ТВ програма Cartoon Network - Сряда, 08.07.2020

00:00Анджело е върхът - Без физическо10 мин.
Детско предаване
00:10Анджело е върхът - Мотивацията на Ван Дънк10 мин.
Детско предаване
00:20Анджело е върхът - Оградата15 мин.
Детско предаване
00:35Анджело е върхът - Светът според Анджело10 мин.
Детско предаване
00:45Анджело е върхът - В играта10 мин.
Детско предаване
00:55Невероятният свят на Гъмбол - Сигналът10 мин.
Детско предаване
01:05Невероятният свят на Гъмбол - Приятелката15 мин.
Детско предаване
01:20Невероятният свят на Гъмбол - ПАРАЗИТЪТ10 мин.
Детско предаване
01:30Невероятният свят на Гъмбол - ЛЮБОВТА10 мин.
Детско предаване
01:40Невероятният свят на Гъмбол - ИЗМАМАТА10 мин.
Детско предаване
01:50Невероятният свят на Гъмбол - НЕЛОВКА СИТУАЦИЯ15 мин.
Детско предаване
02:05Невероятният свят на Гъмбол - ГНЕЗДОТО10 мин.
Детско предаване
02:15Невероятният свят на Гъмбол - ТОЧКИТЕ10 мин.
Детско предаване
02:25Невероятният свят на Гъмбол - АВТОБУСЪТ10 мин.
Детско предаване
02:35Невероятният свят на Гъмбол - НОЩТА15 мин.
Детско предаване
02:50Невероятният свят на Гъмбол - НЕДОРАЗУМЕНИЯТА10 мин.
Детско предаване
03:00Невероятният свят на Гъмбол - КОРЕНИТЕ10 мин.
Детско предаване
03:10Нинджаго: Майсторите на Спинджицу - Демонът Они и драконът25 мин.
Детско предаване
03:35Нинджаго: Майсторите на Спинджицу - Снейк Ягуар25 мин.
Детско предаване
04:00Нинджаго: Майсторите на Спинджицу - Свирепата буря25 мин.
Детско предаване
04:25Нинджаго: Майсторите на Спинджицу - Фантома25 мин.
Детско предаване
04:50Невероятният свят на Гъмбол - Помощничката11 мин.
Детско предаване
05:01Невероятният свят на Гъмбол - Шлемът11 мин.
Детско предаване
05:12Невероятният свят на Гъмбол - Боят13 мин.
Детско предаване
05:25Невероятният свят на Гъмбол - Съветът10 мин.
Детско предаване
05:35Невероятният свят на Гъмбол - Сигналът15 мин.
Детско предаване
05:50Невероятният свят на Гъмбол - Приятелката10 мин.
Детско предаване
06:00Невероятният свят на Гъмбол - ПАРАЗИТЪТ10 мин.
Детско предаване
06:10Невероятният свят на Гъмбол - ЛЮБОВТА10 мин.
Детско предаване
06:20Невероятният свят на Гъмбол - ИЗМАМАТА15 мин.
Детско предаване
06:35Невероятният свят на Гъмбол - НЕЛОВКА СИТУАЦИЯ10 мин.
Детско предаване
06:45Невероятният свят на Гъмбол - ГНЕЗДОТО15 мин.
Детско предаване
07:00Бен 10 - Гласувайте за Зомбозо!10 мин.
Детско предаване
07:10Бен 10 - Метаморфозите на Оживаго10 мин.
Детско предаване
07:20Бен 10 - Супер скорострелният влак15 мин.
Детско предаване
07:35Бен 10 - С Бъгито10 мин.
Детско предаване
07:45Бен 10 - Представяме Кевин Илевън15 мин.
Детско предаване
08:00Невероятният свят на Гъмбол - Разбирането10 мин.
Детско предаване
08:10Невероятният свят на Гъмбол - Второстепенните лица11 мин.
Детско предаване
08:21Невероятният свят на Гъмбол - Обявата14 мин.
Детско предаване
08:35Невероятният свят на Гъмбол - Депресиран10 мин.
Детско предаване
08:45Невероятният свят на Гъмбол - Яйцето15 мин.
Детско предаване
09:00Малки Титани: В готовност - Робин наопаки9 мин.
Детско предаване
09:09Малки Титани: В готовност - Щур ден10 мин.
Детско предаване
09:19Малки Титани: В готовност - Истински момчешки приключения9 мин.
Детско предаване
09:28Малки Титани: В готовност - Годишникът10 мин.
Детско предаване
09:38Малки Титани: В готовност - Вода от маркуч22 мин.
Детско предаване
10:00Нинджаго -10 мин.
Детско предаване
10:10Нинджаго -10 мин.
Детско предаване
10:20Нинджаго -15 мин.
Детско предаване
10:35Нинджаго -10 мин.
Детско предаване
10:45Нинджаго -15 мин.
Детско предаване
11:00Време за приключения - Тъмницата9 мин.
Детско предаване
11:09Време за приключения - Какво сте направили?11 мин.
Детско предаване
11:20Време за приключения - Въображение в дъждовен ден10 мин.
Детско предаване
11:30Време за приключения - Ужасният зъбльо10 мин.
Детско предаване
11:40Време за приключения - Неговият герой20 мин.
Детско предаване
12:00Невероятният свят на Гъмбол - Доставката10 мин.
Детско предаване
12:10Невероятният свят на Гъмбол - Драмата11 мин.
Детско предаване
12:21Невероятният свят на Гъмбол - Познанието14 мин.
Детско предаване
12:35Невероятният свят на Гъмбол - Третият11 мин.
