ТВ програма Cartoon Network - Утре

00:00Анджело е върхът - Мнимият каскадьор10 мин.
Детско предаване
00:10Анджело е върхът - Равновесието в природата10 мин.
Детско предаване
00:20Анджело е върхът - Котката крадец15 мин.
Детско предаване
00:35Анджело е върхът - Направете път на науката10 мин.
Детско предаване
00:45Анджело е върхът - Ръката10 мин.
Детско предаване
00:55Невероятният свят на Гъмбол - Прегръдката10 мин.
Детско предаване
01:05Невероятният свят на Гъмбол - Рутинно15 мин.
Детско предаване
01:20Невероятният свят на Гъмбол - Паркиране10 мин.
Детско предаване
01:30Невероятният свят на Гъмбол - Ъпгрейд10 мин.
Детско предаване
01:40Невероятният свят на Гъмбол - КОМИКСЪТ10 мин.
Детско предаване
01:50Невероятният свят на Гъмбол - РОМАНТИКЪТ15 мин.
Детско предаване
02:05Невероятният свят на Гъмбол - КЛИПОВЕТЕ10 мин.
Детско предаване
02:15Невероятният свят на Гъмбол - ЗЛОТО10 мин.
Детско предаване
02:25Невероятният свят на Гъмбол - НАЧАЛОТО10 мин.
Детско предаване
02:35Невероятният свят на Гъмбол - НАЧАЛОТО ЧАСТ 215 мин.
Детско предаване
02:50Невероятният свят на Гъмбол - Предателят10 мин.
Детско предаване
03:00Невероятният свят на Гъмбол - Съветът10 мин.
Детско предаване
03:10Нинджаго: Майсторите на Спинджицу - Падането25 мин.
Детско предаване
03:35Нинджаго: Майсторите на Спинджицу - Краят25 мин.
Детско предаване
04:00Нинджаго: Майсторите на Спинджицу - Маската на измамата25 мин.
Детско предаване
04:25Нинджаго: Майсторите на Спинджицу - Нефритената принцеса25 мин.
Детско предаване
04:50Невероятният свят на Гъмбол - Инфантилните11 мин.
Детско предаване
05:01Невероятният свят на Гъмбол - Целувката11 мин.
Детско предаване
05:12Невероятният свят на Гъмбол - Купонът13 мин.
Детско предаване
05:25Невероятният свят на Гъмбол - Вазата10 мин.
Детско предаване
05:35Невероятният свят на Гъмбол - Оли15 мин.
Детско предаване
05:50Невероятният свят на Гъмбол - Навън10 мин.
Детско предаване
06:00Невероятният свят на Гъмбол - Имитаторите10 мин.
Детско предаване
06:10Невероятният свят на Гъмбол - Киберизмама10 мин.
Детско предаване
06:20Невероятният свят на Гъмбол - Цикъл на срама15 мин.
Детско предаване
06:35Невероятният свят на Гъмбол - Звездите10 мин.
Детско предаване
06:45Невероятният свят на Гъмбол - Кутията15 мин.
Детско предаване
07:00Бен 10 - Школата по Чар е затворена10 мин.
Детско предаване
07:10Бен 10 - Бой в царевицата10 мин.
Детско предаване
07:20Бен 10 - Бърза подялба11 мин.
Детско предаване
07:31Бен 10 - Бунт за наградата10 мин.
Детско предаване
07:41Бен 10 - Чупакабра19 мин.
Детско предаване
08:00Малки Титани: В готовност -9 мин.
Детско предаване
08:09Малки Титани: В готовност - Щипане на противника и празнуване без причина9 мин.
Детско предаване
08:18Малки Титани: В готовност - Съществувах отделно17 мин.
Детско предаване
08:35Малки Титани: В готовност - Препратки към видеоигри10 мин.
Детско предаване
08:45Малки Титани: В готовност - Училище за готини15 мин.
Детско предаване
09:00Невероятният свят на Гъмбол - Ваканцията10 мин.
Детско предаване
09:10Невероятният свят на Гъмбол - Измамата20 мин.
Детско предаване
09:30Невероятният свят на Гъмбол - Липсата10 мин.
Детско предаване
09:40Невероятният свят на Гъмбол - Шефът20 мин.
Детско предаване
10:00DC Super Hero Girls -11 мин.
Детско предаване
10:11DC Super Hero Girls - #ДиваКотка10 мин.
Детско предаване
10:21DC Super Hero Girls - #Шоуто на зверовете14 мин.
Детско предаване
10:35DC Super Hero Girls - #КонгресътВГотъм10 мин.
Детско предаване
10:45DC Super Hero Girls - #ДървотоНаНеблагодарността15 мин.
Детско предаване
11:00Ябълко и Луки -11 мин.
Детско предаване
11:11Ябълко и Луки -19 мин.
Детско предаване
11:30Ябълко и Луки - Смехоказателство10 мин.
Детско предаване
11:40Ябълко и Луки - Труден гост20 мин.
Детско предаване
12:00Малки Титани: В готовност -9 мин.
Детско предаване
12:09Малки Титани: В готовност - Щипане на противника и празнуване без причина9 мин.
Детско предаване
12:18Малки Титани: В готовност - Съществувах отделно17 мин.
Детско предаване
