ТВ програма Cartoon Network - Понеделник, 25.02.2019

00:06Невероятният свят на Гъмбол - Порочният кръг9 мин.
Детско предаване
00:15Невероятният свят на Гъмбол - Границата10 мин.
Детско предаване
00:25Невероятният свят на Гъмбол - Играта15 мин.
Детско предаване
00:40Невероятният свят на Гъмбол - Обещанието10 мин.
Детско предаване
00:50Невероятният свят на Гъмбол - Играта15 мин.
Детско предаване
01:05Нинджаго: Майсторите на Спинджицу - Последното пътешествие25 мин.
Детско предаване
01:30Нинджаго: Майсторите на Спинджицу - Островът на сянката20 мин.
Детско предаване
01:50Анджело е върхът -10 мин.
Детско предаване
02:00Анджело е върхът -11 мин.
Детско предаване
02:11Анджело е върхът - Космически кадет14 мин.
Детско предаване
02:25Невероятният свят на Гъмбол - Майките10 мин.
Детско предаване
02:35Невероятният свят на Гъмбол - Паролата11 мин.
Детско предаване
02:46Невероятният свят на Гъмбол - Отлагачите10 мин.
Детско предаване
02:56Невероятният свят на Гъмбол - Черупката14 мин.
Детско предаване
03:10Шаолински хроники - Вълшебният жребец и този див, див Запад25 мин.
Детско предаване
03:35Шаолински хроники - Принцеса Кайла от Хилядопластната планина25 мин.
Детско предаване
04:00Анджело е върхът -10 мин.
Детско предаване
04:10Анджело е върхът -15 мин.
Детско предаване
04:25Анджело е върхът -10 мин.
Детско предаване
04:35Анджело е върхът -15 мин.
Детско предаване
04:50Невероятният свят на Гъмбол - Помощникът10 мин.
Детско предаване
05:00Невероятният свят на Гъмбол -11 мин.
Детско предаване
05:11Невероятният свят на Гъмбол - Снимката14 мин.
Детско предаване
05:25Невероятният свят на Гъмбол - Глупчовците11 мин.
Детско предаване
05:36Невероятният свят на Гъмбол - Тайната14 мин.
Детско предаване
05:50Нинджаго: Майсторите на Спинджицу - От огъня - в Кипящото море20 мин.
Детско предаване
06:10Нинджаго: Майсторите на Спинджицу - Изгубени във времето25 мин.
Детско предаване
06:35Малки Титани: В готовност -9 мин.
Детско предаване
06:44Малки Титани: В готовност -16 мин.
Детско предаване
07:00Малки Титани: В готовност - Парти с кюфтета9 мин.
Детско предаване
07:09Малки Титани: В готовност - Среща с пръчка10 мин.
Детско предаване
07:19Малки Титани: В готовност - Тера-ризиран16 мин.
Детско предаване
07:35Юникити - Агресия на пътя11 мин.
Детско предаване
07:46Юникити - Съдът на Кити14 мин.
Детско предаване
08:00Ние, мечоците - Малката сепия10 мин.
Детско предаване
08:10Ние, мечоците - Пътуването15 мин.
Детско предаване
08:25Ние, мечоците - Гълъбите10 мин.
Детско предаване
08:35Ние, мечоците - Демонът15 мин.
Детско предаване
08:50Крейг край реката - Люпилото10 мин.
Детско предаване
09:00Крейг край реката - Дивачката10 мин.
Детско предаване
09:10Облачно с кюфтета -10 мин.
Детско предаване
09:20Облачно с кюфтета -15 мин.
Детско предаване
09:35Невероятният свят на Гъмбол -10 мин.
Детско предаване
09:45Невероятният свят на Гъмбол -11 мин.
Детско предаване
09:56Невероятният свят на Гъмбол -11 мин.
Детско предаване
10:07Невероятният свят на Гъмбол -18 мин.
Детско предаване
10:25Нинджаго: Майсторите на Спинджицу - Маската на измамата25 мин.
Детско предаване
10:50Бен 10 - Звярът в теб10 мин.
Детско предаване
11:00Бен 10 - Утре и днес15 мин.
Детско предаване
11:15ОК, Кей О! Да бъдем герои -10 мин.
Детско предаване
11:25ОК, Кей О! Да бъдем герои -15 мин.
Детско предаване
11:40Островът на летния лагер - Сладоледени главоболия11 мин.
Детско предаване
11:51Островът на летния лагер - Известният Бананов сплит14 мин.
Детско предаване
12:05Малки Титани: В готовност - Излизане по женски10 мин.
Детско предаване
12:15Малки Титани: В готовност - Уволнен си10 мин.
Детско предаване
12:25Малки Титани: В готовност - Супер Робин15 мин.
Детско предаване
12:40Малки Титани: В готовност - Силата на кулата9 мин.
Детско предаване