Детско предаване
12:46Невероятният свят на Гъмбол - Дългът14 мин.
Детско предаване
13:00Реактивните момичета - Произшествие с тиара10 мин.
Детско предаване
13:10Реактивните момичета - Бягство от Чудовищния остров10 мин.
Детско предаване
13:20Реактивните момичета - С нови сили15 мин.
Детско предаване
13:35Реактивните момичета - Време за мъже 3: Добрата, лошата и мъжествената9 мин.
Детско предаване
13:44Реактивните момичета - Бръшлянче с въшки16 мин.
Детско предаване
14:00Малки Титани: В готовност - Ларвата на любовта9 мин.
Детско предаване
14:09Малки Титани: В готовност - Хей, пица!10 мин.
Детско предаване
14:19Малки Титани: В готовност - Горила16 мин.
Детско предаване
14:35Малки Титани: В готовност -9 мин.
Детско предаване
14:44Малки Титани: В готовност -16 мин.
Детско предаване
15:00Крейг край реката - Неделен костюм10 мин.
Детско предаване
15:10Крейг край реката - Бягство от семейната вечеря10 мин.
Детско предаване
15:20Крейг край реката - Чудовище в градината15 мин.
Детско предаване
15:35Крейг край реката - Спомени за Боби9 мин.
Детско предаване
15:44Крейг край реката - Джейкъб край реката16 мин.
Детско предаване
16:00Невероятният свят на Гъмбол - Майсторът10 мин.
Детско предаване
16:10Невероятният свят на Гъмбол - Мълчанието11 мин.
Детско предаване
16:21Невероятният свят на Гъмбол - Бъдещето14 мин.
Детско предаване
16:35Невероятният свят на Гъмбол - Натискът11 мин.
Детско предаване
16:46Невероятният свят на Гъмбол - Рисунката14 мин.
Детско предаване
17:00Време за приключения - Вярност към царя10 мин.
Детско предаване
17:10Време за приключения - Почервенял от срам10 мин.
Детско предаване
17:20Време за приключения - Очите10 мин.
Детско предаване
17:30Време за приключения - Разказвачите10 мин.
Детско предаване
17:40Време за приключения - Бавна любов20 мин.
Детско предаване
18:00Нинджаго -10 мин.
Детско предаване
18:10Нинджаго -10 мин.
Детско предаване
18:20Нинджаго -15 мин.
Детско предаване
18:35Нинджаго -10 мин.
Детско предаване
18:45Нинджаго -15 мин.
Детско предаване
19:00Малки Титани: В готовност - Робин наопаки9 мин.
Детско предаване
19:09Малки Титани: В готовност - Щур ден10 мин.
Детско предаване
19:19Малки Титани: В готовност - Истински момчешки приключения9 мин.
Детско предаване
19:28Малки Титани: В готовност - Годишникът10 мин.
Детско предаване
19:38Малки Титани: В готовност - Вода от маркуч22 мин.
Детско предаване
20:00Бен 10 - Гласувайте за Зомбозо!10 мин.
Детско предаване
20:10Бен 10 - Метаморфозите на Оживаго10 мин.
Детско предаване
20:20Бен 10 - Супер скорострелният влак15 мин.
Детско предаване
20:35Бен 10 - С Бъгито10 мин.
Детско предаване
20:45Бен 10 - Представяме Кевин Илевън15 мин.
Детско предаване
21:00Бакуган: Батъл Планет - Изборът на Шун10 мин.
Детско предаване
21:10Бакуган: Батъл Планет - Спомен в обектива10 мин.
Детско предаване
21:20Бакуган: Батъл Планет - Лоши актьори11 мин.
Детско предаване
21:31Бакуган: Батъл Планет - Следвай сигнала10 мин.
Детско предаване
21:41Бакуган: Батъл Планет - Играта на Трип19 мин.
Детско предаване
22:00Нинджаго: Майсторите на Спинджицу - Свирепата буря20 мин.
Детско предаване
22:20Нинджаго: Майсторите на Спинджицу - Фантома25 мин.
Детско предаване
22:45Нинджаго: Майсторите на Спинджицу - Игра на маски20 мин.
Детско предаване
23:05Нинджаго: Майсторите на Спинджицу - Зло заварили20 мин.
Детско предаване
23:25Анджело е върхът - Племеникът на Гийзър10 мин.
Детско предаване
23:35Анджело е върхът - Ура за каратиста!15 мин.
Детско предаване
23:50Анджело е върхът - Идеалният ден10 мин.
Детско предаване

Програма на Cartoon Network за Сряда. Възможни са промени в предварително обявената тв програма.

» ТВ програма на Cartoon Network за следващия ден

Не пропускайте

Легенда

Телевизия

Cartoon Network приютява някои от най-забавните и интересни анимации с хитови заглавия като Бен 10, Флапджак, Ед, Ед и Еди, Роботбой. Фийдът на Cartoon Network, RSEE (за Русия и Югоизточна Европа) покрива територията на България, Босна и Херцеговина, Хърватска, Македония, Черна гора, Сърбия, Словения, Русия и Общността на независимите държави. още...

Популярно в poTV.bg