Актьори

15 звезди без грим, които няма да познаете

0/5

Ще ги познаете ли без грим?
Ще ги познаете ли без грим?

Звездите показват перфектна визия на червения килим, но в ежедневието си те не обръщат толкова голямо внимание на начина, по който изглеждат. Много от известните дами не се притесняват да се покажат без грим.

 

1. Гал Гадот

 

Публикация, споделена от Gal Gadot (@gal_gadot) на

 

Публикация, споделена от Gal Gadot (@gal_gadot) на

 

2. Дженифър Анистън

Дженифър Анистън

 

 

Публикация, споделена от C H R I S M C M I L L A N (@mrchrismcmillan) на

 

 

3.Дрю Баримор

Дрю Баримор

 

 

Публикация, споделена от Drew Barrymore (@drewbarrymore) на

 

4. Адел

Адел

Публикация, споделена от Adele (@adele) на

 

5.Салма Хайек

 

Публикация, споделена от Salma Hayek Pinault (@salmahayek) на

 

Публикация, споделена от Salma Hayek Pinault (@salmahayek) на

 

6.Оливия Уайлд

 

Публикация, споделена от Olivia Wilde (@oliviawilde) на

 

Публикация, споделена от Olivia Wilde (@oliviawilde) на

 

7.Гуинет Полтроу

Гуинет Полтроу

 

 

Публикация, споделена от Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow) на

 

 

8.Кейти Холмс

 

Публикация, споделена от Katie Holmes (@katieholmes212) на

 

Публикация, споделена от Katie Holmes (@katieholmes212) на

 

9.Линдзи Лоън

 

Публикация, споделена от Lindsay Lohan (@lindsaylohan) на

 

Публикация, споделена от Lindsay Lohan (@lindsaylohan) на

 

10.Ума Търман

 

 

Публикация, споделена от Uma Thurman (@ithurman) на

 

Публикация, споделена от Uma Thurman (@ithurman) на

 

11.Софи Търнър

Софи Търнър

 

 

Публикация, споделена от Sophie Turner (@sophiet) на

 

 

12. Леди Гага

 

Публикация, споделена от Lady Gaga (@ladygaga) на

 

Публикация, споделена от Lady Gaga (@ladygaga) на

 

 

13.Емилия Кларк

 

Публикация, споделена от @emilia_clarke на

 

Публикация, споделена от @emilia_clarke на

 

14.Кара Делевин

 

Публикация, споделена от Cara Delevingne (@caradelevingne) на

 

Публикация, споделена от Cara Delevingne (@caradelevingne) на

 

15.Кеша

 

Публикация, споделена от Kesha (@iiswhoiis) на

 

Публикация, споделена от Kesha (@iiswhoiis) на

Не пропускайте

ТВ анонси

Популярно в poTV.bg