12:49Малки Титани: В готовност - Паразит16 мин.
Детско предаване
13:05Юникити - Съперникът на Хоукодайл10 мин.
Детско предаване
13:15Юникити - Залепени15 мин.
Детско предаване
13:30Реактивните момичета - Голямото спане10 мин.
Детско предаване
13:40Реактивните момичета - Тайният живот на Белушка Реактивна15 мин.
Детско предаване
13:55Крейг край реката - Поканата10 мин.
Детско предаване
14:05Крейг край реката - Бягство от семейната вечеря15 мин.
Детско предаване
14:20Облачно с кюфтета -11 мин.
Детско предаване
14:31Облачно с кюфтета -14 мин.
Детско предаване
14:45Облачно с кюфтета -10 мин.
Детско предаване
14:55Облачно с кюфтета -15 мин.
Детско предаване
15:10Ние, мечоците - В метрото10 мин.
Детско предаване
15:20Ние, мечоците - Ралф11 мин.
Детско предаване
15:31Ние, мечоците - Съседи10 мин.
Детско предаване
15:41Ние, мечоците - Мощният Джоунс11 мин.
Детско предаване
15:52Ние, мечоците - Стотачката10 мин.
Детско предаване
16:02Ние, мечоците - Панаирът11 мин.
Детско предаване
16:13Ние, мечоците - Братът на Луси10 мин.
Детско предаване
16:23Ние, мечоците - Професор Лемпуик11 мин.
Детско предаване
16:34Ние, мечоците - Обяд с Тейбс10 мин.
Детско предаване
16:44Ние, мечоците - Гризли - Филмът11 мин.
Детско предаване
16:55Ние, мечоците - Пътуването30 мин.
Детско предаване
17:25Юникити - Буболечки в замъка10 мин.
Детско предаване
17:35Юникити - Стол11 мин.
Детско предаване
17:46Юникити - Пъпикорн - скейтбордист14 мин.
Детско предаване
18:00Малки Титани: В готовност -9 мин.
Детско предаване
18:09Малки Титани: В готовност -16 мин.
Детско предаване
18:25Малки Титани: В готовност -8 мин.
Детско предаване
18:33Малки Титани: В готовност -12 мин.
Детско предаване
18:45Крейг край реката - Мисията на Келси10 мин.
Детско предаване
18:55Крейг край реката - Неделен костюм15 мин.
Детско предаване
19:10Облачно с кюфтета -11 мин.
Детско предаване
19:21Облачно с кюфтета -14 мин.
Детско предаване
19:35Бен 10 - Завръщането на Зинго10 мин.
Детско предаване
19:45Бен 10 - Бандити на борда15 мин.
Детско предаване
20:00Реактивните момичета - Време за мъже 3: Добрата, лошата и мъжествената10 мин.
Детско предаване
20:10Реактивните момичета - Бръшлянче с въшки15 мин.
Детско предаване
20:25Невероятният свят на Гъмбол -10 мин.
Детско предаване
20:35Невероятният свят на Гъмбол -15 мин.
Детско предаване
20:50Невероятният свят на Гъмбол -10 мин.
Детско предаване
21:00Невероятният свят на Гъмбол -15 мин.
Детско предаване
21:15Време за приключения - Джейк Тухлата10 мин.
Детско предаване
21:25Време за приключения -15 мин.
Детско предаване
21:40Transformers: Robots in Disguise -20 мин.
Детско предаване
22:00СТИВЪН ВСЕЛЕНСКИ - НЕ МОГА ДА СЕ ВЪРНА10 мин.
Детско предаване
22:10СТИВЪН ВСЕЛЕНСКИ - ЗАЛЕПЕНИ15 мин.
Детско предаване
22:25Transformers: Robots in Disguise - Овърлоуд - Част втора20 мин.
Детско предаване
22:45Шаолински хроники - Вълшебният жребец и този див, див Запад25 мин.
Детско предаване
23:10Шаолински хроники - Принцеса Кайла от Хилядопластната планина20 мин.
Детско предаване
23:30Невероятният свят на Гъмбол - Чорапът11 мин.
Детско предаване
23:41Невероятният свят на Гъмбол - Врявата14 мин.
Детско предаване
23:55Невероятният свят на Гъмбол - Геният11 мин.
Детско предаване

Програма на Cartoon Network за Понеделник. Възможни са промени в предварително обявената тв програма.

» ТВ програма на Cartoon Network за следващия ден

Не пропускайте

Легенда

Телевизия

Cartoon Network приютява някои от най-забавните и интересни анимации с хитови заглавия като Бен 10, Флапджак, Ед, Ед и Еди, Роботбой. Фийдът на Cartoon Network, RSEE (за Русия и Югоизточна Европа) покрива територията на България, Босна и Херцеговина, Хърватска, Македония, Черна гора, Сърбия, Словения, Русия и Общността на независимите държави. още...

Популярно в poTV.bg