детско предаване
23:20Нинджаго: Майсторите на Спинджицу - Нефритената принцеса20 мин.
Детско предаване
23:40Нинджаго: Майсторите на Спинджицу - Демонът Они и драконът20 мин.
Детско предаване

Програма на Cartoon Network за Понеделник. Възможни са промени в предварително обявената тв програма.

» ТВ програма на Cartoon Network за следващия ден

Не пропускайте

Легенда

Телевизия

Cartoon Network приютява някои от най-забавните и интересни анимации с хитови заглавия като Бен 10, Флапджак, Ед, Ед и Еди, Роботбой. Фийдът на Cartoon Network, RSEE (за Русия и Югоизточна Европа) покрива територията на България, Босна и Херцеговина, Хърватска, Македония, Черна гора, Сърбия, Словения, Русия и Общността на независимите държави. още...

Популярно в poTV.bg