12:35Малки Титани: В готовност - Риташ топка и се преструваш на наранен7 мин.
Детско предаване
12:42Малки Титани: В готовност - Плод от главата18 мин.
Детско предаване
13:00Ние мечоците - Пясъчен замък10 мин.
Детско предаване
13:10Ние мечоците - Шморби10 мин.
Детско предаване
13:20Ние мечоците - Братлета в града15 мин.
Детско предаване
13:35Ние мечоците - Ралф10 мин.
Детско предаване
13:45Ние мечоците - Съседи15 мин.
Детско предаване
14:00Невероятният свят на Гъмбол - РОМАНТИКЪТ10 мин.
Детско предаване
14:10Невероятният свят на Гъмбол - КЛИПОВЕТЕ11 мин.
Детско предаване
14:21Невероятният свят на Гъмбол - ЗЛОТО14 мин.
Детско предаване
14:35Невероятният свят на Гъмбол - Доставката10 мин.
Детско предаване
14:45Невероятният свят на Гъмбол - Драмата15 мин.
Детско предаване
15:00Юникити - Мързеливата неделя10 мин.
Детско предаване
15:10Юникити - Опитна котка10 мин.
Детско предаване
15:20Юникити - Сладък обир15 мин.
Детско предаване
15:35Юникити - Първи полет10 мин.
Детско предаване
15:45Юникити - Шайка15 мин.
Детско предаване
16:00Малки Титани: В готовност -9 мин.
Детско предаване
16:09Малки Титани: В готовност - Метричната система срещу свободата10 мин.
Детско предаване
16:19Малки Титани: В готовност - Тези съветски момчета16 мин.
Детско предаване
16:35Малки Титани: В готовност - Операция Тенекиен човек9 мин.
Детско предаване
16:44Малки Титани: В готовност - Добър и лош16 мин.
Детско предаване
17:00Ябълко и Луки -11 мин.
Детско предаване
17:11Ябълко и Луки -19 мин.
Детско предаване
17:30Ябълко и Луки - Малките спагети10 мин.
Детско предаване
17:40Ябълко и Луки - Топлинна вълна20 мин.
Детско предаване
18:00DC Super Hero Girls -11 мин.
Детско предаване
18:11DC Super Hero Girls - #СродниДуши, Част110 мин.
Детско предаване
18:21DC Super Hero Girls - #СродниДуши, Част214 мин.
Детско предаване
18:35DC Super Hero Girls - #Влюбена10 мин.
Детско предаване
18:45DC Super Hero Girls - #ИлюзиитеНаВеличието15 мин.
Детско предаване
19:00Power Players - Нокаут10 мин.
Детско предаване
19:10Power Players - Джойрайд20 мин.
Детско предаване
19:30Power Players - Сержантът на щурм10 мин.
Детско предаване
19:40Power Players - Боби без Блоби20 мин.
Детско предаване
20:00Бен 10 - С Бъгито10 мин.
Детско предаване
20:10Бен 10 - На път завинаги10 мин.
Детско предаване
20:20Бен 10 - Смяна на местата Част 110 мин.
Детско предаване
20:30Бен 10 - Смяна на местата Част 211 мин.
Детско предаване
20:41Бен 10 - Водопади, водопади19 мин.
Детско предаване
21:00Бакуган: Батъл Планет - Ответен огън10 мин.
Детско предаване
21:10Бакуган: Батъл Планет - Превземането10 мин.
Детско предаване
21:20Бакуган: Батъл Планет - Големият заговор11 мин.
Детско предаване
21:31Бакуган: Батъл Планет - Невероятните срещу АААнимус, Част 110 мин.
Детско предаване
21:41Бакуган: Батъл Планет - Невероятните срещу АААнимус, Част 219 мин.
Детско предаване
22:00Стивън Вселенски - Океанският камък10 мин.
Детско предаване
22:10Стивън Вселенски - Гост в къщи10 мин.
Детско предаване
22:20Нинджаго: Майсторите на Спинджицу - Радио Свободен Нинджаго25 мин.
Детско предаване
22:45Нинджаго: Майсторите на Спинджицу - Как да си направиш дракон20 мин.
Детско предаване
23:05Нинджаго: Майсторите на Спинджицу - Златният път20 мин.
Детско предаване
23:25Анджело е върхът - Отвлечената котка10 мин.
Детско предаване
23:35Анджело е върхът - Приятелят Пако15 мин.
Детско предаване
23:50Анджело е върхът - Служител на месеца10 мин.
Детско предаване

Програма на Cartoon Network за Утре. Възможни са промени в предварително обявената тв програма.

» ТВ програма на Cartoon Network за следващия ден

Не пропускайте

Легенда

Телевизия

Cartoon Network приютява някои от най-забавните и интересни анимации с хитови заглавия като Бен 10, Флапджак, Ед, Ед и Еди, Роботбой. Фийдът на Cartoon Network, RSEE (за Русия и Югоизточна Европа) покрива територията на България, Босна и Херцеговина, Хърватска, Македония, Черна гора, Сърбия, Словения, Русия и Общността на независимите държави. още...

Популярно в poTV.bg