За звездите

Бергюзар Корел (Шехерезада от „1001 нощ”) ще изиграе кръчмарска певица

· За звездите · 15.07.2010 · от: Нова ТВ

Бергюзар Корел ще се превъплъти в кръчмарска певица и ще излезе от сянката на Шехерезада от „1001 нощ”, с която я идентифицират зрителите.

Бергюзар Корел ще се превъплъти в кръчмарска певица и ще излезе от сянката на Шехерезада от „1001 нощ”, с която я идентифицират зрителите.Любимката на зрителите от „1001 нощ” - Бергюзар Корел (Шехерезада), която не се снима от  година, но се омъжи за екранния си партньор Халит Ергенч (Онур) и роди малкия Али, подписа договор с продуцентската компания „Голд япъм” за участие в нов сериал.

Този път Бергюзар ще се превъплъти в кръчмарска певица и ще излезе от сянката на Шехерезада, с която я идентифицират зрителите.
За да се справи с новата си задача, тя е започнала уроци по пеене, които ще й позволят да развие гласа си.

Партньор на Бергюзар ще бъде Бюлент Инал. Снимките на сериала ще започнат през август в Бурса и Мудания. Той разказва историята на едно местно семейство, чийто син се влюбва в певачката.

Още за 1001 нощ,Бергюзар Корел

Партньори: Курсове по английски език · 160.bg Микро блог · Vacantion ideas · Real Life Stories · UK tv guide · Цветно списание за жената · Сподели ·