ТВ програма БНТ 1 - Утре

00:00Улови момента с Милен Атанасов предаване за иновации и нови технологии30 мин.
повторение
00:30Култура.БГ60 мин.
повторение
01:30100% будни предаване за здравословен лайфстайл60 мин.
повторение
02:30Перфектните непознати игрален филм1 ч. 55 мин.
Филми
повторение
04:25Туризъм.бг60 мин.
повторение
05:25Още от деня коментарно предаване15 мин.
повторение
05:40Магията на българския иконостас документален филм30 мин.
Документално
повторение
06:10Внимание, роботика анимационен филм25 мин.
Детско предаване
повторение
06:35Диноотряд Кунг-фу анимационен филм25 мин.
Детско предаване
повторение
07:00Сутрешен блок информационно предаване с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев1 ч. 30 мин.
08:30По света и у нас информационна емисия15 мин.
Новини
08:45Култура.БГ културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов60 мин.
09:45100% будни предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев60 мин.
10:45Две опашчици анимационен филм /Русия, 2018г./, режисьор Виктор Азеев1 ч. 15 мин.
Детско предаване
12:00По света и у нас информационна емисия30 мин.
Новини
12:30Стани богат тв игра60 мин.
Игри
повторение
13:30Отвъд петолинието филм за операта Янините девет братя30 мин.
Филми
14:00Малки истории предаване на социална тематика с водеща Ирен Леви60 мин.
15:00Предаване за хора с увреден слух30 мин.
15:30Гимназия Черна дупка тв филм25 мин.
Филми
15:55Духът и неговото златно сърце детски игрален филм /Чехия, 2013г./, режисьор Зденек Зеленка, в ролите: Виктор Прайс, Иржина Бохдалова, Вероника Кубаржова и др.1 ч. 35 мин.
Филми
17:30Евроизбори 2019: Встъпителни клипове15 мин.
17:45Пътят на воина документален филм /България, 2017г./, режисьор Христо Димитров - Хиндо1 ч. 15 мин.
Документално
19:00Стани богат тв игра50 мин.
Игри
19:50Лека нощ, деца!10 мин.
Детско предаване
20:00По света и у нас информационна емисия45 мин.
Новини
20:45Спортни новини15 мин.
21:00Достоевски тв филм /8, последен епизод/ (14)60 мин.
Филми
22:00Битие игрален филм /копродукция, 1994г./, режисьор Ермандо Олми, в ролите: Омеро Антонути, Анаби Абделиалил, Пол Скофийлд и др.1 ч. 40 мин.
Филми
23:40Отец Иван и неговите деца документален филм /България, 2010г./, режисьор Георги Стоев - Джеки1 ч. 5 мин.
Документално

Програма на БНТ 1 за Утре. Възможни са промени в предварително обявената тв програма.

» ТВ програма на БНТ 1 за следващия ден

Не пропускайте

Легенда

Телевизия

БНТ излъчва една 24-часова програма с национален обхват - БНТ 1 и програма за българите в чужбина - БНТ Сат. още...

Популярно в poTV.bg